Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» Новини

Новини

Мапа поділу округів у Дніпропетровській області

Мапа поділу округів у Дніпропетровській області

10 травня 2012
Пропонуємо Ваv мапу нарізки округів у Дніпропетровській області. На мапі наглядно видно утворення "анклавів" та географічну та логістичну абсурдність утворення деяких оркругів.
Критерії формування одномандатних виборчих округів: за 20 років жодних змін на краще!

Критерії формування одномандатних виборчих округів: за 20 років жодних змін на краще!

7 травня 2012
Цю статтю було підготовлено після ознайомлення із текстом постанови Центральної виборчої комісії про утворення виборчих округів. Проблеми та загрози, виявлені спостерігачами ОПОРИ під час аналізу меж новоутворених округів, підштовхнули до дослідження норм попереднього українського законодавства, які встановлювали вимоги до утворення округів. Для аналізу було взято ті виборчі закони, якими в країні запроваджувалась мажоритарна складова.
Спостерігачі ОПОРА констатують сумнівну ефективність утворення 52 виборчих округів (20%)

Спостерігачі ОПОРА констатують сумнівну ефективність утворення 52 виборчих округів (20%)

3 травня 2012
28 квітня Центральна виборча комісія сформувала 225 постійних округів, відповідно, процес територіальної організації виборів завершено. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення 52 виборчих округів (20%). Частина округів сформована з необгрунтованим поділом територіальних громад між різними одиницями (27 округів, 12% випадків).
Особливості утворення виборчих округів у Дніпропетровській області

Особливості утворення виборчих округів у Дніпропетровській області

3 травня 2012
28 квітня Центральна виборча комісія сформувала 17 постійних округів у Дніпропетровській області, відповідно, процес територіальної організації виборів завершено. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровській області проаналізували межі кожного, в результаті чого констатують сумнівну ефективність утворення декількох виборчих округів за певними критеріями.
ПЕРШИЙ ЗВІТ за результатами загальнонаціонального спостереження*  за парламентськими виборами – січень-квітень 2012 року

ПЕРШИЙ ЗВІТ за результатами загальнонаціонального спостереження* за парламентськими виборами – січень-квітень 2012 року

2 травня 2012
*Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль. Професійний моніторинг всіх етапів виборів здійснює опосередкований вплив на якість кампанії. Шляхом збору та поширення інформації серед цільової аудиторії, формується громадська думка всередині країни та за її межами. В стратегічній перспективі громадське спостереження фокусується на покращення системи виборів та окремих процедур. У 2012 році під час виборів народних депутатів України до ВРУ мережа ОПОРА реалізує масштабну кампанію довготермінового та короткотермінового спостереження, організує статистичний підрахунок голосів щодо результатів голосування за пропорційною складовою виборчої системи на основі репрезентативної вибірки, забезпечить 100% покриття дільниць своїми спостерігачами в окремих одномандатних мажоритарних виборчих округах. У рамках довготермінового спостереження в кожному з 225 округів працюватимуть спостерігачі ОПОРИ, а в день виборів до них приєднається ще 3 500 активістів. Організація використовуватиме новітні засоби поширення інформації щодо результатів спостереження, серед яких інфографіка та інтерактивні карти.
Запрошуємо на спостереження за ЗНО у 2012 році

Запрошуємо на спостереження за ЗНО у 2012 році

2 травня 2012
Громадянська мережа «ОПОРА» оголошує відбір громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2012 році. Вже п’ятий рік поспіль спостерігачі «ОПОРИ» надаватимуть об’єктивну оцінку процесу перевірки знань, відслідковуючи дотримання нормативних процедур, які регулюють проведення незалежного оцінювання знань як учасниками ЗНО, так і персоналом пунктів тестування.
Агітаційна кампанія у Дніпропетровській області вже почалась

Агітаційна кампанія у Дніпропетровській області вже почалась

29 квітня 2012
В області зафіксовані зовнішні прояви початку передвиборчої кампанії. У великих містах з білбордів, сіті-лайтів звертаються до виборців "слуги народу"
Проблеми Кривого Рогу місцева влада долає папірцями

Проблеми Кривого Рогу місцева влада долає папірцями

2 жовтня 2011
30 березня відбулося пленарне засідання VII сесії Криворізької міської ради VI скликання. На ньому були присутні 72 депутати з 90. Засідання вів міський голова Юрій Вілкул. На початку засідання було обрано секретаріат у складі депутатів Баландіна, Габріадзе та Литвиненка. Потім депутати проголосували за прийняття регламенту, а саме часу, який відведено для виступів з питань, винесених на розгляд. Таким чином, для основного питання було виділено 15 хвилин, усіх наступних у порядку денному – до 5 хвилин, інших – до 3 хвилин.
ШОСТИЙ ЗВІТ за результатами загальнонаціонального спостереження – парламентські вибори 2012, ВЕРЕСЕНЬ

ШОСТИЙ ЗВІТ за результатами загальнонаціонального спостереження – парламентські вибори 2012, ВЕРЕСЕНЬ

30 вересня 2011
У вересні ОПОРА продовжує практику оприлюднення щомісячних підсумків моніторингу передвиборчої ситуації в регіонах України. Організація проаналізувала зміст агітаційної кампанії партій та кандидатів, дослідила повідомлення щодо зловживання адміністративним ресурсом та підкупу виборців, інші порушення виборчого законодавства. Приклади, описані у звіті, дають можливість визначити передвиборчі тенденції, але не є вичерпним переліком фактів, зафіксованих організацією.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org