Склад окружної виборчої комісії №24 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №24

Склад окружної виборчої комісії №24

Кількість членів комісії: 20

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Онучин Микола Миколайович Голова комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Вишинський Віталій Вікторович Заступник голови комісії   Симоненко Петро Миколайович
Іванова Лілія Леонідівна Секретар комісії   Маломуж Микола Григорович
Богач Інна Олегівна Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Гетьман Інна Вікторівна Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Донець Ірина Вячеславівна Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Іванова Віра Іванівна Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Кальченко Любов Олександрівна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Кузьмін Володимир Валерійович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Луговий Микола Олександрович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Ляшков Дмитро Леонідович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Макабула Тетяна Володимирівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Мартинова Лідія Олександрівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Покуса Тетяна Михайлівна Член комісії   Цушко Василь Петрович
Роменський Віталій Ігорович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Фесенко Людмила Павлівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Чолак Ірина Олександрівна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Яковлева Наталія Віталіївна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Яницька Ольга Миколаївна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Яцкевич Валентина Михайлівна Член комісії   Клименко Олександр Іванович

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Сухотеплий Володимир Тимофійович Голова комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Вишинський Віталій Вікторович Заступник голови комісії   Симоненко Петро Миколайович
Іванова Лілія Леонідівна Секретар комісії   Маломуж Микола Григорович
Богач Інна Олегівна Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Гетьман Інна Вікторівна Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Донець Ірина Вячеславівна Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Іванова Віра Іванівна Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Кальченко Любов Олександрівна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Кузьмін Володимир Валерійович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Луговий Микола Олександрович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Ляшков Дмитро Леонідович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Макабула Тетяна Володимирівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Мартинова Лідія Олександрівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Покуса Тетяна Михайлівна Член комісії   Цушко Василь Петрович
Роменський Віталій Ігорович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Фесенко Людмила Павлівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Чолак Ірина Олександрівна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Яковлева Наталія Віталіївна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Яницька Ольга Миколаївна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Яцкевич Валентина Михайлівна Член комісії   Клименко Олександр Іванович


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org