Склад окружної виборчої комісії №28 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №28

Склад окружної виборчої комісії №28

Кількість членів комісії: 20

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Лашко Валентина Михайлівна Голова комісії   Куйбіда Василь Степанович
Пашковський Ігор Гурійович Заступник голови комісії   Клименко Олександр Іванович
Рощенко Ірина Олександрівна Секретар комісії   Королевська Наталія Юріївна
Шишка Валерія Олександрівна Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Гармаш Дмитро Борисович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Геращенко Олександр Борисович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Гришина Ольга Іванівна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Груба Ольга Григорівна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Дерев'янко Михайло Михайлович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Єлоєва Ніна Олександрівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Звягінцев Микола Володимирович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Кириненко Валентина Костянтинівна Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Кобзар Олена Василівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Лозовий Андрій Федорович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Лось Сергій Іванович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Маковецька Тетяна Миколаївна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Маляренко Віталій Сергійович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Новодон Богдан Олександрович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Макаревич Анатолій Миколайович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Полякова Людмила Леонідівна Член комісії   Царьов Олег Анатолійович

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Лашко Валентина Михайлівна Голова комісії   Куйбіда Василь Степанович
Пашковський Ігор Гурійович Заступник голови комісії   Клименко Олександр Іванович
Рощенко Ірина Олександрівна Секретар комісії   Королевська Наталія Юріївна
Гаврилов Олександр Миколайович Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Гармаш Дмитро Борисович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Геращенко Олександр Борисович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Гришина Ольга Іванівна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Груба Ольга Григорівна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Дерев'янко Михайло Михайлович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Єлоєва Ніна Олександрівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Звягінцев Микола Володимирович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Кириненко Валентина Костянтинівна Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Кобзар Олена Василівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Лозовий Андрій Федорович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Лось Сергій Іванович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Маковецька Тетяна Миколаївна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Маляренко Віталій Сергійович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Новодон Богдан Олександрович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Писаренко Любов В’ячеславівна Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Полякова Людмила Леонідівна Член комісії   Царьов Олег Анатолійович


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org