Склад окружної виборчої комісії №30 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №30

Склад окружної виборчої комісії №30

Кількість членів комісії: 20

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Костеніч Олена Володимирівна Голова комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Коновалов Ігор Миколайович Заступник голови комісії   Маломуж Микола Григорович
Чорна Інна Павлівна Секретар комісії   Саранов Володимир Георгійович
Бажан Сергій Петрович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Гриценко Іван Ігорович Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Данчук Людмила Володимирівна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Карпенко Михайло Олександрович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Кирильченко Світлана Анатоліївна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Клименко Володимир Васильович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Коваль Тетяна Валеріївна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Кривошеєв Микола Миколайович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Кушнір Ірина Іванівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Лазаренко Наталія Юріївна Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Шкуренко Геннадій Вікторович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Омельяненко Іван Вікторович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Радченко Сергій Віталійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Сучкова Олена Вікторівна Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Бахтін Володимир Іванович Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Шевцова Олена Володимирівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Шевченко Дмитро Олександрович Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Костеніч Олена Володимирівна Голова комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Сербін Олег Анатолійович Заступник голови комісії   Маломуж Микола Григорович
Чорна Інна Павлівна Секретар комісії   Саранов Володимир Георгійович
Бажан Сергій Петрович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Гриценко Іван Ігорович Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Данчук Людмила Володимирівна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Карпенко Михайло Олександрович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Кирильченко Світлана Анатоліївна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Клименко Володимир Васильович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Коваль Тетяна Валеріївна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Кривошеєв Микола Миколайович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Кушнір Ірина Іванівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Лазаренко Наталія Юріївна Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Мальований Георгій Миколайович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Омельяненко Іван Вікторович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Радченко Сергій Віталійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Сучкова Олена Вікторівна Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Тасенко Ольга Миколаївна Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Чухно Раїса Петрівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Шевченко Дмитро Олександрович Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org