Склад окружної виборчої комісії №34 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №34

Склад окружної виборчої комісії №34

Кількість членів комісії: 20

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Ревединський Олександр Григорович Голова комісії   Симоненко Петро Миколайович
Яковлєва Любов Анатоліївна Заступник голови комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Цвєткова Наталя Григорівна Секретар комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Алєксєєнко Людмила Василівна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Бекиш Валерій Степанович Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Береза Тетяна Іванівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Дондик Алла Юріївна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Забіяка Олексій Віталійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Ковальчук Віктор Романович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Єлець Лариса Василівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Корнієнко Віталій Олександрович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Ліннік Віталій Олександрович Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Павлова Валентина Семенівна Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Перетяка Анатолій Володимирович Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Перетяка Людмила Миколаївна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Прядко Олександр Георгійович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Сідоркін Андрій Миколайович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Ткачук Віктор Вікторович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Чуйко Лариса Антонівна Член комісії   Цушко Василь Петрович
Бахтін Іван Володимирович Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Ревединський Олександр Григорович Голова комісії   Симоненко Петро Миколайович
Яковлєва Любов Анатоліївна Заступник голови комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Цвєткова Наталя Григорівна Секретар комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Алєксєєнко Людмила Василівна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Бекиш Валерій Степанович Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Береза Тетяна Іванівна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Дондик Алла Юріївна Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Забіяка Олексій Віталійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Ковальчук Віктор Романович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Комарова Лариса Валентинівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Корнієнко Віталій Олександрович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Ліннік Віталій Олександрович Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Павлова Валентина Семенівна Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Перетяка Анатолій Володимирович Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Перетяка Людмила Миколаївна Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Прядко Олександр Георгійович Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Сідоркін Андрій Миколайович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Ткачук Віктор Вікторович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Чуйко Лариса Антонівна Член комісії   Цушко Василь Петрович
Яковенко Руслана Сергіївна Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org