Склад окружної виборчої комісії №40 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №40

Склад окружної виборчої комісії №40

Кількість членів комісії: 19

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Петренко Сергій Іванович Голова комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Руденко Олена Олександрівна Заступник голови комісії   Царьов Олег Анатолійович
Бахтіна Надія Валентинівна Секретар комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Бурлаєнко Володимир Олександрович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Височина Світлана Станіславівна Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Волошко Анатолій Іванович Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Діденко Євгенія Володимирівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Іванько Олексій Сергійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Коваленко Олександр Віталійович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Коваль Віта Борисівна Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Олійник Руслан Юрійович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Мушик Василь Лук’янович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Охота Наталія Ростиславівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Солдатенко Наталія Андріївна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Солонина Олег Анатолійович Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Терещенко Вікторія Миколаївна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Трохов Володимир Володимирович Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Феденко Валентина Іванівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Чепур Денис Андрійович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Петренко Сергій Іванович Голова комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Руденко Олена Олександрівна Заступник голови комісії   Царьов Олег Анатолійович
Бахтіна Надія Валентинівна Секретар комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Бурлаєнко Володимир Олександрович Член комісії   Порошенко Петро Олексійович
Височина Світлана Станіславівна Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Волошко Анатолій Іванович Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Діденко Євгенія Володимирівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Іванько Олексій Сергійович Член комісії   Рабінович Вадим Зіновійович
Коваленко Олександр Віталійович Член комісії   Цушко Василь Петрович
Коваль Віта Борисівна Член комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Ковальський Віктор Олександрович Член комісії   Маломуж Микола Григорович
Мушик Василь Лук’янович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Охота Наталія Ростиславівна Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Солдатенко Наталія Андріївна Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Солонина Олег Анатолійович Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Терещенко Вікторія Миколаївна Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Трохов Володимир Володимирович Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Феденко Валентина Іванівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович
Чепур Денис Андрійович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org