Виборчі дільниці територіального виборчого округу №39 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Виборчі дільниці територіального виборчого округу №39

Виборчі дільниці територіального виборчого округу №39

Кількість виборчих дільниць 132

№ дільниці Місце знаходження Опис меж
ВД № 120035 Райавтодор, актова зала, 1-й поверх
вул.Партизанська, 97, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
смт Васильківка – вул.Бабича: 1–93, 95, 97, 99, 101; вул.Богдана Хмельницького, вул.Ворошилова, вул.Гагаріна, вул.Запорізька, вул.Калинова, вул.Карла Маркса, вул.Кірова, вул.Комунарна, вул.Курганна, вул.Нагорна, вул.Партизанська: 1А–113; вул.Першотравнева: 1–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–133А, 135, 137–149; вул.Північна, вул.Пролетарська, вул.Фрунзе: 3–116, 123; вул.Чапаєва, вул.Шевченка, пров.Вокзальний, пров.Горіховий, пров.Дорожній, пров.Парниковий, пров.Річний, пров.Тихий, с.Петриківка, с-ще Правда
ВД № 120036 районний будинок культури, фойє
вул.Першотравнева, 197, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
смт Васильківка – вул.Бабича: 94, 96–96А, 98, 100, 102–189; вул.Геся: 1–27, 43, 47; вул.Інтернаціональна, вул.Калініна: 1–52, 56, 58; вул.Комсомольська: 2–31; вул.Крупської: 1–48, 50; вул.Набережна, вул.Партизанська: 116–220; вул.Першотравнева: 116, 118, 120, 122, 124–126, 128, 130, 132, 134, 136, 150–237, 239, 243, 247–249, 253, 259, 261, 263, 265, 267–269, 271, 273, 277, 279, 283–283А, 287–291; вул.Польова: 1В–34; вул.Фрунзе: 118–122, 124–279, 281; пров.Партизанський, пров.Першотравневий, пров.Тупіковий
ВД № 120037 навчально-виховний комплекс №1, фойє, 1-й поверх
вул.Леніна, 25, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
смт Васильківка – вул.Больнична, вул.Бондаренка, вул.Геся: 40, 46, 48–103А; вул.Дружби, вул.Залізна, вул.Зелена, вул.Калініна: 55, 57, 63–120; вул.Комсомольська: 32–54; вул.Красноармійська: 1–21; вул.Крупської: 49, 51–78; вул.Леніна: 1–139, 144, 146, 148А; вул.Лесі Українки: 1–54, 61, 63, 65–77; вул.Миру, вул.Мічуріна: 1–66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 84–88, 90, 94, 96; вул.Молодіжна, вул.Петровського: 1–27, 29, 31–33, 35–35А, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Польова: 40–80; вул.Радянська, вул.Східна, вул.Цвіточна, вул.Чкалова, вул.Щорса: 1–89; пров.Вишневий, пров.Мирний, пров.Польовий, пров.Сонячний
ВД № 120038 сільський будинок культури, фойє
вул.Леніна, 250, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
смт Васильківка – вул.Будьонного: 1–12; вул.Воровського: 7–20; вул.Дімітрова, вул.Колота: 2, 4, 6–46; вул.Красноармійська: 24–139; вул.Куйбишева: 6, 8, 10–39; вул.Леніна: 143, 145, 147, 149–393; вул.Литвина: 1–9, 11, 13, 15–17, 21А–33; вул.Лугова, вул.Мічуріна: 67, 69, 71, 73, 75–79А, 81–81А, 83, 89, 91–93, 95, 98–267; вул.Партизанська: 221–287; вул.Першотравнева: 238, 240–242, 244–246, 250–252, 254–256, 260, 262, 264, 266, 270, 272, 274–276, 278, 280–282, 284–286, 295–307; вул.Піщана, вул.Садова: 16, 19–51; вул.Фрунзе: 280, 282–316; вул.Щорса: 90–248; пров.Кирпичний, пров.Південний, с.Вовчанське
ВД № 120039 ВАТ "Райагробуд", зала засідань
вул.Будьонного, 58, смт Васильківка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52600
смт Васильківка – вул.Будьонного: 13–139; вул.Весела, вул.Воровського: 25–38; вул.Гаркуші, вул.Жовтнева, вул.Колота: 1, 2А, 5; вул.Куйбишева: 1–5, 7, 9; вул.Лесі Українки: 58–60, 62–62А, 64, 81–91; вул.Литвина: 10, 12, 14, 20, 34; вул.Мостова, вул.Нова, вул.Петровського: 28, 30, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48–103; вул.Садова: 1–15, 17; вул.Степова, вул.Тельмана, пров.Будьонного, пров.Лісний, с.Бондареве
ВД № 120040 школа, актова зала, 1-й поверх
вул.Леніна, 38, с.Манвелівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52605
с.Зоря, с.Іванівка, с.Красне, с.Манвелівка, с.Улянівка
ВД № 120041 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Нова, 2, смт Письменне, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52630
смт Письменне, с.Возвратне, с.Воронізьке, с.Дібрівка, с.Зелений Гай(Письменська с/р), с.Іванівське, с.Луб’янці, с.Новоіванівка, с.Солонці, с.Шевченківське
ВД № 120042 школа, фойє
вул.Шкільна, 2, с.Вербівське, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52632
с.Вербівське, с.Кіровське, с.Рубанівське
ВД № 120043 пункт технічного огляду вагонів, червоний куток
вул.Заводська, 2, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
смт Чаплине – вул.Братська, вул.Вокзальна, вул.Дарвіна, вул.Дачна, вул.Дзержинського, вул.Заводська, вул.Задорожнього, вул.Комсомольська, вул.Луначарського, вул.Максима Горького, вул.Миру, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Стовпова, вул.Східна, вул.Футбольна, вул.Чапаєва, вул.Щорса, пров.Братський, пров.Комсомольський, пров.Миру, пров.Окопний, пров.Футбольний
ВД № 120044 локомотивне депо, червоний куток
вул.Шевченка, 7, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
смт Чаплине – вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Межова, вул.Пархоменка, вул.Південна, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шмідта
ВД № 120045 клуб залізничників, фойє
вул.Жовтнева, 9, смт Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
смт Чаплине – вул.Жовтнева, вул.Західна, вул.ІІІ Інтернаціоналу, вул.Карла Лібкнехта, вул.Кірова, вул.Комуністична, вул.Культурна, вул.Лесі Українки, вул.Партизанська, вул.Петровського, вул.Північна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Упорна, вул.1-го Травня, вул.9-го Січня, пров.Жовтневий, пров.Західний, пров.Культурний, пров.Партизанський, пров.Північний, пров.Пролетарський
ВД № 120046 сільський клуб, зала
вул.Калініна, 42, с.Журавлинка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52663
с.Журавлинка, с.Касаєве, с.Петрикове, с.Рівне
ВД № 120047 навчально-виховний комплекс, спортивна зала
вул.Шевченка, 20, с.Богданівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52612
с.Богданівка, с.Колоно-Миколаївка, с.Нововасильківка
ВД № 120048 сільський клуб, фойє
вул.Радянська, 2А, с.Катеринівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52613
с.Катеринівка, с.Петрівське
ВД № 120049 будинок культури, к.1
вул.Леніна, 28, с.Великоолександрівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52610
с.Великоолександрівка, с.Первомайське, с.Преображенське
ВД № 120050 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 8Г, с.Воскресенівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52611
с.Воскресенівка, с.Нововоскресенівка
ВД № 120051 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Кірова, 5А, с.Григорівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52660
с.Григорівка
ВД № 120052 будинок культури, зала
вул.Центральна, 41, с.Дебальцеве, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52661
с.Дебальцеве, с.Веселий Кут, с.Лугове, с.Новотерсянське, с.Охотниче, с.Перевальське, с.Пришиб
ВД № 120053 школа, вестибюль
вул.Леніна, 44, с.Добровілля, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52620
с.Добровілля, с.Лиса Балка, с.Очеретувате
ВД № 120054 дитячий садок, к.3
вул.Квіткова, 3, с.Гришаї, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52621
с.Бровки, с.Гришаї
ВД № 120055 школа, фойє
вул.Шкільна, 4, с.Зелений Гай, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52652
с.Зелений Гай(Зеленогайська с/р), с.Довге, с.Копані, с.Крутеньке, с.Новоандріївка, с.Таранове, с.Хвилі
ВД № 120056 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 5, с.Миколаївка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52622
с.Миколаївка, с.Дачне, с.Зелена Роща
ВД № 120057 школа, вестибюль
вул.Леніна, 42, с.Дубовики, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52623
с.Артемівка, с.Дубовики, с.Медичне
ВД № 120058 будинок культури, зала
вул.Кірова, 100, с.Павлівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52640
с.Павлівка, с.Аврамівка, с.Інтернаціональне, с.Кобзар, с-ще Крутоярка, с.Перепеляче, с.Самарське, с.Червона Долина, с.Шевченко, с.Шев’якине, с.Широке
ВД № 120059 сільський клуб, фойє
вул.Леніна, 28, с.Новогригорівка, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52643
с.Каплистівка, с.Криворізьке, с.Новогригорівка, с.Пролетарське
ВД № 120060 будинок культури, фойє
вул.Голондія, 53, с.Шевченкове, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52650
с.Шевченкове, с.Краснощокове, с.Свиридове
ВД № 120061 сільський клуб, фойє
вул.Молодіжна, 7, с.Хуторо-Чаплине, Васильківський р-н, Дніпропетровська обл., 52651
с.Хуторо-Чаплине
ВД № 120243 школа, хол
вул.Леніна, 35, с.Українка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52905
с.Веселе(Межівська с/р), с.Ленінське, с.Новолозуватівка, с.Славне, с.Українка
ВД № 120244 школа №1, хол
вул.Учительська, 7, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
смт Межова – вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Водоп’янова, вул.Карла Маркса, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Коротченка, вул.Космонавтів, вул.Крупської, вул.Лермонтова, вул.Малиновського, вул.Мостова, вул.Незалежності, вул.Пархоменка, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Свердлова, вул.Сташкова: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–68; вул.Стрельнікова, вул.Учительська, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги, пров.Полярний, с.Вознесенське, с.Жукове, с.Запорізьке
ВД № 120245 аграрний ліцей-інтернат, хол
вул.Сонячна, 8, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
смт Межова – вул.Артема, вул.Гагаріна, вул.Калініна, вул.Молодіжна, вул.Осипенко, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Сташкова: 1–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Східна, вул.Центральна: 1–12А; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна
ВД № 120246 будинок культури, хол
просп.Карла Маркса, 8, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
смт Межова – вул.Володарського, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Елеваторна, вул.Енергетиків, вул.Короленка, вул.Красіна, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Маяк, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Московська, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Фрунзе, вул.Центральна: 14–56; вул.Чапаєва, вул.50 років Жовтня, просп.Карла Маркса
ВД № 120247 школа №2, хол
вул.Будьонного, 33, смт Межова, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52900
смт Межова – вул.Будьонного, вул.Ворошилова, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Крилова, вул.Леніна, вул.Лесі Українки, вул.Надточого, вул.Озерна, вул.Петровського, вул.Поштова, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Стаханова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Транспортна, вул.Тягова підстанція, вул.Франка, вул.Ярмоша, вул.40 років Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Новопавлівський, Блок-пост № 16
ВД № 120248 школа, коридор
вул.Чапаєва, 18, с.Зоряне, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52910
с.Зоряне, с.Маліївське
ВД № 120249 навчально-виробничий комбінат, ігрова кімната
пров.Шкільний, 1, с.Новопетровське, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52910
с.Крутоярівка, с.Мала Покровка, с.Малієве, с.Новопетровське, с.Петровське, с.Полтавське
ВД № 120250 будинок культури, коридор
вул.Шевченка, 3, с.Слов’янка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52911
с.Слов’янка, с.Андронівка, с.Наталівка
ВД № 120251 школа, хол
вул.Центральна, 109, с.Новогригорівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52912
с.Новогригорівка, с.Водолазьке, с.Красногорівка, с.Юр’ївка
ВД № 120252 селищна рада, актова зала
вул.Центральна, 16, смт Демурине, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52921
смт Демурине
ВД № 120253 школа, спортивна зала
вул.Комсомольська, 22, с.Володимирівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52924
с.Василівка, с.Володимирівка
ВД № 120254 школа, коридор
вул.Центральна, 5, с.Богданівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52931
с.Богданівка, с.Миколаївка, с.Солоне, с.Тарасівка, с.Чаус
ВД № 120255 школа, хол
вул.Піонерська, 1, с.Антонівське, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52932
с.Антонівське, с.Федорівське
ВД № 120256 школа, хол
вул.Капустіна, 6, с.Веселе, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52930
с.Веселе(Веселівська с/р)
ВД № 120257 медичний пункт, приймальня
вул.Комсомольська, 1, с.Олександрівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52932
с.Олександрівка, с.Попутне
ВД № 120258 будинок культури, хол
вул.Леніна, 49А, с.Іванівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52952
с.Іванівка
ВД № 120259 будинок культури, коридор
вул.Карпінського, 24, с.Новопавлівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52950
с.Новопавлівка – вул.Берегова, вул.Вузька, вул.Західна, вул.Карпінського, вул.Крилова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Надточого, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Сташкова, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, пров.Артемівський, пров.Будьонівський, пров.Воровського, пров.Грушевський, пров.Дубівський, пров.Запорізький, пров.Крайній, пров.Партизанський, пров.Плеханівський, пров.Пушкінський, пров.Руський, пров.Славний, пров.Токмаківський, пров.Український, пров.Фермівський, пров.Чехова, с.Дачне, с.Філія
ВД № 120260 школа №2, актова зала
вул.Комунарівська, 44, с.Новопавлівка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52951
с.Новопавлівка – вул.Бригадна, вул.Ватутіна, вул.Винахідна, вул.Вільна, вул.Гірка, вул.Гірська, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Комсомольська, вул.Комунарівська, вул.Малий Кут, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Осипенко, вул.Пархоменка, вул.Підгірна, вул.Піщана, вул.Покришкіна, вул.Розхідна, вул.Селянська, вул.Солона, вул.Чапаєва, пров.Вузький, пров.Гірський, пров.Дімітрова, пров.Лиманний, пров.Малий, пров.Новий, пров.Степовий, пров.Толбухіна, пров.Червоний, пров.Чкалова, пров.Чугуївський, пров.Шкільний, с.Чугуєве
ВД № 120261 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 14, с.Преображенка, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52920
с.Преображенка, с.Всесвятське, с.Новотроїцьке
ВД № 120262 будинок культури, актова зала
вул.Котовського, 36, с.Райполе, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52940
с.Райполе, с.Колона-Межова, с.Сухарева Балка
ВД № 120263 школа, актова зала
вул.Леніна, 25, с.Новопідгородне, Межівський р-н, Дніпропетровська обл., 52941
с.Мар’ївка, с.Новоолександрівка, с.Новопідгородне
ВД № 120418 будинок культури, танцювальна зала
вул.Центральна, 1А, с.Андріївка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53640
с.Андріївка, с.Братське, с.Вільне, с.Герасимівка, с.Комунарівка, с.Нечаївка, с.Остапівське, с.Піщане, с.Радісне
ВД № 120419 будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 2, с.Березове, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53624
с.Березове, с.Запорізьке, с.Калинівське, с.Новогеоргіївка, с.Новомиколаївка, с.Новопетрівське, с.Степове
ВД № 120420 школа, хол, 1-й поверх
вул.Шевченка, 5, с.Великомихайлівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53621
с.Великомихайлівка, с.Лісне, с.Орестопіль
ВД № 120421 будинок культури, хол, 1-й поверх
вул.Леніна, 10, с.Вишневе, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53642
с.Вишневе, с.Вербове, с.Кирпичне, с.Новоолександрівка, с.Привілля
ВД № 120422 школа, коридор, 1-й поверх
вул.Центральна, 31, с.Водяне, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53606
с.Водяне, с.Отрішки, с.Петриків, с.Скотувате
ВД № 120423 будинок культури, хол, 1-й поверх
вул.Чкалова, 10, с.Гаврилівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53614
с.Гаврилівка, с.Підгаврилівка
ВД № 120424 будинок культури, хол
вул.Центральна, 75, с.Данилівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53633
с.Данилівка, с.Єгорівка, с.Першотравневе
ВД № 120425 школа, хол, 1-й поверх
вул.Кірова, 3, с.Катеринівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53607
с.Катеринівка, с.Зарічне, с.Кіровка
ВД № 120426 будинок культури, хол, 1-й поверх
вул.Леніна, 31, с.Коломійці, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53631
с.Вовче, с.Коломійці, с.Олексіївка, с.Тихе
ВД № 120427 будинок культури, танцювальна зала
вул.Центральна, 28, с.Маломихайлівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53612
с.Маломихайлівка, с.Яблунівка
ВД № 120428 навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Шкільна, 10, с.Новоселівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53623
с.Вороне, с.Маліївка, с.Новоселівка, с.Соснівка, с.Хороше, с.Январське
ВД № 120429 будинок культури, хол
вул.Кірова, 2Б, с.Олександрівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
с.Олександрівка, с.Богодарівка, с.Відрадне, с.Гай, с.Новоскелювате, с.Писанці, с.Червоний Лиман
ВД № 120430 будинок культури, обрядовий зал
вул.Молодіжна, 38Б, с.Орли, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53620
с.Орли, с.Діброва, с.Киричкове, с.Кривобокове, с.Малинівка, с.Маяк, с.Мечетне, с.Солоне
ВД № 120431 районний будинок культури, хол, 1-й поверх
вул.Карла Маркса, 128, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Громова: 1–35; вул.Дзержинського, вул.Київська, вул.Кірова: 128, 132, 134, 136–138, 140, 142, 144, 146, 148, 150–154, 158–162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 200, 202, 204–204А, 208, 212, 214–216А, 218; вул.К.Маркса: 125–185, 186, 188, 190, 192, 196, 198, 200–200Б, 202–202А, 204–206, 208, 210, 212, 214А, 216–216А, 220, 222, 224–230, 232, 234, 236, 238–240, 242; вул.Куйбишева: 1–30, 34–36, 40, 42, 44–46; вул.Леніна: 120А–179, 181, 183, 185, 187–188, 189, 191, 193, 197–199, 201, 205, 207, 209, 211; вул.Набережна: 105, 107–109, 111, 113–117, 119–174, 176, 178–178А, 180, 182, 184, 186А, 188–190, 192, 194, 196–196А, 198–200А, 202–202А, 204, 206–206А, 208, 210–210А, 212, 216–216А, 218–218А, 220–220В, 222А, 224–224А, 226, 228–230, 232–232А; вул.Чайковського: 1–23А; вул.Червоноармійська: 151А; вул.Щорса, вул.40 років Жовтня: 4–10; пров.Тихий: 1–22; пров.Український, пров.Центральний
ВД № 120432 селищний будинок культури №1, хол
вул.Жовтнева, 62, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 52, 54, 56–107; вул.Залізнична, вул.Карла Лібкнехта: 34, 36, 38, 40–75; вул.Кісенка: 62–129; вул.Конституції, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Падалки: 1–69; вул.Піщана, вул.Привокзальний, вул.Пушкіна: 33–35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 53–53Б, 55, 57, 59, 61, 63–158; вул.Рози Люксембург: 46–89; вул.Свердлова, вул.ст. Мечетна, вул.ст.Мечетна, вул.Фрунзе: 62А–137; вул.1 Травня, вул.50 років Жовтня: 41, 43, 47, 49–53, 55, 57–57А, 59, 61, 63–69, 75–121А; пров.Вишневий, пров.Комсомольський, пров.Піонерський, пров.Польовий, пров.Ювілейний
ВД № 120433 ДЮСШ, хол, 1-й поверх
вул.Карла Маркса, 100, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Власенка, вул.Горького: 1–50, 52; вул.Дубова, вул.Калініна, вул.Кірова: 53–122; вул.К.Маркса: 61–120; вул.Леніна: 47–49, 51А–70, 72–109; вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 40–104, 106, 110, 112, 118; вул.Падалки: 70–117; вул.Тельмана, вул.Цикова, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.40 років Жовтня: 25–27; вул.50 років Жовтня: 6–8, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 30, 36, 38–40, 42, 44–46, 48, 54, 56, 58, 60, 62, 72–74; вул.60 років ВЛКСМ, пров.Запорізький, пров.Мостовий, пров.Островського, пров.Поштовий
ВД № 120434 навчально-виховний комплекс школа №1- ліцей, хол, 1-й поверх
вул.Горького, 77, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Горького: 51, 55–116; вул.Громова: 36–60А; вул.Кірова: 125–127, 129–131, 133, 135, 139, 141, 143, 145–145А, 147, 149, 155–157, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195–199, 201, 203, 205А, 209–211, 213, 217, 219, 221, 225; вул.Ковриги, вул.Куйбишева: 33–33А, 37, 41, 43, 48А–70; вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Петровського, вул.Садова: 1–66, 68, 70, 72, 74–78, 126; вул.Чайковського: 25–35; вул.40 років Жовтня: 34–66; пров.Спортивний, пров.Тихий: 24–31; пров.Шкільний
ВД № 120435 неповна середня школа №2, хол
вул.Кірова, 259, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Гайдара, вул.Енгельса, вул.Закарпатська, вул.Кірова: 220, 222А–224А, 225А–311; вул.К.Маркса: 185А–185Б, 187–187А, 189, 191, 193–195, 197, 199, 201, 203, 207, 209–209А, 211А, 213–213А, 215–215А, 219, 221, 223, 231, 233, 235, 237, 241, 243–314; вул.Леніна: 180–180Б, 182–182А, 184, 186, 188А, 190, 192, 194–196, 200, 202–204, 206, 208, 210, 212–313; вул.Набережна: 175–175В, 177А–177Б, 179–179Б, 181, 183А, 185–185А, 187, 191–191Г, 193–193А, 195, 197, 201, 203А, 205, 207А, 209, 211, 213–215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 231, 233–344; вул.Садова: 67–67Д, 69, 71, 73, 79–124А, 128–183; вул.Садова-Нова, вул.Сахаліна, вул.Сєрова, вул.Харківська, вул.Червоноармійська: 6–66; вул.Шаповалова, вул.Шевченка, пров.Дніпропетровський, пров.Донецький, пров.Степовий, пров.Юності
ВД № 120436 школа №2, коридор
вул.Кірова, 11, смт Покровське, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
смт Покровське – вул.Білозуба, вул.Гоголя, вул.Жовтнева: 1–51, 53, 55; вул.Карла Лібкнехта: 1–33, 35, 37–37А, 39; вул.Кірова: 1–49; вул.Кісенка: 1–59А; вул.К.Маркса: 1–60; вул.Леніна: 1–46, 50, 71; вул.Ленінградська, вул.Ломоносова, вул.Набережна: 1–39; вул.Поповича, вул.Пушкіна: 1–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–52, 54, 56, 58А, 60А, 62; вул.Рози Люксембург: 1–42А; вул.Сірка, вул.Станкевича, вул.Фрунзе: 2–61; вул.50 років Жовтня: 3–5, 9–11А, 15, 17, 19, 21, 23, 25–29, 31–35, 37; пров.Виноградний, пров.Заливний, пров.Зарічний, пров.Московський, пров.Новий, пров.Прибережний, пров.Сонячний, пров.Урожайний
ВД № 120437 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Щорса, 32, смт Просяна, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53610
смт Просяна – вул.Будівельна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Космосу, вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Кап.Яценка, вул.Комсомольська, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Леніна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Толбухіна, вул.Фурманова, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Щорса: 1–22; пров.Малий, пров.П. Морозова, пров.Шкільний
ВД № 120438 палац культури, хол, 1-й поверх
вул.Леніна, 1, смт Просяна, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53610
смт Просяна – вул.А.З.Ворвуля, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Західна, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Крупська, вул.Кутузова, вул.М.Горького, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Робоча, вул.С. Лазо, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шевченко, вул.Щорса: 29–67; вул.10 вересня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Зелений, пров.Калініна, пров.Лермонтова, пров.Радянський, пров.Тихий, залізнична будка 316 км, Залізничний переїзд
ВД № 120439 школа, хореографічна кімната
вул.Леніна, 41, с.Романки, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53605
с.Романки
ВД № 120440 філія Покровської ДЮСШ, хол, 1-й поверх
вул.Миру, 3, с.Цикове, Покровський р-н, Дніпропетровська обл., 53600
с.Зелена Долина, с.Старокасянівське, с.Цикове, с.Чорненкове
ВД № 120481 селищна рада, зала засідань
вул.Робоча, 19, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
смт Іларіонове – вул.Артема, вул.Будьонного, вул.Ворошилова, вул.Дружби, вул.Жукова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Косіора, вул.Кремлівська, вул.Крупської, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Піонерська, вул.Постишева, вул.Робоча, вул.Сєргєєва, вул.Толстого, вул.Франка, вул.Центральна, вул.60 років СРСР, пров.Мічуріна, пров.Центральний
ВД № 120482 червоний куток КМС №6, фойє
вул.Радянська, 10, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
смт Іларіонове – вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Калініна, вул.Київська, вул.Кошового, вул.Л.Українки, вул.Московська, вул.Островського, вул.Петровського: 4–4А; вул.Радянська, вул.Р.Люксембург, вул.Сєрова, вул.Степова, вул.Урицького, вул.Червоноармійська, вул.Червоногвардійська, вул.Шевченка, пров.Ломаний, пров.Ломоносова, пров.Московський
ВД № 120483 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Красіна, 3, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
смт Іларіонове – вул.Боженка, вул.Весела, вул.Зої Космодем’янської, вул.Інтернаціональна, вул.Калинова, вул.Кірова, вул.Красіна, вул.Куйбишева, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Медиків, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Октябрська, вул.Орджонікідзе, вул.Осипенко, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Перекопська, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Травнева, вул.Шмідта, вул.Щорса, вул.8-го Березня, пров.Орджонікідзе
ВД № 120484 школа, їдальня, 1-й поверх
вул.Чапаєва, 9, смт Іларіонове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
смт Іларіонове – вул.Бердянська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Гоголя, вул.Дніпропетровська, вул.Клочко, вул.Котовського, вул.Леніна, вул.Ленінградська, вул.Некрасова, вул.Осіння, вул.Павлоградська, вул.Петровського: 2–2А, 8–100А; вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Транспортна, вул.Тупікова, вул.Фрунзе, вул.Харківська, вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Павлоградський, пров.Чкалова
ВД № 120485 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Маяковського, 100Б, смт Сад, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52520
смт Іларіонове – вул.Корольова, вул.Нова, вул.Світла, вул.Тимошенка, вул.Туполева, смт Сад
ВД № 120486 фельдшерський пункт, фізіотерапевтичний кабінет
вул.Фрунзе, 19, с.Старолозуватка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52522
смт Іларіонове – вул.Вишнева, вул.Зоряна, вул.Колгоспна, с.Знаменівське, с.Іванівка(Іларіонівська с/р), с.Лозуватка, с.Старолозуватка
ВД № 120487 будинок культури, вестибюль
вул.Леніна, 21, смт Роздори, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532
смт Роздори, с.Гострий Камінь
ВД № 120488 фельдшерський пункт, вестибюль
вул.Урожайна, 3, с.Роздолля, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52532
с.Нововознесенка, с.Роздолля
ВД № 120489 червоний куток ПАТ "Славгородський арматурний завод", вестибюль
вул.Заводська, 1, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
смт Славгород – вул.Адаменко, вул.Заводська, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Красногвардійська, вул.Леніна, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Ральченко, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Степова, вул.Українська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шевченко, вул.Щорса, пров.Заводський, пров.Запорізький, пров.Славгородський, пров.Театральний, пров.Шевченка, пров.Шкільний
ВД № 120490 відділення залізниці ПЧ-5, вестибюль
вул.Транспортна, 12, смт Славгород, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
смт Славгород – вул.Горького, вул.Майська, вул.Маяковського, вул.Орджонікідзе, вул.Транспортна, вул.Чкалова, пров.Транспортний
ВД № 120491 школа, вестибюль
вул.Гагаріна, 1, с.Тургенєвка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52582
с.Новоолександрівське, с.Новоолександропіль, с.Польове, с.Тургенєвка
ВД № 120492 червоний куток МТФ ТОВ "Нива", вестибюль
вул.Ральченко, 1, с.Бегма, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52580
с.Бегма, с.Першозванівка
ВД № 120493 школа, вестибюль, 1-й поверх
вул.Ювілейна, 12А, с.Варварівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550
с.Варварівка, с.Грякувате, с.Дубо-Осокорівка, с.Зелене, с.Мар’ївське, с.Попове
ВД № 120494 їдальня ТОВ "Нива", вестибюль
вул.Придніпровська, 1А, с.Андріївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52550
с.Андріївка(Варварівська с/р), с.Обоянівське, с.Олександропіль, с.Осокорівка
ВД № 120495 будинок культури, вестибюль
вул.Петровського, 44, с.Василівка-на-Дніпрі, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551
с.Воронове, с.Василівка-на-Дніпрі, с.Мар’ївка(Василівська с/р), с.Ненаситець
ВД № 120496 навчально-виховний комплекс, спортивна зала, 1-й поверх
вул.50 років Жовтня, 54, с.Великомихайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52571
с.Великомихайлівка, с.Заяче, с.Київське, с.Кодацьке, с.Носачі
ВД № 120497 сільський клуб, актова зала
вул.Леніна, 130, с.Вільне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52513
с.Вільне, с.Новоолексіївка
ВД № 120498 сільський клуб, вестибюль
вул.Шевченка, 9, с.Гірки, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52562
с.Бурханівка, с.Володимирівське, с.Гірки, с.Запорізьке, с.Надеждине, с.Третяківка, с.Троїцьке
ВД № 120499 будинок культури, вестибюль
вул.Ходарєва, 2В, с.Дерезувате, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52510
с.Дерезувате, с.Дороге, с.Лугове, с-ще Степове, с.Широкосмоленка
ВД № 120500 будинок культури, вестибюль
вул.Шкільна, 1, с.Діброва, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52542
с.Веселе(Дібровська с/р), с.Воронівка, с.Діброва
ВД № 120501 будинок культури, актова зала
вул.Кірова, 39, с.Зайцеве, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514
с.Зайцеве, с.Калинівка
ВД № 120502 будівля ТОВ "Дніпроагротрейд", вестибюль
вул.Ювілейна, 2, с.Красне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52514
с.Красне, с.Очеретувате, с.Тернове
ВД № 120503 будинок культури, вестибюль
вул.Виконкомівська, 8, с.Кислянка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52512
с.Кислянка, с.Кам’януватка, с.Надеждівка, с.Хорошеве
ВД № 120504 будинок культури, танцювальна зала
вул.Леніна, 3, с.Луб’янка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560
с.Луб’янка, с.Березнуватка, с.Калинівське, с.Садове, с.Токове, с.Циганівка, с.Ясне
ВД № 120505 будинок культури, вестибюль
вул.Шевченка, 2А, с.Майське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52511
с.Майське, с.Козачий Гай, с.Нове, с.Новомиколаївка, с.Октябрське, с.Романівка
ВД № 120506 сільська рада, зала засідань
вул.Українська, 59, с.Мар’ївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52540
с.Мар’ївка(Мар'ївська с/р), с.Мар’їнка, с.Ракове
ВД № 120507 навчально-виховний комплекс, актова зала, 1-й поверх
вул.50 років Жовтня, 18, с-ще Первомайське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52541
с-ще Первомайське, с-ще Хорошеве
ВД № 120508 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Миру, 10А, с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
с-ще Шахтарське – вул.Миру
ВД № 120509 школа, вестибюль, 1-й поверх
вул.Леніна, 24, с.Миролюбівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52570
с.Миролюбівка, с.Андріївка(Миролюбівська с/р), с.Новий Посьолок, с.Новочернігівське, с.Партизани, с.Терса
ВД № 120510 сільський клуб, вестибюль
вул.Леніна, 40, с.Михайлівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52552
с.Василівка, с.Михайлівка, с.Павлівка
ВД № 120511 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 15, с.Новогніде, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52524
с.Новогніде, с.Іванівка(Новогнідська с/р)
ВД № 120512 сільський клуб, актова зала
вул.Пролетарська, 2Б, с.Вербове, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
с.Вербове, с.Дубове
ВД № 120513 сільський клуб, актова зала
вул.Котляревського, 1, с.Грушувато-Криничне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52551
с.Грушувато-Криничне, с.Запорожець, с.Суха Калина
ВД № 120514 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 4А, с.Новоолександрівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52561
с.Новоолександрівка, с.Панасівка, с.Петрівське
ВД № 120515 будинок культури, вестибюль
вул.Некрасова, 43А, с.Писарівка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52534
с.Писарівка, с.Зелений Гай, с.Мар’ївка(Писарівська с/р), с.Новоіларіонівське, с.Пристень
ВД № 120516 сільський клуб, актова зала
вул.Бугаєнко, 3, с.Раївка, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52523
с.Раївка, с.Богуславка, с.Георгіївка, с.Морозівське
ВД № 120517 бібліотека, вестибюль
вул.Гагаріна, 4, с.Веселе, Раївська сільська рада, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52523
с.Веселе(Раївська с/р)
ВД № 120518 будинок культури, вестибюль
вул.Шевченко, 36В, с.Старовишневецьке, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530
с.Старовишневецьке
ВД № 120519 сільський клуб, вестибюль
вул.Леніна, 48А, с.Водяне, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52530
с.Водяне, с.Новопавлоградське
ВД № 120520 фельдшерський пункт, вестибюль
вул.Зелена, 12, с-ще Фрунзе, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52560
с.Катражка, с.Парне, с-ще Фрунзе
ВД № 120521 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Леніна, 46, с.Шевченківське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52572
с.Дніпровське, с.Котлярівське, с.Мажари, с.Рудево-Миколаївка, с.Шевченківське
ВД № 120522 адміністративна будівля колонії, клуб
с-ще Шахтарське, Синельниківський р-н, Дніпропетровська обл., 52543
Синельниківська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№94)
ВД № 120917 Синельниківський професійний ліцей, вестибюль
вул.Леніна, 185, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.БМП-317, вул.Леніна: 130, 183–185А; вул.Південна промзона
ВД № 120918 Загальноосвітня школа-дошкільний виховний заклад, вестибюль
вул.Воїнів Інтернаціоналістів, 5, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Бараболкіна: 78А–78З, 80, 82, 84–86, 88, 90, 94–143; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Восьмого Березня, вул.Глінки: 19–56; вул.Дніпропетровська: 80, 84–133; вул.Енгельса: 90, 92–161; вул.Західна: 15, 17, 19, 21–92; вул.Квітнева: 97, 99–146; вул.Комарова: 18–59; вул.Леніна: 120, 124, 126, 128, 133–181; вул.Лізи Чайкіної: 80, 82–128А; вул.Новомосковська, вул.Перемоги: 2, 6, 8, 16А, 22, 30, 36А–40; вул.Радянська: 101–102; вул.Свободи: 87–138; вул.Харківська: 131–179; вул.Чехова, вул.Щабельського: 80, 82–84А, 86, 88–133; вул.Якова Никоненка: 87А–87К, 89–126; вул.25-ї Дивізії, пров.Абрикосовий, пров.Вишневий, пров.Енгельса, пров.Жилкопівський, пров.Прохолодний, пров.Сонячний
ВД № 120919 школа № 4, вестибюль
вул.Перемоги, 1, м.Синельникове Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Бараболкіна: 52–78, 79–79Б, 81, 83, 87, 89, 91А–93; вул.Виконкомівська: 60–62, 64А–102Д; вул.Глінки: 1–16; вул.Дніпропетровська: 58–78А, 81; вул.Енгельса: 47–51, 53–89, 91; вул.Західна: 2–14, 16, 18, 20; вул.Квітнева: 60–96, 98; вул.Комарова: 3–14; вул.Леніна: 96–119, 121–123, 125, 127, 129; вул.Лізи Чайкіної: 51–79, 81; вул.Паркова, вул.Перемоги: 3–5, 7, 11–15, 17А, 27–29, 31–35, 45–83; вул.Петровського: 78–78А; вул.Південна: 2, 4, 6–8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 62–62А, 64, 66, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 92; вул.Радянська: 77, 79–97А; вул.Свободи: 55–86; вул.Харківська: 104–129; вул.Щабельського: 52–79, 81, 85, 87; вул.Якова Никоненка: 58–87, 88; вул.50 років Жовтня, пров.Гагаріна: 3–5, 28; пров.Зелений, пров.Садовий, пров.Фрунзе
ВД № 120920 школа №1, фойє
вул.Петровського, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Богми: 6; вул.Виконкомівська: 33–57, 63; вул.Воровського: 1–65; вул.Гурджаанська: 6, 8; вул.Дзержинського: 1–64, 66, 68; вул.Дніпропетровська: 5–30; вул.Інтернаціональна: 3–61А, 63, 65–65А; вул.Кримська: 1–58; вул.Леніна: 51–95; вул.Лізи Чайкіної: 4, 6, 12, 18, 28–30А, 32, 36–36А, 48; вул.Нововокзальна, вул.Петровського: 31–77; вул.Південна: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23–23А, 27–27А, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53А; вул.Радянська: 41–72, 78; вул.Севастопольська: 1–55А; вул.Харківська: 51–99; вул.Шевченка: 1–54, 56, 58А, 60, 62–62А, 66–68, 70–74; вул.Щабельського: 3–47А; вул.40 років Жовтня: 2–22, 24–30, 32, 34, 36, 40–42А;
ВД № 120921 будинок культури "Родина", фойє
вул.Богми, 8, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Барачна, вул.Богми: 7–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–55А, 57; вул.Виконкомівська: 2–28; вул.Вуглова, вул.Георгієвського: 1–86, 88, 90; вул.Гурджаанська: 1–3, 7, 9–18; вул.Елеваторна, вул.Жлоби: 3–83, 85, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101–101А; вул.Заводська, вул.Леніна: 1–45; вул.Михайла Величая: 3–86; вул.Молодої гвардії, вул.Павла Корчагіна, вул.Петровського: 1–14; вул.Радянська: 3–28; вул.Сінний склад, вул.Уютна, вул.Харківська: 3–42; вул.50 років СРСР: 2–38; пров.Уютний, платформа.238 км
ВД № 120922 школа №3, вестибюль
вул.40 років Жовтня, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Байдукова: 1–28; вул.Бараболкіна: 3–17; вул.Богми: 44–44А, 46, 48–48А, 50, 52, 54, 56, 58–121; вул.Вагонна, вул.Гагаріна: 45, 47, 64–68; вул.Георгієвського: 87, 89, 91–130, 134–140А, 142–148; вул.Енгельса: 2–4, 6, 8, 12–14, 16, 45; вул.Жлоби: 84, 86–88, 90, 92, 94, 96, 100, 102–157; вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Інтернаціональна: 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81–83, 85, 87, 91–91А, 93–99А, 105, 107; вул.Квітнева: 2–11; вул.Київська, вул.Комсомольська, вул.Крупської, вул.Лізи Чайкіної: 3, 5, 11; вул.Михайла Величая: 89–134; вул.Осипенка, вул.Полтавська, вул.Свободи: 1–15; вул.Стадіонна, вул.Фрунзе, вул.Шевченка: 55, 57, 59, 61, 63–65, 69, 78–86А; вул.Якова Никоненка: 2А–12Б; вул.333-ї Дивізії: 4, 6, 8–8А, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 28, 30–30А, 32, 40, 42, 44, 46–46А, 50, 61, 71–77; вул.40 років Жовтня: 23–23А, 31, 33, 35, 37–39, 46–78; вул.50 років СРСР: 40–80;
ВД № 120923 Район електричних мереж, актовий зал
вул.Інтернаціональна, 96, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Бараболкіна: 20–49; вул.Воровського: 67–121; вул.Гагаріна: 51, 80; вул.Дзержинського: 65, 67, 69–169А; вул.Енгельса: 1, 5–5А, 7, 9–11, 15, 17–43, 46, 52–52А; вул.Інтернаціональна: 62–62А, 64–64А, 66, 68, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 84, 86, 88–90А, 92, 100–104, 106, 108–156; вул.Квітнева: 15–57; вул.Кримська: 59–95; вул.Лізи Чайкіної: 17, 19–25, 31–31А, 35–35А, 45; вул.Південна: 57, 59–61, 63, 65, 67–73, 75, 77А, 79, 81А, 83, 87; вул.Свободи: 18–54А; вул.Севастопольська: 56–90; вул.Якова Никоненка: 14А–50; вул.333-ї Дивізії: 64–66, 83; пров.Гагаріна: 2, 7–11Б;
ВД № 120924 Вузлова лікарня на станції Синельникове-2, фойє
вул.Гагаріна, 3, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Байдукова: 33А–43; вул.Ватутіна: 8–22А; вул.Гагаріна: 1–44, 46, 48–50, 52–60; вул.Георгієвського: 131, 141, 152А–162А; вул.Жлоби: 163–169А; вул.Зої Космодем’янської, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Толстого, вул.Чкалова, вул.Ярославського, вул.333-ї Дивізії: 3, 5–5А, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29, 31, 33–39А, 41, 43–43А, 45, 47–49, 51–59; вул.50 років СРСР: 82–122;
ВД № 120925 дитячий садок №11, коридор
вул.Ватутіна, 28, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Ватутіна: 38–44; вул.Гвардійська, вул.Говорова, вул.Жданова, вул.Індустріальна, вул.Кирпична, вул.Ковпака
ВД № 120926 школа №5, спортивний зал
вул.Тельмана, 29А, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Васильківська, вул.Васильківського, вул.Весела: 1–77Б, 80; вул.Володарського: 3, 7, 9, 13А, 15, 25; вул.Карла Лібкнехта, вул.Куйбишева: 1–59, 61–63, 67–71, 73–75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Московська: 1–89; вул.Новоукраїнська: 3–54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–78-80, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–92А; вул.Переїзна, вул.Ремонтна, вул.Ростовська, вул.Тельмана, вул.Ульянових, вул.Червоноармійська: 1–91А; вул.95-го Прикордонного Загону, пров.Новоукраїнський, пров.Ремонтний
ВД № 120927 школа №5, спортивний зал
вул.Тельмана, 29А, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Бєлгородська, вул.Весела: 79, 81–207; вул.Володарського: 4, 8, 12–12А, 14, 16–18А; вул.Дімітрова, вул.Куйбишева: 60, 64–66, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86–196; вул.Морозова, вул.Московська: 91–141; вул.Новоукраїнська: 55, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 77, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 93–226; вул.Обласна, вул.Червоноармійська: 93–177; пров.Павлоградський
ВД № 120928 пасажирське вагонне депо, фойє
вул.Гоголя, 39, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Білютіна, вул.Ворошилова, вул.Деповська, вул.Дружби: 74, 76, 78–137; вул.Жовтнева: 73–73А, 75, 77, 81, 83–83А, 85–128; вул.Курганна: 3, 9, 11, 13, 15–17, 19; вул.Кутузова, вул.Матросова, вул.Орджонікідзе: 84–84А, 86–143; вул.Піонерська, вул.Поворотна: 2А–13А, 17; вул.Пролетарська: 78, 80, 82–84А, 86–121; вул.Суворова, вул.Тиха: 75–75А, 77–81, 83, 85, 87–124; вул.Чапаєва, вул.Щорса: 102, 104, 106–135;
ВД № 120929 будинок залізничників, вестибюль
вул.Гоголя, 27, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Валентини Терешкової: 8–41А; вул.Гоголя, вул.Дружби: 1, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15, 17, 19–73, 75, 77; вул.Жовтнева: 21–71, 74, 76, 78–80, 82, 84; вул.Івана Трушева, вул.Калініна: 3–15, 25, 33; вул.Карла Маркса: 3–23, 25; вул.Кірова, вул.Кремлівських Курсантів: 3–45А; вул.Курганна: 2А, 8, 10, 12, 14, 18, 20–31; вул.Ломана, вул.Одеська, вул.Орджонікідзе: 1–82А, 85; вул.Північна, вул.Поворотна: 16, 26; вул.Пролетарська: 14, 16, 18, 20–20А, 22–77, 79, 81, 85; вул.Пушкіна, вул.Рози Люксембург: 7–13, 19; вул.Свердлова, вул.Середня, вул.Тиха: 11, 13–74, 76, 82, 84, 86; вул.Тітова: 2–14, 18, 20, 22–22А, 24, 30А–32, 36–44, 58–58А; вул.Тупа, вул.Щорса: 13, 17–19, 25, 27, 29–31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67Б, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105; пров.Дачний, пров.Дружби, пров.Калантаєвський, пров.Ломаний, пров.Транспортний
ВД № 120930 школа №6, вестибюль
вул.Кремлівських Курсантів, 44, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Бабушкіна, вул.Бердянська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Валентини Терешкової: 42–90; вул.Грушевського, вул.Докучаєва, вул.Дружби: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12–12А, 14, 16, 18; вул.Жовтнева: 1–20; вул.Калініна: 20–24А, 30–32, 34–68; вул.Карла Маркса: 24, 29А–41; вул.Кремлівських Курсантів: 53А–99; вул.Максима Горького, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Поворотна: 32–34; вул.Пролетарська: 1–13, 15, 17А, 19, 21–21А; вул.Рози Люксембург: 16–18, 24–37; вул.Свєтлова, вул.С.Тюленіна, вул.Східна, вул.Тиха: 1–10, 12; вул.Тітова: 17, 19–19А, 21, 23, 25–25А, 33, 55; вул.Федька, вул.Щорса: 1–12А, 14–16, 20–22, 26, 28, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46–48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100; вул.Якова Клочка, вул.50 років ВЛКСМ, пров.Шкільний, казарма.1030 км, казарма.239 км, казарма.240 км
ВД № 120931 Синельниківське газове господарство, актовий зал
вул.Миру, 64, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Миру: 1–4, 24, 54–62; вул.Перемоги: 85–89; вул.Робоча
ВД № 120932 дитячий садок №12, група дитячої творчості 2
вул.Миру, 12, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Миру: 6–12А;
ВД № 120933 дитячий садок №10, група 2
вул.Миру, 25, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Миру: 26–28, 30–35;
ВД № 120934 школа №2, фойе
вул.Миру, 13, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
м.Синельникове – вул.Миру: 18–19, 25, 29, 36–45;
ВД № 120935 центральна районна лікарня, актовий зал
вул.Миру, 52, м.Синельникове, Дніпропетровська обл., 52500
Комунальний заклад "Синельниківська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org