Виборчі дільниці територіального виборчого округу №40 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Виборчі дільниці територіального виборчого округу №40

Виборчі дільниці територіального виборчого округу №40

Кількість виборчих дільниць 133

№ дільниці Місце знаходження Опис меж
ВД № 120103 школа № 4, фойє
вул.Партизанська, 58, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52002
м.Підгородне – вул.Гагаріна, вул.Івана Бута, вул.Калініна, вул.Київська, вул.Комплексна, вул.Комунарів, вул.Лісна, вул.Нова, вул.Партизанська, вул.Робоча, вул.Тиха, вул.Ульянова, вул.Ясенева, пров.Калініна, пров.Робочий, пров.1-й Ульяновський, пров.2-й Ульяновський, пров.3-й Ульяновський, с.Перемога
ВД № 120104 школа №3, фойє
вул.Ленінградська, 1, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.Джерельна, вул.Колгоспна: 1–94, 96, 98–98А, 100; вул.Комсомольська: 1–100, 101; вул.Ленінградська, вул.О.Литвишка, вул.Перемоги, вул.Севастопольська, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Фадєєва, вул.Харківська: 1–107, 120Б, 122А, 165А, 191А, 199А; пров.Джерельний
ВД № 120105 школа №3, актова зала
вул.Ленінградська, 1, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.Вишнева, вул.Енергетиків, вул.Жукова, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Колгоспна: 95, 97, 99, 101–228; вул.Комсомольська: 100А, 101А–241; вул.Межова, вул.Мирна, вул.Низова, вул.Первомайська, вул.Піонер-Майдан, вул.Поштова, вул.Тюменська, вул.Харківська: 109–120А, 121, 124–165, 165Б–191, 192–199, 200–239В; пров.Зарічний, пров.Колгоспний, пров.Первомайський, пров.1-й Комсомольський, пров.2-й Комсомольський, Військове містечко 76 ВЧ А-4608
ВД № 120106 школа №1, фойє
вул.Леніна, 1, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.Весіння, вул.Восточна, вул.Горького, вул.Донська, вул.Жовтнева, вул.Журавлина, вул.Кільченська, вул.Лебедина, вул.Леніна, вул.Майська, вул.Мостова, вул.Озерна, вул.Орловська, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Самарська, вул.Яблунева, пров.Горького, пров.Орловський, пров.Садовий, пров.1-й Залізничний, пров.1-й Кільченський, пров.1-й Мостовий, пров.2-й Залізничний, пров.2-й Кільченський, пров.2-й Мостовий, пров.3-й Залізничний, пров.3-й Мостовий, пров.4-й Залізничний
ВД № 120107 міська лікарня, коридор
вул.Шосейна, 90, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.Геологів, вул.Залізнична, вул.Кірова, вул.Липова, вул.Новомосковська, вул.Чапаєва, вул.Ювілейна
ВД № 120108 школа №2, фойє
вул.Радянська, 2А, м.Підгородне, Дніропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.Балтійська, вул.Басейнова, вул.Дзержинського, вул.Запорізька, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Крайня, вул.Молодіжна, вул.Образцова, вул.Полтавська, вул.Радянська, вул.Сєвєрна, вул.Сєрєнєва, вул.Степова, вул.Українська, вул.Цвіточна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Щорса, вул.Янтарна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Придорожній, пров.Шкільний, пров.Шосейний, пров.1-й Щорса, пров.2-й Щорса
ВД № 120109 будинок культури, зала
вул.Центральна, 44, м.Підгородне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52001
м.Підгородне – вул.А.Вусика, вул.Базарна, вул.Грушова, вул.Дорожників, вул.Коваля, вул.Кооперативна, вул.Коротка, вул.Криворізька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Островського, вул.Пушкіна, вул.Райдужна, вул.Центральна, вул.Червоноармійська, вул.Широка, пров.1-й Базарний, пров.1-й Набережний, пров.1-й Широкий, пров.2-й Базарний, пров.2-й Набережний, пров.2-й Широкий, пров.3-й Набережний
ВД № 120110 школа, спортзал
вул.Центральна, 36, смт Кіровське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
смт Кіровське – вул.Б.Хмельницького, вул.Висока, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Квітнева, вул.Колгоспна, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Леніна: 84, 86–88, 94–96, 98, 100, 104, 106, 110–112, 118–118А, 122–124, 126–126Б, 128, 132, 134–136, 138–140, 142–144, 146, 150, 152, 154, 156, 160, 162, 164–226, 233–233А, 235, 237, 239, 241, 245–245А, 247, 249–249А, 253, 261, 263, 265, 267, 271–273, 277, 283–285, 287–289, 293, 295–297, 299–301, 303; вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Пушкінський спуск, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Центральна, вул.Шевченківська, вул.Ювілейна, вул.Янтарна, пров.Лісний, пров.Партизанський, пров.Первомайський
ВД № 120111 птахофабрика, фойє
вул.Леніна, 543, смт Кіровське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52031
смт Кіровське – вул.Дзержинського: 133–175; вул.Журавлина, вул.Леніна: 228–230, 234, 236, 238, 240, 242–244, 246, 248, 250–252А, 254–260, 262, 264, 266, 268–270, 274А, 278–282, 286, 290–292, 294, 298, 302, 305–557; вул.Лужнікова, вул.Моріса Тореза, вул.Свердлова, вул.Тополина, вул.Ульяновська, вул.Яснополянська
ВД № 120112 школа №2, спортзал
вул.Леніна, 49, смт Кіровське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
смт Кіровське – вул.Білякова, вул.Братів Волошиних, вул.Братів Сугаків, вул.Будівельників, вул.Дем’яна Бідного, вул.Дзержинського: 1–13, 17, 23, 25, 31, 33–37А, 39, 43, 45, 49, 51–59, 63–78; вул.Дніпрова, вул.Дружби, вул.Індустріальна, вул.Космонавтів, вул.Леніна: 1–80, 85–85А, 89–93, 97, 99, 101–103, 105, 109, 113–117, 119, 125, 127, 129–131, 133, 137, 141, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157–159, 161, 163; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Придніпровська, вул.Пролетарська, вул.Російська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Темпівська, вул.Українська, вул.Фрунзе, вул.Харківська: 1–85, 87, 89; вул.Чапаєва: 1–80В, 82–84, 86; вул.Широка, вул.Шмідта, пров.Дзержинського, пров.Кільцевий, пров.Кіровський, пров.Мирний, пров.Садовий
ВД № 120113 еколого-натуралістичний центр, фойє
вул.Горького, 62, смт Кіровське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52032
смт Кіровське – вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Комсомольська, вул.Кооперативна, вул.Октябрська, вул.Піонерська, вул.Плеханова, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Толстого, пров.Глухий, пров.Горького
ВД № 120114 школа, фойє
вул.Ворошилова, 20, с.Горянівське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
с.Горянівське
ВД № 120115 будинок культури, фойє
вул.Теплична, 23, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Абрикосова, вул.Апельсинова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вишнева Долина, вул.Гранатова, вул.Грушова, вул.Ентузіастів, вул.Єкатеринославська, вул.Зарічна, вул.Звьоздна, вул.Зелена, вул.Канальна, вул.Київська, вул.Лазурна, вул.Лимонна, вул.Липова, вул.Лісна, вул.Літня, вул.Мелітопольська, вул.Нова, вул.Октябрьська, вул.Полтавська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Севастопольська, вул.Сирєнєва, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Шахтинська, вул.Шосейна, вул.Ювілейна, вул.8 Марта: 2–18, 20–24; пров.Канальний, пров.Новий, пров.Рубіновий
ВД № 120116 школа №1, їдальня
вул.Фрунзе, 1, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Совхозна: 40; вул.Фрунзе: 12, 20–26;
ВД № 120117 школа №1, фойє
вул.Фрунзе, 1, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Теплична: 1–3А, 33, 36; вул.Фрунзе: 28; вул.8 Марта: 19, 28–30;
ВД № 120118 початкова школа №2, актова зала
вул.Теплична, 30, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Теплична: 31–32, 34–35, 37;
ВД № 120119 дитсадок "Червона Шапочка", актова зала
вул.Фрунзе, 10, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Совхозна: 44–72;
ВД № 120120 дитсадок "Берізка", актова зала
вул.Фрунзе, 7А, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Совхозна: 1–38; вул.Фрунзе: 4–9, 14–18;
ВД № 120121 ФАП "Нижньодніпровський", фойє
вул.Мічуріна, 41, смт Ювілейне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
смт Ювілейне – вул.Будьоного, вул.Весіння, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Межова, вул.Мира, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, станція Березанівка
ВД № 120122 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 6, с.Сурсько-Литовське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064
с.Сурсько-Литовське – вул.Аптечна, вул.Задунайська, вул.Зарічна, вул.Ізвіліста, вул.Калинова, вул.Комсомольська, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Крилова, вул.Куйбишева, вул.Леніна, вул.Ленінградська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Некрасова, вул.Октябрьська, вул.Польова, вул.Решетнікова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Совхозна, вул.Станціонна, вул.Шевченко, пров.Аптечний, пров.Желєзнодорожний, пров.Куйбишева, пров.Леніна, пров.Ленінградський, пров.Некрасова, пров.Польовий, пров.Совхозний, пров.Шевченко, садове товариство ’Геолог’, станція Сурське
ВД № 120123 школа, фойє
вул.Шкільна, 33, с.Сурсько-Литовське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52064
с.Сурсько-Литовське – вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Калініна, вул.Катеринославська, вул.Кірова, вул.Колхозна, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисогорська, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Калініна, пров.Набережний, пров.Український, пров.Шкільний
ВД № 120124 будинок культури, зала
вул.Центральна, 22, с.Волоське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52043
с.Волоське, с.Майорка, с.Ракшівка, с.Червоний Садок
ВД № 120125 сільська рада, каб.1
вул.Леніна, 7, с-ще Горького, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52052
с.Долинське, с-ще Горького
ВД № 120126 школа, актова зала
вул.Шкільна, 2, с-ще Шевченко, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52053
с-ще Шевченко, с.Пашена Балка
ВД № 120127 сільський Будинок культури, зала
вул.Робоча, 14А, с.Степове, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52021
с.Степове(Степнянська с/р)
ВД № 120128 будинок культури, мала зала
вул.Садова, 2, с.Любимівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042
с.Любимівка – вул.Будьонного, вул.Державіна, вул.Іванова, вул.Калинівка, вул.Кіровоградська, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Октябрьська, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Радгоспна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Північний
ВД № 120129 сільська рада, зала засідань
вул.Садова, 1, с.Любимівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52042
с.Любимівка – вул.Богданова, вул.Центральна, с.Перше Травня, с.Придніпрянське
ВД № 120130 школа, фойє
вул.Колгоспна, 1, с.Олександрівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041
с.Олександрівка – вул.Білорецька, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Красносільська, вул.Мілегіна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Опитна, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Рибача, вул.Самарська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Шкільна, с.Василівка
ВД № 120131 школа, актова зала
вул.Колгоспна, 1, с.Олександрівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52041
с.Олександрівка – вул.Вавілова, вул.Ворошилова, вул.Генерала Сучкова, вул.Дніпровська, вул.Переможців, вул.Південна, вул.Садова, вул.Студентська, вул.Тополина, вул.Хмельницького Б., вул.Шевченка, вул.Янтарна
ВД № 120132 школа, спортзал
вул.Шкільна, 1, с.Чумаки, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52024
с.Чумаки
ВД № 120133 мехмайстерня СПП "Чумаки", хол
пров.Мирний, 13, с.Маївка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52022
с.Виноградне, с.Маївка
ВД № 120134 школа, спортзал
вул.Леніна, 1А, с-ще Зоря, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52011
с-ще Зоря
ВД № 120135 школа №1, спортзал
вул.Генерала Пушкіна, 1, с.Миколаївка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52061
с.Миколаївка – вул.Виноградна, вул.Генерала Пушкіна, вул.Зелена, вул.Комсомольська, вул.Криворізька: 1, 5, 6, 8, 9–10, 11, 14, 15, 16–149; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Пашена Балка, вул.Переможна, вул.Першотравнева: 1, 2–3, 5, 6–9, 11, 13, 15, 19, 23–35; вул.П’ятихатки, вул.Садова: 1, 2, 3–5, 13, 15, 16–17, 20–76; вул.Центральна: 1, 2–3, 4, 5, 6–7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19–20, 21–22, 23–25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32Г–33, 34, 37–41, 44, 45, 46, 47–48, 49, 50–51, 53, 55, 59–62, 64, 68, 69, 70–71, 72–73, 75, 76, 78–80, 81, 82, 83, 84, 85–88, 89, 91, 95–96, 97, 99, 100, 103, 108–109, 110–111, 112, 113–116, 118, 120, 121–123, 129, 131–134, 135–136, 137–139, 140, 142, 143–145, 146–150, 150А, 152, 155, 156А–158, 159, 161, 162–166, 168, 169, 170, 171, 172–173, 175–176, 178, 179–181, 183, 185, 186, 188, 190, 191, 196, 197, 202, 204, 206, 208; пров.Переможний, пров.Річковий 1, пров.Річковий 2, пров.Тихий, пров.Черемушки, с-ще Сурське
ВД № 120136 школа, фойє
вул.Жовтнева, 52Б, с.Балівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52010
с.Балівка
ВД № 120137 школа, фойє
вул.Жовтнева, 18, с.Партизанське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52012
с.Партизанське
ВД № 120138 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 16А, с.Новомиколаївка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52066
с.Новомиколаївка, с.Зелений Гай, с.Сурсько-Клевцеве
ВД № 120139 сільський клуб, зала
вул.Центральна, 105, с.Миколаївка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52060
с.Миколаївка – вул.Дніпропетровська, вул.Київська, вул.Криворізька: 2–4, 6, 7–8, 9, 11, 13–14, 15, 16; вул.Ленінградська, вул.Львівська, вул.Нагірна, вул.Першотравнева: 1–2, 3–4, 5, 9–11, 12, 13–14, 17, 19–22; вул.Підгірна, вул.Портова, вул.Садова: 1, 3, 7–11, 13, 15, 17; вул.Степова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1, 3, 4, 5, 7–8, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20–21, 22, 25, 26–26А, 27, 28, 30–30А, 31, 32, 33, 36, 41–43, 44, 45–46, 47, 48–49, 50, 52–53, 54–55, 56–59, 62–63, 64–67, 68–68А, 69, 71, 73, 75, 76–78, 80, 81, 82, 83, 85, 88, 89–90, 93–95, 96–97, 98, 99, 102, 103–105, 110, 111, 112, 117, 118, 120, 123–129, 130, 134–135, 136, 139, 140, 142–143, 145–146, 150, 150А–151, 152–154, 156, 159, 160, 162, 166, 168, 169, 170, 171, 173–174, 176–178, 179, 181–182, 183–185, 186, 187, 188А, 190, 192–195, 197, 198–201, 203, 204–206, 206А, 209–326; вул.Червоноармійська, вул.Шкільна, вул.Янтарна, пров.Дачний, пров.Комсомольський, пров.Річний
ВД № 120140 гуртожиток, фойє
вул.Березова, 11, с-ще Орджонікідзе, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52063
с.Орджонікідзе
ВД № 120141 школа, фойє
пров.Шкільний, 2, с.Степове, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52050
с.Степове(Степова с/р), с.Благовіщенка
ВД № 120143 кафе "Іринка", велика зала
вул.Центральна, 43А, с.Новоолександрівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070
с.Новоолександрівка – вул.Агрономічна, вул.Дніпропетровська, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Кооперативний, пров.Мічуріна, пров.Тихий, пров.Шкільний, с.Дороге
ВД № 120144 школа, фойє
вул.Паркова, 1А, с.Новоолександрівка, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52070
с.Новоолександрівка – вул.Балкова, вул.Берези, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Журавлина, вул.Зустрічна, вул.Кленова, вул.Комсомольська, вул.Крайня, вул.Красна, вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Піонерська, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Профспілкова, вул.Розова, вул.Слав’янська, вул.Сонячна, вул.Сурська, вул.Телевізійна, вул.Яблунева, вул.Янтарна, вул.50-річчя Перемоги, пров.Орендний, пров.Рубіновий, с.Братське, с.Кам’янка
ВД № 120145 будинок культури, фойє
вул.Клубна, 2, с.Старі Кодаки, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52072
с.Дніпрове, с.Старі Кодаки
ВД № 120146 сільський клуб, фойє
вул.Наукова, 20, с-ще Дослідне, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52071
с-ще Дослідне, с.Чувилине
ВД № 120180 районний будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
смт Кринички – вул.Будівельників, вул.Виконкомівська, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Мира, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Радянська, вул.Степова, вул.Сурська, пров.Заводський, пров.Радянський, с.Червоний Яр – вул.Мира, пров.Мира
ВД № 120181 центр учнівської молоді, фойє, 1-й поверх
вул.Дзержинського, 33, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
смт Кринички – вул.Абрикосова, вул.Дзержинського, вул.І.Богатиря, вул.Й.Журавля, вул.Калинова, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Нижній, пров.Новий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, с.Суворовське, с.Чернече
ВД № 120182 школа №2, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 24, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
смт Кринички – вул.Відпочинку, вул.Зарічна, вул.Зв’язківців, вул.Зелена, вул.Калініна, вул.Колгоспна, вул.Лісна, вул.Першотравнева, вул.Робоча, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.8-го Березня, пров.Калініна, пров.Колгоспний, пров.Лісовий, пров.Центральний
ВД № 120183 сільський клуб, хол
вул.Щорса, 48А, с.Одарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52306
с.Гримуче, с.Одарівка
ВД № 120184 сільський клуб, хол
вул.Широка, 21, с.Новопушкарівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300
с.Новопідгірне, с.Новопушкарівка, с.Червоний Яр – вул.Горянська, вул.Комсомольська, вул.Молодіжна, вул.Щорса, с.Яблуневе
ВД № 120185 школа №1, спортивна зала, 2-й поверх
вул.Пушкіна, 8, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
смт Аули – вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Дімітрова, вул.Жуковського, вул.Заваріхіна: 199–252; вул.Калініна, вул.Карла Маркса, вул.Комбата Матвійчука, вул.Красноярська, вул.Лісна, вул.Межева, вул.Меморіальна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Орджонікідзе, вул.Польова, вул.Проектна, вул.Пушкіна Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.станція Воскобійня, вул.Суворова, вул.Тельмана, вул.Толстого, вул.Ціолковського, вул.Шевченко, вул.Шмідта, пров.Карла Маркса, пров.Пушкіна: 1–4; пров.Сквозний, пров.Шкільний
ВД № 120186 виробничі класи Аульської школи, к.1, 1-й поверх
вул.Чапаєва, 31, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
смт Аули – вул.Борікова, вул.Дніпрова, вул.Дніпропетровська, вул.Заваріхіна: 1–42; вул.Київська, вул.Кірова, вул.Красноармійська, вул.Лесі Українки, вул.Островського, вул.Чапаєва, вул.Челюскіна, вул.Челюскіна Нова, вул.Чкалова, пров.Пушкіна: 5–20;
ВД № 120187 будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх
вул.Красноармійська, 2А, смт Щорськ, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323
смт Щорськ
ВД № 120188 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Радянська, 37, смт Щорськ, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52323
с.Веселе, с.Вільне, с.Людмилівка, с.Надія, с.Олексіївка, с.Потоки, с.Скелюватка, с.Трудове
ВД № 120189 будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх
вул.Центральна, 7А, с.Адамівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52334
с.Адамівка, с.Зелена Долина
ВД № 120190 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 60, с.Бикове, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52321
с.Бикове, с.Василівка, с.Водяне
ВД № 120191 школа, спортивна зала, 1-й поверх
вул.Ватутіна, 42А, с.Болтишка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52362
с.Болтишка, с.Калинівка, с.Олександрівка
ВД № 120192 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 39, с.Гуляйполе, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52370
с.Гуляйполе, с.Березине, с.Благодатне, с.Бузулуки, с.Леніна, с.Первомайське, с.Смоленка, с.Удачне
ВД № 120193 Малософіївська школа, к.1
вул.Центральна, 5, с.Малософіївка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52371
с.Високе, с.Малософіївка, с.Октябрське, с.Тарасівка
ВД № 120194 сільська рада, актова зала, 1-й поверх
вул.Київська, 40, с.Дружба, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52331
с.Дружба, с.Кам’янчани, с.Мирне, с.Первозванівка, с.Сухий Хутір, с.Улянівка, с.Червона Українка, с.Червоний Став
ВД № 120195 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 1, с.Теплівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52332
с.Жовтневе, с.Божедарівка, с.Теплівка
ВД № 120196 школа, актова зала
вул.Леніна, 36, с.Затишне, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52363
с.Затишне, с-ще Гранітне, с.Лугове
ВД № 120197 сільський клуб, хол
вул.Гагаріна, 16Б, с.Катеринопіль, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52320
с.Катеринопіль, с.Зоря, с.Нова Праця, с.Новогурівка, с.Павлівка, с.Привілля
ВД № 120198 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Виконкомівська, 46, с-ще Кудашівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52350
с-ще Кудашівка, с.Андріївка, с.Благословенна, с.Катеринівка, с.Ковалівка, с.Новожитлівка, с.Поляна
ВД № 120199 сільський клуб, глядацька зала
вул.Центральна, 20, с.Маломихайлівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52342
с.Маломихайлівка, с.Діброва, с.Новокалинівка, с.Шмакове
ВД № 120200 Степанівський будинок культури, глядацька зала
вул.Радянська, 107Б, с.Степанівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52314
с.Новоселівка, с.Барвінок, с.Зелений Кут, с.Іллінка, с.Рогівське, с.Степанівка
ВД № 120201 Покровський будинок культури, фойє
вул.Центральна, 11, с.Покровка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52351
с.Покровка, с.Весела Долина, с.Грузинівка, с.Зелений Яр, с.Кіровка, с-ще Милорадівка, с.Новомилорадівка, с-ще Сорокопанівка, с.Червоний Орлик
ВД № 120202 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 36А, с.Преображенка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52360
с.Преображенка, с.Кімовка, с.Лозуватка, с.Чапаєвка, с.Червона Балка
ВД № 120203 будинок культури, глядацька зала
вул.Кооперативна, 51, с.Вітрівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52361
с.Вітрівка, с.Михайлівка, с.Червоне
ВД № 120204 школа, їдальня, 1-й поверх
вул.І.Богатиря, 11, с.Світлогірське, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52340
с.Світлогірське
ВД № 120205 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 21А, с.Семенівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52315
с.Семенівка, с.Весела Роща, с.Котлярівка, с.Любимівка, с.Любомирівка, с.Підгірне, с.Червоний Прапор
ВД № 120206 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Шевченка, 59Б, с.Українка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52313
с.Українка, с-ще Вишневе
ВД № 120207 сільський клуб, актова зала
вул.Радянська, 7, с.Червоноіванівка, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52330
с.Червоноіванівка, с.Козодуб, с.Коробчине
ВД № 120208 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Шкільна, 1А, с.Червоний Промінь, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52341
с.Червоний Промінь, с.Володимирівка, с.Грушівка, с.Єгорівка, с.Оленівка
ВД № 120523 школа, їдальня
вул.Горького, 9, с.Башмачка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52462
с.Башмачка, с.Кам’яно-Зубилівка, с.Дніпрельстан
ВД № 120524 бібліотека, читальна зала
вул.Шевченко, 18А, с.Любимівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52463
с.Любимівка, с.Любов, с.Перше Травня, с.Широкополе
ВД № 120525 будинок культури, актова зала
вул.Адміністративна, 1А, с.Березнуватівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52412
с.Березнуватівка, с.Грушівка, с.Костянтинівка, с.Червоне
ВД № 120526 будинок культури, фойє
вул.Стремського, 1, с.Василівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52460
с.Василівка, с.Антонівка, с.Дороганівка
ВД № 120527 бібліотека, читальна зала
вул.Шевченко, 86, с.Кам’яне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52461
с.Кам’яне, с.Новоселівка, с.Червонокам’яне
ВД № 120528 сільська рада, актова зала, 2-й поверх
вул.Миронова, 9, с.Військове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52472
с.Військове
ВД № 120529 школа, вестибюль
вул.Компанійця, 70А, с.Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52473
с.Вовніги, с.Гроза, с.Калинівка, с.Петро-Свистунове
ВД № 120530 школа, фойє
вул.Шкільна, 1, с.Дзержинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421
с.Дзержинівка, с.Розтання, с.Червоноармійське
ВД № 120531 школа, коридор
вул.Центральна, 1, с.Мала Калинівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52421
с.Мала Калинівка, с.Осипенко
ВД № 120532 школа, фойє
вул.Шкільна, 41, с.Миропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52422
с.Кашкарівка, с.Миколо-Мусіївка, с.Миропіль, с.Олександрівка
ВД № 120533 амбулаторія, хол
вул.Центральна, 8Б, с-ще Єлізарове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52433
с-ще Єлізарове, с.Орлове, с.Рясне, с.Чорнопарівка, с.Шульгівка
ВД № 120534 школа, коридор
вул.Нова, 1, с.Малозахарине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451
с.Малозахарине, с.Лікнеп
ВД № 120535 школа, фойє
вул.Центральна, 13, с.Микільське-на-Дніпрі, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470
с.Микільське-на-Дніпрі, с.Олексіївка
ВД № 120536 контора СТОВ "Прогрес", актова зала
вул.Центральна, 1, с.Звонецьке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470
с.Звонецьке
ВД № 120537 будинок культури, актова зала
вул.Нова, 13, с.Оріхове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
с.Оріхове
ВД № 120538 школа, фойє
вул.Кооперативна, 2А, с.Звонецький Хутір, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52470
с.Звонецький Хутір
ВД № 120539 школа, коридор
вул.Центральна, 1, с.Мопрівське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52450
с.Мопрівське, с.Водяне, с.Суданівка, с.Товариський Труд
ВД № 120540 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 59А, с.Григорівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52451
с.Григорівка, с.Тракторне
ВД № 120541 школа, хол
вул.Жовтнева, 35А, с.Незабудине, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52432
с.Наталівка, с.Барвінок, с.Незабудине, с.Хижине
ВД № 120542 бібліотека, читальна зала
вул.Колгоспна, 30Г, с.Новомар’ївка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52420
с.Новомар’ївка, с-ще Незабудине, с.Томаківка, с.Чернігівка
ВД № 120543 школа, вестибюль
вул.Радянська, 1, смт Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441
смт Новопокровка
ВД № 120544 школа, коридор
вул.Леніна, 13, с.Котлярівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52441
с.Дружелюбівка, с.Котлярівка, с.Малинове
ВД № 120545 будинок культури, актова зала
вул.Радянська, 8А, с.Олександропіль, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
с.Олександропіль
ВД № 120546 контора ФГ "Сонячне", актова зала
вул.Садова, 1, с.Петриківка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52423
с.Долинське, с.Петриківка, с-ще Тихе
ВД № 120547 школа, фойє
вул.Зелена, 18А, с.Кринички, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52424
с.Бутовичівка, с.Віленка, с.Гаркушине, с.Кринички, с.Михайлівка, с.Новоандріївка
ВД № 120548 будинок культури, кімната для голосування
вул.Щорса, 42Б, с.Павлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52434
с.Павлівка, с.Войкове, с.Мирне, с.Пропашне
ВД № 120549 школа, фойє
вул.Шкільна, 67, с.Письмечеве, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52440
с.Письмечеве, с.Безбородькове, с.Круте, с.Пшеничне, с.Стародніпровське
ВД № 120550 школа, їдальня
вул.Центральна, 21А, с.Привільне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413
с.Привільне
ВД № 120551 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Кірова, 33А, с.Микільське, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52413
с.Микільське, с.Новотернуватка
ВД № 120552 школа, їдальня
вул.Центральна, 2А, с.Червоний Маяк, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52414
с.Малинівка, с.Петрівське, с.Трудолюбівка, с.Червоний Маяк, с.Червоний Яр
ВД № 120553 школа, коридор
вул.Артюха, 28Б, с.Промінь, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52431
с.Голубинівка, с.Дальнє, с.Карайкове, с.Матросове, с.Промінь, с.Якимівка
ВД № 120554 школа №1, вестибюль
вул.Шевченко, 33, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
смт Солоне – вул.Зінченко, вул.Миру, вул.Шевченко: 3–45; с.Гончарка
ВД № 120555 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Гагаріна, 12, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
смт Солоне – вул.Братів Бєльченко, вул.Гагаріна, вул.Набережна, вул.Радянська, вул.Терентьєва, вул.Усенко, вул.Чукмарьова, вул.Шевченко: 1–2; пров.Березовий, с.Сергіївка
ВД № 120556 школа №2, спортивна зала, 2-й поверх
вул.Строменко, 50, смт Солоне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52400
смт Солоне – вул.Голуба, вул.Жовтнева, вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Креміня, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Строменко, пров.Спортивний
ВД № 120557 дитячий садок, актова зала
вул.Військове містечко, 29, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406
с.Аполлонівка – вул.Весняна, вул.Військове містечко, вул.Гагаріна, вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Юбкіна, пров.Бригадний, пров.Красний, пров.Центральний, с.Дніпровське
ВД № 120558 школа, фойє
вул.Шкільна, 2А, с-ще Жданове, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52405
с-ще Жданове
ВД № 120559 будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх
вул.Кірова, 1, с.Сурсько-Михайлівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52410
с.Сурсько-Михайлівка, с.Ленінське, с.Новотарасівка
ВД № 120560 школа, спортивна зала
вул.Сорокіна, 58, с.Широке, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52445
с.Широке
ВД № 120561 будинок культури, актова зала
вул.Свердлова, 12, с.Тритузне, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52446
с.Радянське, с.Тритузне, с.Шестипілля
ВД № 120562 Солонянська виправна колонія №21, клуб, зала клубу
вул.Військове Містечко, 37, с.Аполлонівка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл., 52406
Солонянська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№21)
ВД № 120594 районний будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Леніна, 21, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
смт Томаківка – вул.Амбулаторна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Виконкомівська, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Леніна: 1–42; вул.Лікарняна, вул.Ломана, вул.Миру, вул.Мокра, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Р. Люксембург, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Тітова, вул.Чапаєва, вул.Чарівна, вул.Чекістів, вул.Челюскіна, вул.Шевченко: 1–42, 44–46, 52, 54, 56, 58, 60А, 62, 64, 66, 68; вул.8 Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вузький, пров.Гвардійський, пров.Горний, пров.Кам’яний, пров.Крайній, пров.Піонерський, пров.Поштовий, пров.Пролетарський, пров.Степовий
ВД № 120595 аграрний ліцей, фойє, 1-й поверх
вул.Шосейна, 10, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
смт Томаківка – вул.Берегового, вул.Березнювата, вул.Верхня, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Колгоспна, вул.Комунальна, вул.Крутенька, вул.Кузнечна, вул.Леніна: 54–101; вул.Маяковського, вул.Підгорна, вул.Піщана, вул.Середня, вул.Танкістів, вул.Терешкової, вул.Українська, вул.Франко, вул.Фронтова, вул.Червоноармійська, вул.Шосейна, пров.Бригадний, пров.Виноградний, пров.Енергетиків, пров.Комунарівський, пров.Крутий, пров.Мисливський, пров.Мічурінський, пров.Нижній
ВД № 120596 школа №1, фойє, 1-й поверх
вул.Ватутіна, 7, смт Томаківка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53500
смт Томаківка – вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Запорізька, вул.Зелена, вул.Кар’єрна, вул.Кирпична, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Міжколгоспбудівська, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Переяславська, вул.Поповича, вул.Прогресивна, вул.Пушкіна, вул.Тельмана, вул.Шевченко: 43, 47–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–130; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.Глухий, пров.Пушкіна, пров.Робітничий, с.Катьощине
ВД № 120597 школа, фойє
вул.Максименка, 27, с.Сергіївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53505
с.Олександрівка, с.Петрівка, с.Семенівка, с.Сергіївка
ВД № 120598 будинок культури, фойє
вул.Ювілейна, 6, с.Кисличувата, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53530
с.Кисличувата
ВД № 120599 будинок культури, фойє
вул.Партизанська, 64, с.Михайлівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53531
с.Михайлівка, с.Гарбузівка, с.Новокатьощине, с.Чайки
ВД № 120600 будинок культури, фойє
вул.Бардукова, 44А, с.Володимирівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53550
с.Володимирівка, с.Ганнівка, с.Грушеве, с.Запорізька Балка, с.Запорізьке, с.Миролюбівка, с.Новомиколаївка, с.Новомихайлівка, с.Новоукраїнка, с.Садове, с.Степанівка, с.Урожайне
ВД № 120601 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Центральна, 2, с.Китайгородка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53512
с.Китайгородка, с.Зелений Клин
ВД № 120602 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Гагаріна, 1, с.Чумаки, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53510
с.Чумаки, с.Кірове, с.Червоний Яр
ВД № 120603 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 199, с.Преображенка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53520
с.Преображенка, с.Баркове
ВД № 120604 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Центральна, 19А, с.Зелений Гай, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53521
с.Зелений Гай, с.Краснопіль, с.Новокраснопіль, с.Тарасівка, с.Червоноукраїнка
ВД № 120605 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Кірова, 2, с.Топила, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53540
с-ще Мирове, с.Топила
ВД № 120606 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Гагаріна, 1А, с.Настасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53541
с.Весела Федорівка, с.Настасівка
ВД № 120607 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Сільськогосподарська, 37, с-ще Зоря, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53542
с-ще Зоря, с-ще Маяк, с-ще Прогрес
ВД № 120608 школа, фойє, 1-й поверх
вул.імені Надії Кулик, 23, с.Виводове, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53552
с.Виводове, с.Глухе, с.Долинське, с.Жмерине, с.Новий Мир, с.Новопавлівка, с.Стрюківка
ВД № 120609 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Горького, 7, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563
с.Вищетарасівка – вул.Артеменко, вул.Білянська, вул.Бригадна, вул.Васильєва, вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Дніпровська, вул.Жовтнева, вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності України, вул.Нова, вул.Орджонікідзе, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підстепна, вул.Стара Пташня, вул.Учительська, вул.Фадєєва, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Червоногвардійська, вул.Шевченко: 1–13; вул.Ярославська, пров.Червоногвардійський
ВД № 120610 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Леніна, 11, с.Вищетарасівка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53563
с.Вищетарасівка – вул.Гагаріна, вул.Карла Маркса, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Миру, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Франко, вул.Шевченко: 14–33; вул.Шкільна, пров.Комсомольський, пров.Садовий
ВД № 120611 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 1А, с.Новокиївка, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53560
с.Новокиївка, с.Вільне, с.Новокам’янка
ВД № 120612 сільський клуб, фойє
вул.Кірова, 1А, с.Добра Надія, Томаківський р-н, Дніпропетровська обл., 53562
с.Добра Надія, с.Іллінка
ВД № 121781 Будинок культури, зал
вул.Центральна, 46, смт Кіровське, Дніпропетровський р-н, Дніпропетровська обл., 52030
смт Кіровське – вул.Артемівська, вул.Байдукова, вул.Берегова, вул.Братів Цапко, вул.Виноградна, вул.Дзержинського: 14–16Е, 18–22, 24, 26–30, 32, 38, 42, 44, 46–48, 50, 62А, 79–127; вул.Жукова, вул.Запорізька, вул.Калинова, вул.Калініна, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Набережна площа, вул.Обухівська, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Світла, вул.Солона, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Харківська: 86, 88, 90–255; вул.Чапаєва: 81, 85, 87–180; вул.Чкалова, пров.Калінінський, пров.Комсомольський, пров.Кривий, пров.Новий, пров.Польовий, пров.Солов’їний
ВД № 121782 селищний будинок культури, хол
вул.Дзержинського, 43, смт Аули, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52310
смт Аули – вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Дружби, вул.Желєзнодорожна, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Лєрмонтова, вул.Медицинська, вул.Мєчнікова, вул.Набережна, вул.Петровського, вул.Піонерська, вул.Правди, вул.Пушкіна, вул.Українська, пров.Желєзнодорожний, пров.Колгоспний, пров.Медицинський, пров.Петровського І, пров.Петровського ІІ, пров.Петровського ІІІ, пров.Піонерський, пров.Тельмана


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org