Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » Кампанія фандрейзингу

Кампанія фандрейзингу

Наша організація оголошує про початок кампанії фандрейзингу на підтримку проекту спостереження за виборами 27.03.2016 у м. Кривий Ріг. Таким чином наша організація проводить безпрецедентну для Кривого Рогу кампанію з підтримки громадою локальних проектів від громадських організацій. На сьогодні всі члени нашої організації у м. Кривий Ріг погодились про волонтерську участь у проекті, але ще необхідно зібрати ресурси для технічного та логістичного забезпечення кампанії. Тому ми закликаємо громадськість м. Кривого Рогу підтримати наш проект. Наша організація потребує додаткової підтримки громади міста для реалізації проекту та подальшої діяльності організації.

Фандре́йзинг (англ. Fundraising) — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.

ПРОЕКТ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА ПАРАЛЕЛЬНОГО ПІДРАХУНКУ ГОЛОСІВ

Назва проекту: кампанія паралельного підрахунку голосів на виборах міського голови у м. Кривий Ріг 2016

Мета: незалежний паралельний підрахунок голосів громадським середовищем м. Кривого Рогу з метою унеможливлення фальсифікацій результатів голосування

Обґрунтування: Зважаючи на ситуацію, яка склалась під час другого туру місцевих виборів 15.11.2015 у м. Кривий Ріг та призвела до призначення перевиборів, наша організація вважає що єдиним механізмом якісного та незалежного спостереження може бути лише паралельний підрахунок голосів. 

Переваги ППГ:

  • ґрунтується лише на даних первинних протоколів з мокрими печатками
  • дозволяє дуже швидко зібрати та опублікувати результати виборів
  • забезпечую присутність громадських спостерігачів на ВСІХ ДІЛЬНИЦЯХ м. Кривого Рогу
  • максимальна точність результатів волевиявлення у порівнянні з іншими способами (екзит-пол, швидкий статистичний підрахунок голосів, інше)

Опис проекту:

Паралельний підрахунок голосів - це незалежне спостереження з метою отримання та оголошення офіційних результатів в онлайн форматі та швидше, ніж це зробить міська виборча комісія. Такий метод максимально унеможливить маніпуляції з виборчими протоколами та їх даним після підрахунку голосів.

Паралельний підрахунок голосів – це дані первинних протоколів з ДВК, які наші спостерігачі передають одразу після підписання протоколу на дільниці. Всі данні збираються централізовано та будуть оперативно публікуватись на нашому сайті www.oporadp.org.

Офіційні спостерігачі нашої організації будуть присутніми на 100% виборчих дільниць м. Кривого Рогу - а саме 293 ДВК.  

Також наші спостерігачі протягом всього дня голосування будуть відстежувати дотримання всіх виборчих процедур та дотримання норм закону. У разі виявлення порушень спостерігачі будуть складати акти про порушення та за потребою викликати поліцію.

Наша організація проведе навчання для всіх залучених до процесу людей, незважаючи на те, що більшість спостерігачів вже мають досвід спостереження за виборами.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org