Склад окружної виборчої комісії №39 - ГО Дніпропетровська Мережа ОПОРА
Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Склад окружної виборчої комісії №39

Склад окружної виборчої комісії №39

Кількість членів комісії: 18

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Агафонова Світлана Євгенівна Голова комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Захарчук Віктор Костянтинович Заступник голови комісії   Цушко Василь Петрович
Струговець Наталя Петрівна Секретар комісії   Порошенко Петро Олексійович
Бутко В'ячеслав Сергійович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Величко Максим Миколайович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Голишевський Андрій Миколайович Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Коновалов Юрій Васильович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Костюков Володимир Сергійович Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Курілко Світлана Миколаївна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Стецький Тимур Богданович Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Міняйло Віталій Миколайович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Несмачна Олена Олександрівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Отюський Іван Юхимович Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Савченко Костянтин Юрійович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Стєпной Артем Васильович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Хоменко Сергій Віталійович Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Шевцов Володимир Миколайович Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Яленко Тетяна Василівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович

Зміни у складі станом на 28.04.2014

Прізвище, ім'я, по батькові Посада в ОВК За поданням
Агафонова Світлана Євгенівна Голова комісії   Шкіряк Зорян Несторович
Захарчук Віктор Костянтинович Заступник голови комісії   Цушко Василь Петрович
Струговець Наталя Петрівна Секретар комісії   Порошенко Петро Олексійович
Бутко В'ячеслав Сергійович Член комісії   Саранов Володимир Георгійович
Величко Максим Миколайович Член комісії   Ляшко Олег Валерійович
Голишевський Андрій Миколайович Член комісії   Бойко Юрій Анатолійович
Коновалов Юрій Васильович Член комісії   Царьов Олег Анатолійович
Костюков Володимир Сергійович Член комісії   Королевська Наталія Юріївна
Курілко Світлана Миколаївна Член комісії   Клименко Олександр Іванович
Матюшенко Олена Олександрівна Член комісії   Богомолець Ольга Вадимівна
Міняйло Віталій Миколайович Член комісії   Симоненко Петро Миколайович
Несмачна Олена Олександрівна Член комісії   Тігіпко Сергій Леонідович
Отюський Іван Юхимович Член комісії   Добкін Михайло Маркович
Савченко Костянтин Юрійович Член комісії   Тягнибок Олег Ярославович
Стєпной Артем Васильович Член комісії   Тимошенко Юлія Володимирівна
Хоменко Сергій Віталійович Член комісії   Ярош Дмитро Анатолійович
Шевцов Володимир Миколайович Член комісії   Гриценко Анатолій Степанович
Яленко Тетяна Василівна Член комісії   Куйбіда Василь Степанович


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org