Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Шлях до енергоефективності

Шлях до енергоефективності

Громадська організація ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА МЕРЕЖА" ОПОРА "" за підтримки павлоградської міської громадської організації "Агенція муніципального и регіонального розвитку", ініціюють початок інформаційної кампанії ШЛЯХ ДО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ.

C 01.09.2016 року в Україні вступили в силу нові тарифи на електроенергію відповідно до постанови НКРЕКУ від 26.02.2015 № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню».

Зверніть увагу, що у вересні оплачується електроенергія, спожита в серпні за колишніми тарифами. За новими тарифами оплачується електроенергія, яка буде споживатися з першого вересня.

Активісти громадських організацій надають інформаційні та консультаційні послуги приватним особам і організаціям, з метою зниження енергоспоживання в усіх сферах житлово-комунального і промислового секторів. Одним із шляхів зниження витрат на електроенергію, є поступовий перехід з використання ламп розжарювання на енергозберігаючі люмінесцентні лампи.

Гідної альтернативи люмінесцентним лампам довгий час не було, тому що LED-лампи (світлодіодні) були дуже дорогими і їх вартість перевищувала 200 грн. З плином часу, розвиток технологій дозволило зменшити собівартість виробництва LED-ламп. Зараз вони стали доступні кожному.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org