Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Адамський Анатолій Павлович

Адамський Анатолій Павлович

Адамський Анатолій Павлович
Одномандатний виборчий округ 38
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23347 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народився 30 вересня 1951 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник голови, Дніпропетровська обласна рада, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому округу № 38 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року від

Політичної партії «Опозиційний блок»

Адамського Анатолія Павловича

Війна на Сході, зростання безробіття, зниження рівня життя, «заморожені» соціальні програми. Проблеми, які сьогодні існують в Україні, стосуються кожного громадянина.

Своїми основними завданнями, як кандидата на позачергових виборах народних депутатів України, я вважаю наступні кроки:

У масштабах України:

1. Об’єднання всіх політичних сил суспільства заради миру, спокою та взаєморозуміння в країні, припинення воєнних дій та перешкоджання розколу між регіонами.

2. Збереження позаблокового статусу України заради гарантії безпеки держави та громадянина. Активізувати переговори з Росією за посередництва держав ЄС, США та інших країн з метою створення сталих умов для миру.

3. Продовження та втілення у життя курсу на децентралізацію влади з метою розширення можливостей та надання кожному регіону бюджетної автономії для розвитку території та добробуту її мешканців.

4. Захист конституційних прав, честі та достоїнства кожної людини у державі.

5. Перегляд заробітних плат, пенсій та інших соціальних виплат.

6. Докорінна модернізація та реформування галузі житлово-комунального господарства, впровадження механізмів енергозбереження та енергоефективності заради зниження діючих непомірних для населення тарифів на комунальні послуги.

7. Розробка програм, направлених на підвищення ефективності та доступності медичного обслуговування, підтримки малозабезпечених верств населення, державного регулювання цін на медичні препарати першої необхідності.

8. Розробити законодавчі механізми, які передбачають відкликання депутата у разі невиконання їм пунктів своєї передвиборчої програми, здійснення противоправних дій. Зняття депутатської недоторканності.

У масштабах області та регіону:

1. Сприяти створенню нових робочих місць і залученню інвестицій на підприємства області,

2. Розробка механізмів стимулювання аграрного сектора економіки області, відродження будівництва соціальної інфраструктури - шкіл, дитячих садочків, сільських клубів та бібліотек у сільській місцевості заради повернення молоді до рідного краю.

3. Продовження програм водопостачання у сільській місцевості.

4. Продовження втілення у життя регіональних програм природоохоронного напряму, направлених на зменшення забруднення довкілля у регіоні, впровадження нових технологій утилізації сміття та промислових відходів заради збереження здоров’я населення.

5. Сприяти будівництву якісних доріг, ремонту житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org