Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Адмінресурс працює на Олександра Момота (виборчий округ № 27)

Адмінресурс працює на Олександра Момота (виборчий округ № 27)

Адмінресурс працює на Олександра Момота (виборчий округ № 27)

Кандидат в народні депутати України по виборчому округу № 27 Олександр Момот (Партія регіонів) рекламує себе за допомогою адмінресурсу.

Зловживання адміністративним ресурсом було зафіксовано на офіційному сайті Жовтневої районної ради міста Дніпропетровська (посилання на ресурс – http://www.jrr.dp.ua), на якому регулярно публікується інформація про діяльність провладного кандидата Олександра Момота.

Так, на сайті можна знайти різну інформацію про виборчу діяльність кандидата: проведення зустрічей з молодіжними лідерами та головами студентських рад ВУЗів міста Дніпропетровська, його комунальні ініціативи та їхню реалізацію.

Крім того, серед згаданих заслуг Олександра Момота значиться і ремонт ліфту (за адресою: просп. Героїв,17, під’їзд 5) на суму 141 тис. грн. Оновлення ліфту реалізоване за кошт ліфтового господарства. Урочисто відкрив оновлений ліфт саме Олександр Момот. Захід проходив у присутності заступників Голови Жовтневої Ради Гайворонського Г.Д. та Жосуля А.К., голови Жовтневої районної у місті Дніпропетровську територіальної виборчої комісії Степаненко Л.С. та представників КЖЕП і ліфтового господарства.

В пунктах 2 і 3 частини 1 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» йдеться: п.2 – «Участь у передвиборчій агітації забороняється: органам місцевого самоврядування», п.3 – «У робочий час посадовим і службовим особам органів»; у частині 4 цієї ж статті зазначено: «Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами в приміщеннях організацій державної та комунальної власності»).© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org