Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Афанасьєв Олександр Анатолійович

Афанасьєв Олександр Анатолійович

Афанасьєв Олександр Анатолійович
Одномандатний виборчий округ 26
Висування Партія "Громадська сила"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16232 від 10.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 936 від 15.09.2014
Відомості про кандидата народився 29 квiтня 1968 року в селищі Радушне Криворізького району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Отег", член Партії "Громадська сила", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія "Громадська сила".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України від Партії «Громадська сила» в одномандатному виборчому

окрузі № 26 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

АФАНАСЬЄВА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА

Я, Афанасьєв Олександр Анатолійович, корінний житель Дніпропетровщини та патріот нашої Держави, тому я вирішив балотуватися у народні депутати України. Моєю головною метою є забезпечити гідний рівень життя та виправити кричущу несправедливість з боку держави до населення, яку за 23 роки незалежності нашої Держави не спромоглась виправити попередня влада. Головним завданням, бачу для себе – забезпечення пріоритету прав людини і громадянина, добробут кожній сім’ї. 

Я гарантую, що мої наміри є  чисті, а воля до перемоги незламна.

Мої першочергові заходи для досягнення мети, задля якої я йду в народні депутати України:

- Розробка та сприяння у прийнятті законів, які забезпечать гідну оплату праці кожному працівнику та гарантований Державою соціальний захист.

- Зниження тарифів по комунальним платежам, які повинні бути на рівні 10 % доходу сім’ї.

- Розробка та сприяння у прийнятті закону по поверненню вікового терміну виходу на пенсію. Жінкам – 55 років, чоловікам 60 років.

- Всебічно сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, як основи економічного зростання держави, диференційоване оподаткування та довгострокове кредитування.

Я вважаю, що економічна політика влади має ґрунтуватися на принципах свободи підприємництва і недопущення тиску на бізнес. Будь-які соціальні ініціативи підприємців, які виходять за межі здійснення ними визначених законом зобов’язань перед суспільством, мають додатково стимулюватися шляхом застосування відповідних інструментів державного регулювання. Інноваційні галузі економіки повинні стати беззаперечним пріоритетом промислової політики. Податкові пільги та інші заохочувальні заходи мають застосовуватися для всіх підприємств, діяльність яких сприяє зміцненню глобальної конкурентоспроможності України. Державні інвестиції повинні спрямовуватися лише у проекти, які стануть каталізаторами економічного зростання відповідних галузей чи територій. Соціально-незахищеним верствам населення – гідний соціальний захист!

У сфері міжнародних відносин Україна має будувати двосторонні стосунки з іншими країнами на засадах взаємної поваги та взаємовигідного співробітництва. Збройні Сили України мають бути технічно переоснащені відповідно до сучасного рівня науково-технічного прогресу, щоб гарантувати недоторканість державного суверенітету нашої держави.

Екологічна політика України має бути спрямована на створення безпечних умов життєдіяльності людини та ліквідації наслідків екологічних катастроф, що стали результатом недбалості влади та жахливого господарювання.

Прийшов час для змін!

Час повернЕННЯ країнИ народу!

Афанасьєв О.А.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org