Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Агітаційна кампанія у Дніпропетровській області вже почалась

Агітаційна кампанія у Дніпропетровській області вже почалась

В області зафіксовані зовнішні прояви початку передвиборчої кампанії. У великих містах з білбордів, сіті-лайтів звертаються до виборців народний депутат України Наталія Королевська з гаслами про нову владу та економіку, Комуністична партія України із закликами про націоналізацію промисловості. В Кривому Розі на  білбордах присутній перший заступник міського голови, голова Криворізької міської організації Партії регіонів Костянтин Павлов. У Дніпропетровську засобами зовнішньої реклами активно користується заступник губернатора Іван Ступак. Він вітає городян зі святом та нагадує, що за його підтримки МНС Кіровського району Дніпропетровська добре працює.

За останні 3 місяці в місцевих ЗМІ кількість публікацій про діяльність партій та окремих політиків збільшилась. Прикметно, що офіційні ЗМІ пишуть про діяльність Партії регіонів, приватні чи опозиційні видання публікують інформаційні статті переважно про опозиційні партії, беруть  інтерв’ю в заїзжих лідерів-опозиціонерів (О.Тягнибока, О.Ляшка, В.Кличка ). Криворізька комунальна газета «Червоний гірник» часто пише про активність заступника міського голови Костянтина Павлова, нерідко згадує й про окремих депутатів міськради.

Основними формами благодійності в області напередодні виборів є роздача продовольчих та лікарських наборів, грошова допомога. В березні регіонали від імені заступника голови облдержадміністрації Івана Ступака роздавали мешканцям Дніпропетровська медичні препарати. На зустрічах кандидата в народні депутати мешканці Дніпропетровська отримували іменний чохол з Великою Ведмедицею та Умкою, з 10 упаковками різних пігулок вартістю близько 15 гривень. Криворізькі ветерани отримали від президента благодійного фонду власного імені, депутата Криворізької міської ради V скликання Едуарда Самоткала продовольчі набори та фінансову допомогу.

Помічено й інші прояви початку виборчої кампанії в області. В обласному центрі на розі вулиць Ілліча та Героїв Сталінграду біля збудованого нещодавно за бюджетні кошти дитячого майданчика вивішено табличку з іменами голови облдержадміністрації О.Вілкула та його заступника І.Ступака.

В Кривому Розі Олег Ляшко в одній з кав’ярень поперекидав ігрові автомати й вимагав викликати міліцію для недопущення відновлення в цьому закладі забороненого азартного бізнесу.

В Дніпропетровську Представники «Батьківщини» і «Свободи», готуючись до масових протестів, проводили змагання на швидкість встановлення наметів.

Представниці КПУ (жіночки похилого віку) регулярно роздають газети в людних місцях окремих мікрорайонів, де мешкають переважно небагаті громадяни.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org