Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Акт вандалізму став причиною сутички комуніста та «свободівця»

Акт вандалізму став причиною сутички комуніста та «свободівця»

Акт вандалізму став причиною сутички комуніста та «свободівця»

Зіпсований у Нікополі пам’ятник комуністичному вождю Леніну став причиною конфлікту для представників двох політичних сил – Комуністичної партії України та ВО «Свобода».

На пам’ятник, що стоїть на перехресті проспекту Трубників та проспекту Електрометалургів в ніч з 28 на 29 вересня невідомими особами було нанесено націоналістичні гасла, символи та антикомуністичні заклики.

Акт вандалізму послужив причиною конфлікту, який стався 29 вересня неподалік одного з наметів ВО «Свобода» між Соколовим Олександром Анатолівичем (кандидат в депутати Верховної Ради від КПУ по списку) та Толстоногом Сергієм Петровичем (членом Нікопольської організації ПП ВО «Свобода»).

Олександр Соколов спостерігачеві ОПОРИ пояснив свої претензії до Сергія Толстонога його зухвалістю у розмові про нічний інцидент та грубою відповіддю: «Ти нас що, за руку впіймав?!».

Сергій Товстоног стверджує, що до розмальованого пам’ятника він і члени їхньої партії ніякого відношення не мають. «Свободівець» звинувачує Олександра Соколова у погрозах фізичною розправою.

В результаті конфлікту були написані заяви до міліції від обох сторін. В міліції було підтверджено факт вандалізму та подання зустрічних заяв комуніста і свободівця. Від детальних коментарів співробітники правоохоронних органів відмовились.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org