Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Активісти ОПОРИ у День Незалежності зробили свій внесок в енергетичну незалежність

Активісти ОПОРИ у День Незалежності зробили свій внесок в енергетичну незалежність

Активісти ОПОРИ у День Незалежності зробили свій внесок в енергетичну незалежність

Нещодавно Україна відзначила День Незалежності. До цієї події активісти Громадянської мережі ОПОРА у Дніпропетровську приурочили проведення інформаційної кампанії під гаслом: «Збережи своє тепло взимку!».

Рухаючись вулицями Героїв Сталінграда та Титова, активісти розповсюджували інформаційні постери, в яких містяться поради про заходи з енергоощадності в оселі. Вони привертали увагу зацікавлених громадян на прості, проте, на жаль, не популярні способи економії ресурсів. Пояснювали важливість проведення енергозберігаючих заходів як для свого будинку, так і для держави в цілому.

«Ми розказали мешканцям навколишніх багатоповерхівок про раціональне використання ресурсів, акцентували увагу на корисних механізмах економії у роботі з побутовою технікою. У переддень холодів наші волонтери консультували перехожих щодо можливості скористатись державною та місцевою програмами у співфінансуванні термомодернізації свого будинку, і цим зробити власне життя теплішим та комфортнішим», – коментує захід місцевий координатор житлово-комунальних програм Вадим Головченко.

Небайдужі перехожі просили по декілька примірників буклетів та плакатів для того, аби поділитися інформацією з сусідами та залучити їх до утеплення спільної будівлі.

«День Незалежності – це чи не найактуальніший привід зробити подарунок державі та внести свою частку в енергетичну незалежність країни. І це під силу кожному громадянину України!» – підкреслив експерт Головченко

Зазначимо, що захід проходив за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел: +38 067 850 65 92© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org