Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » Аналіз кількісного складу ДВК Дніпропетровської області

Аналіз кількісного складу ДВК Дніпропетровської області

Аналіз кількісного складу ДВК Дніпропетровської області

На продовження попередньої статті ми представляємо аналіз та графічне відображення показників складу дільничих виборчих комісій Дніпропетровської області. У цьому короткому огляді ми представили наочний аналіз загальної кількості дільничих виборчих комісій по виборчих округах, а також кількості відхилених кандидатур. Оскільки мала кількість відхилень неконтрастно відображується на загальному графіку (4 відхилення по округу 38 не видно на фоні декількох тисяч членів ДВК), кількість відхилених кандидатур винесено на окремий графік. Для додаткової інформативності графік кількості відхилених кандидатур складено із ранжуванням по кандидатам у Президенти України, від ім’я яких подавались відхилені особи до складу ДВК.

Отже, загальна кількість осіб у складі ДВК по виборчих округах виглядає наступним чином:

Кількісний склад ДВК по виборчих округах

Ми з нетерпінням чекаємо завершення виборів, коли можна буде проаналізувати явку виборців, швидкість обробки результатів виборів, порушення та інші негаразди на виборчих дільницях  у зв’язці з наповненістю виборчих комісій.

Кількість відхилених осіб та їхню приналежність до представників конкретних кандидатів зображено нижче.

Кількість відхилених кандидатур до складу виборчих комісій

За кількістю відхилень загалом нічого конкретного виявити не можна - мала кількість випадків на всю Дніпропетровську область не дає підґрунтя для детального аналізу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org