Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Аналіз ОПОРИ: Виборчі округи і мажоритарщики Дніпропетровщини (ОВО 24, 25, 31)

Аналіз ОПОРИ: Виборчі округи і мажоритарщики Дніпропетровщини (ОВО 24, 25, 31)

Аналіз ОПОРИ: Виборчі округи і мажоритарщики Дніпропетровщини (ОВО 24, 25, 31)

Представляємо вашій увазі політичні мапи трьох одномандатних виборчих округів Дніпропетровської області, від яких було делеговано у Верховну Раду Якова Безбаха (ОВО № 24), Максима Курячого (ОВО № 25) та Костянтина Павлова (ОВО № 31). Інформація, запропонована в політичній мапі, розкриває структуру виборчого округу, пояснює суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію, розподіл владних та партійних впливів, інформацію про парламентську активність та роботу народного депутата в окрузі.

За результатами позачергових Парламентських виборів 2014 року у 24 виборчому окрузі перемогу здобув самовисуванець Безбах Яків Якович, отримавши 20 399 голосів (30,90 %). До обрання у Парламент Безбах працював топ-менеджером «Інтерпайп НТЗ» та депутатом спочатку районної, потім міської рад м. Дніпропетровськ. У своїй передвиборчій програмі обіцяв модернізацію виробництва округу,  підтримку малого та середнього бізнесу (пільгове кредитування), соціальні гарантії (будівництво в окрузі соціального житла); реформування міжбюджетних відносин в територіальних громадах.

Яків Безбах є позафракційним та членом Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Він подав 74 депутатські запити щодо соціальних гарантій окремих громадян та місцевих проблем округу; 12 законопроектів що стосувалися змін до чинного законодавства. За період своєї депутатської діяльності у Верховній Раді чинного скликання Яків Безбах передав медичне обладнання Міській лікарні № 6 та Обласній лікарні ім. Мечникова;  організував  концерти та свята для дітей-переселенців із зони АТО, допомагав вирішувати проблеми округу, окрім того, Безбах регулярно вітає своїх виборців зі святами. (детальна інформація про ОВО 24 на сайті rada.oporaua.org)

На 25 ОВО перемогу вдруге здобув представник «Блоку Петра Порошенка» Максим Курячий з результатом 17 887 голосів (27,90 %). Курячий активно займається захистом державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова», зокрема шляхом подання депутатських запитів. Депутата хвилює переважно встановлення «зелених» тарифів на електроенергію та зміни до чинного законодавства. Максим Курячий є членом Комітету з питань податкової та митної політики та представляє фракцію «БПП».

У своїй передвиборчій програмі Максим Курячий обіцяв допомагати створенню органів самоорганізації населення та надання їм права розпоряджатися місцевим бюджетом в інтересах своєї територіальної громади. Зобов'язався вирішувати проблеми округу, допомагати у створенні ефективної системи соціально-правового захисту учасників АТО та членів їх родин, виступав за модернізацію галузі житлово-комунального господарства округу, у разі невиконання своїх зобов’язань, обіцяв написати заяву про складення депутатських повноважень. (детальна інформація про ОВО 25 на сайті rada.oporaua.org)

За переможця по 31 ОВО Костянтина Павлова віддали 28 469 голосів (33,36 %), він вдруге представляє округ у Верховній Раді. На території 31 виборчого округу працює 22 промислових підприємства, найбільші з них – гірничодобувні. Основною проблематикою округу є екологічна ситуація, оскільки мешканці районів проживають у безпосередній близькості до пилоутворюючих поверхонь відвалів та хвостів кар’єрів і шахт.

Костянтин Павлов є Головою підкомітету з питань бюджетної підтримки регіонального розвитку Комітету з питань бюджету та представником фракції «Опозиційний блок». Депутат подав 1 депутатській запит до Кабінету Міністрів України щодо відключення електроенергії на Криворіжжі та 10 законопроектів, що стосувалися змін до чинного законодавства та питань підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, надання державної допомоги сім'ям з дітьми і підвищення рівня соціального захисту пенсіонерів. У своїй передвиборчій програмі Павлов зобов’язався запровадити комплексну програму з вирішення екологічних проблем Кривбасу; забезпечити доступне медичне обслуговування на Криворіжжі та вирішити питання інфраструктури міста. (детальна інформація про ОВО 31 на сайті rada.oporaua.org)© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org