Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Анащенко Анатолій Анатолійович

Анащенко Анатолій Анатолійович

Анащенко Анатолій Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 38
Партія, що висунула Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9332 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 351 від 14.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 травня 1973 року в селі Золота Балка Нововоронцовського району Херсонської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Теплострой-енерго", член Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА", проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА".

 

ПРОГРАМА

кандидата в депутати Верховної Ради України

в одномандатному виборчому окрузі №38

від Політичної партії «Нова політика» 

Анащенко А.А.

Соціальний захист населення

Головний пріоритет - підвищення рівня життя жителів округу за рахунок досягнення середньої зарплати в межах 4 000 гривен.

Для цього сприяти створенню нових робочих місць, умов для успішної роботи малого і середнього бізнесу, ефективної діяльності підприємств на основі впровадження новітніх технологій виробництва і енергозбереження.

Я і моя команда беремо на себе зобов'язання зробити гідним життя літніх громадян.

Якщо сьогодні бракує засобів, щоб віддати належне людям старшого покоління, то треба зробити головне - нагодувати, вилікувати, забезпечити ліками.

Першочергові завдання - ліквідовувати черги на протезування, заміну кришталиків.

Про зв'язок сільськогосподарського виробництва з наукою

Урожаї зернових в 100 центнерів з гектара повинні стати не мрією, а реальною дійсністю. Орні землі Магдалиновского, Новомосковського, Юрьевского районів дозволять отримувати тут найвищі урожаї в Україні - при впровадженні новітніх досягнень вітчизняних селекціонерів.

Моє завдання - налагодити плідну співпрацю між хліборобами і ученими.

Про реформування теплового господарства

Сприяння в розробці комплексних міських і сільських проектів по переходу на мінікотельні, прибудинкові котельні, дахові котельні, системи індивідуального опалювання, а також демонтажу і утилізації зношених магістральних теплотрас.

При місцевих радах організувати консультативні служби для ініціативних груп населення, що вирішили перейти на нову систему опалювання. Забезпечити їх технічною і дозвільною документацією, а також надати допомогу в укладенні договорів на установку і експлуатацію нового обладнання.

Про боротьбу з корупцією

Пора відкривати на місцевому рівні антикорупційний фронт. Пропоную принципово новий підхід в цьому питанні - організувати громадський контроль не за доходами, а за витратами чиновників. Встановити такі правила гри, коли чиновник не матиме прав і можливості в одному випадку говорити "так", а в іншому - аналогічному, говорити "ні".

Про молодь

Піклуватися про молоде покоління - означає дати дітям сучасну освіту. Я і моя команда робитимемо все, щоб школи округу стали кращими в Україні. Сьогоднішній кадровий потенціал педагогів дозволяє вирішити це в найкоротші терміни і на високому професійному рівні.

Вважаю своїм першочерговим завданням домагатися в органах центральної влади привласнення педагогам статусу державних службовців з усіма витікаючими звідси добавками до зарплати і пенсій.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org