Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Андрій Садовий повідомляє про зустріч з виборцями листівками без вихідних даних

Андрій Садовий повідомляє про зустріч з виборцями листівками без вихідних даних

Андрій Садовий повідомляє про зустріч з виборцями листівками без вихідних даних

У Дніпропетровську оголошення про зустріч Андрія Садового з виборцями розмістили на зупинці громадського транспорту. Матеріал не містить вихідних даних. А. Садовий №50 виборчого списку "Об'єднання "Самопоміч".

Аркуш з повідомленням часу та місця зустрічі кандидата з виборцями наклеїли на скло зупинки громадського транспорту на розі просп. К.Маркса та вул. Короленка.

За словами помічника голови виборчого штабу "Об'єднання "Самопоміч" Єгора Хмельникова, партія анонсувала зустріч лише за допомогою соціальних мереж.

Закон України "Про вибори народних депутатів України" регулює розміщення передвиборної агітації. Частина 7 статті 69: "Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск".

Частина 6 статті 68 Закону: "Передвиборна агітація здійснюється за рахунок... коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатних округах. Використання власних коштів партій, кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації, у тому числі з ініціативи виборців, забороняється".

Як відомо, Андрій Садовий — мер Львова з 2006 року. Перед участю у виборах міського голови Львова Садовий в 2004 році заснував громадську організацію "Об'єднання "Самопоміч", яка допомагала львів'янам об'єднуватися і вирішувати комунальні проблеми. Організація активно діє у Львові донині, допомагає мешканцям відстоювати їхні права, а також організовує соціальні проекти у сфері дозвілля пенсіонерів, промоції здорового способу життя, проводить навчальні програми для сімей і молоді.

Наприкінці 2012 року Андрій Садовий зареєстрував політичну партію "Об'єднання "Самопоміч", і вже в 2014 році діяльність партії вийшла за межі Львова. На дострокових виборах до Київради в травні 2014р. партія Садового набрала понад 6,5% голосів і отримала 5 депутатських мандатів. На парламентські вибори "Об'єднання "Самопоміч" йде об'єднавшись з активістами Реанімаційного пакету реформ (Ганна Гопко - №1 виборчого списку), батальйоном "Донбас" (Семен Семенченко - №2 виборчого списку) і партією "Воля" (Єгор Соболєв - №13). Сам Андрій Садовий займає 50 місце у списку своєї партії. Використання такого, вочевидь непрохідного для нової партії, місця активно використовується в агітації "Самопомочі" як ознаку відходу від партій лідерського типу. Водночас, саме Садовий є центром рекламної кампанії "Самопомочі".

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org