Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Анікєєв Володимир Ілліч

Анікєєв Володимир Ілліч

Анікєєв Володимир Ілліч

Одномандатний виборчий округ 36
Партія, що висунула Партія "Союз"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7045 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 244 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 25 травня 1958 року в місті Бєлово Кемеровської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа-підприємець, безпартійний, проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія "Союз".

 

Передвиборна програма 

кандидата в народні депутати України по виборчому округу №36

Анікєєва Володимира Ілліча

Співвітчизники!

Ми були громадянами великої могутньої країни, ми освоювали космос, будували заводи, повертали ріки назад і зрошували пустелі.

У дітей великої держави було веселе, щасливе дитинство. Працювали піонерські табори, і кожен з нас міг дозволити себе оздоровити своїх дітей у здравницях Криму. Безкоштовна освіта, безкоштовна медицина. Що ще потрібно для щасливого життя?

Але нам захотілося чарівної західного життя, і ми з радістю розвалили спочатку країну, а потім розібрали на частини потужну економіку, не розуміючи, що по частинах вона працювати не буде.

У результаті нафта і газ залишилися в Росії, а нафтопереробні заводи на Україну. Кращі в світі танки робилися в Харкові, а гармати для них в Росії. Двигуни для всіх російських вертольотів вироблялися в Мелітополі.

До чого це призвело ми можемо зрозуміти, озирнувшись на навколишнє нас дійсність. Населення Росії та Україні катастрофічно зменшується. Українська армія майже повністю знищена, атомні підводні човни радянської держави іржавіють, викинуті на береги російських портів. А чи багато ми скуштували принад Західної життя?

Ми отримали Кока-Колу, а натомість втратили безкоштовну освіту, а більшість з нас не в змозі оплатити навчання своїх дітей. Давно забута безкоштовна медицина, і всіх з жахом чекає наближення старості. Кров'ю обливається серце, коли на екрані телевізора бачиш очі дітей, чиї батьки відчайдушно намагаються зібрати десятки і сотні тисяч євро для лікування їх за кордоном.

Хіба ми цього хотіли?

Сьогодні є тільки один спосіб виправити ситуацію - створення єдиного економічного простору трьох слов'янських народів. Білоруси, українці і росіяни разом розбили армію Наполеона і розгромили полчище Гітлера. Разом впораємося і з кризою. Давайте складемо воєдино розкидані шестерінки радянської економіки і запустимо його на повну потужність. Ніхто не зробить замах на суверенітет своїх братів, і кожен може будувати свою державу. Але ця держава засноване не на політичних амбіціях, а на потужній економіці та зрослу добробут і народу буде державою соціальним.

Принципи соціальної рівності і справедливості будуть в ньому основоположними. Безкоштовна медицина, безкоштовна освіта, забезпечена старість - це далеко не всі права, які будуть мати громадяни такої країни.

Саме тому створення соціальної держави - головна задача, яку ставлять перед собою члени партії «Союз». Держава, в якій кожен буде рівним серед рівних.

Голосую за партію «Союз», Ви голосуєте за своє майбутнє, за майбутнє своїх дітей!

Якщо Ви надасте мені високу честь представляти Ваші інтереси в Парламенті Україні, я обіцяю Вам:

- Розробити та впровадити в життя справедливу систему оплати праці шахтарів. Люди, які видобувають «чорне золото» повинні мати гідний рівень життя.

- Докласти всіх зусиль для створення сприятливого інвестиційного клімату. Створення нових робочих місць - основна задача в реаліях сьогоднішнього для.

- Підвищити рівень соціальної захищеності працюючих. Таке ганебне явище, як колективна відповідальність за не має право на існування.

- Відновити зруйновані дитячі садки, стадіони та лікарні;

- Закінчити будівництво водопроводу, що забезпечує водою мешканців селища ПХЗ;

- Відновити систему водозабору міста Павлограда;

- Забезпечити стабільність та обгрунтованість цін і тарифів, доступність в якісних продуктах харчування, безпечних умов життя, чистого навколишнього середовища.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org