Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Анонс: Вибори Президента на окупованих територіях АР Крим: конституційні права громадян України необхідно захистити

Анонс: Вибори Президента на окупованих територіях АР Крим: конституційні права громадян України необхідно захистити

Анонс: Вибори Президента на окупованих територіях АР Крим: конституційні права громадян України необхідно захистити

25 березня 2014 рокуоб 11:00 в приміщенні інформаційного агентства “Українські новини”, за адресою Еспланадна, 20, відбудеться дискусія “Вибори Президента на окупованих територіях АР Крим: конституційні права громадян України необхідно захистити”. 

Захід організовує Громадянська мережа ОПОРА спільно з експертами Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Комітетом виборців України, Інтерньюз-Україна та Асоціацією Promo-LEX (Республіка Молдова). Передбачається участь членів ЦВК, народних депутатів, експертів із виборчих практик та законодавства, в тому числі і міжнародних, представників кримсько-татарського корінного народу АР Крим,  урядовців.

Учасники презентують світові практики проведення виборів на окупованих територіях, обговорять необхідні зміни до законодавства та напрацюють пропозицію для депутатського корпусу.На жаль, організувати належним чином голосування громадян України, які проживають в Криму, без додаткових заходів безпеки для виборців та без змін до законодавства буде вкрай складно. Організатори налаштовані на практичні наслідки відкритої дискусії, які будуть враховані Верховною Радою України.

Контактна особа:
Юрій Хорунжий
0636160481


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org