Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бабенко Ольга Володимирівна

Бабенко Ольга Володимирівна

Бабенко Ольга Володимирівна
Одномандатний виборчий округ 33
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18428 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народилася 11 липня 1973 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконуючий директор, ТОВ "Крост", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №33

Я, Бабенко  Ольга Володимирівна , усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським  народом і ВО «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Особисто голосувати за закони, спрямовані на виконання Передвиборної програми ВО «Батьківщина».

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ВО «Батьківщина»: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя. 

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. 

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

Ми  проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.   

Я, як і всі мої однодумці по ВО «Батьківщина», зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

1. У сфері житлово-комунального господарства:

 • Приведення у відповідність якості послуг і тарифів за надані послуги

2. У сфері медичної галузі:

 • Перегляду антинародної медичної реформи

3. У сфері екології:

 • Посилення санкцій за забруднення навколишнього середовища

 • Створення зон відпочинку в Центрально-міському, Дзержинському та Інгулецькому районах м. Кривого Рогу,  Дніпропетровської області.

4. У молодіжній сфері:

 • Створення безкоштовних позашкільних секцій і гуртків

 • Забезпечення випускників вишів  першим робочим місцем

5. У сфері міського самоврядування:

 • Створення рад по виборчому округу з голів  житлових комітетів, квартальних і активних жителів районів.

Я впевнена в своїх силах і стала на цей шлях тому, що люблю Україну, вірю в неї і твердо знаю - ми доб'ємося миру і стабільності, зміцнення суверенітету, поваги до нас світового співтовариства, поваги людей до влади і відповідальність влади перед людьми, створимо ефективну економіку та розумні закони для щастя, чесності та справедливості для всіх людей.

Я не боюся труднощів і докладу всіх сил, щоб разом з командою Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» побудувати нову Україну - вільну і комфортну для всіх її жителів.

Слава Україні!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org