Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бабич Лариса Ігорівна

Бабич Лариса Ігорівна

Бабич Лариса Ігорівна

Одномандатний виборчий округ 40
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6949 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народилася 30 сiчня 1951 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонерка, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

БАБИЧ ЛАРИСИ ІГОРІВНИ

Головним напрямком на посаді народного депутата України вважаю правозахисну діяльність, а саме: сприяння процесу становлення та розвитку правозахисного руху; пропаганду правозахисних ідей та міжнародних стандартів прав людини; посилення верховенства права та розвиток демократичного управління; створення постійного громадського контролю за діяльністю влади на всіх рівнях у сфері дотримання прав людини, а також контроль за дотриманням прав людини працівниками органів внутрішніх справ; розробка та реалізація форм участі громадськості в цивільному контролі за дотриманням прав людини у правоохоронній  діяльності;  сприяння  розвитку громадянського суспільства в Україні.

Так як більшість порушень прав і свобод людини відбувається на місцевому

рівні, вважаю за необхідне створити при органах місцевого самоврядування в усіх регіонах України бюро Уповноваженого з прав людини, що дозволить місцевому самоврядуванню забезпечити більш ефективне та своєчасне виконання своїх повноважень в галузі забезпечення прав і свобод людини, своєчасне надання правової допомоги громадянам.

В своїй діяльності буду сприяти  розвитку громадянського суспільства в Україні, налагодженню постійного  діалогу між владою та суспільством в розв’язанні суспільних проблем.

Буду сприяти розвитку громадських організацій, як рухомої сили громадянського суспільства; вважаю за доцільне ввести в практику широке  громадське обговорення соціально – значущих законопроектів не тільки на веб-сайтах Верховної Ради, а  і на зібраннях територіальних громад. Так Закон про впровадження в Україні реформи охорони здоров’я, який стосується  кожного громадянина  України, повинен пройти обговорення в кожному місті, районі, селі, адже зворотній зв'язок – необхідна умова вдалого впровадження реформ в економіці держави.

ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ СУСПІЛЬСТВА З ВЛАДОЮ – УСПІШНИЙ РОЗВИТОК ДЕРЖАВИ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org