Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Баландін Сергій Вікторович

Баландін Сергій Вікторович

Баландін Сергій Вікторович
Одномандатний виборчий округ 35
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20986 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 1 листопада 1973 року в смт Казанка Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань захисту прав споживачів Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики, член Комуністичної партії України, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 35

Баландіна Сергія Вікторовича

Шановні мешканці

м. Орджонікідзе, м. Нікополь та Нікопольського району!

Сьогодні наша країна переживає надзвичайно складний час. Україна палає у вогні війни! Гинуть мирні жителі! Через бойові дії з кожним днем погіршується соціально - економічна ситуація у кожному регіоні. Зупиняються підприємства, люди лишаються без роботи, а значить без коштів для існування. Разом з цим зростають ціни на товари та ліки, непомірно ростуть тарифи на комунальні послуги.

Більшість народу України не живе, а виживає!

Але не всі розуміють джерела цього лиха. За роки незалежної України влада, яка протягом усіх цих років більшістю своєю була представлена олігархами та їх приспішниками, представляла та захищала інтереси капіталу. Саме тому з кожним наступним роком умови життя більшості населення країни тільки погіршується. «Покращення життя вже сьогодні», «Життя по – новому» відбувається після кожних виборів, але нажаль тільки у олігархічних угруповань та виключно за рахунок простих трудівників.

Настав час замислитися і вирішити: як жити далі?

“Рецепт” цього простий: настав час зупинити тих, хто знущається над власною країною, хто під красивими лозунгами продає країну, хто кожні вибори перефарбовується у різноманітні політичні партії, а з приходом до влади, забуває про всі свої обіцянки. Настав час повернути владу народу. Це можливо лише за умови приходу до парламенту більшості представників Комуністичної партії.

Моя програма ґрунтується на Антикризовій програмі та передвиборній програмі Компартії України, які я повністю поділяю.

На цій основі добиватимуся встановлення на українській землі миру і спокою, підвищення рівня життя народу:

Першочерговим завданням вважаю - вжити всіх можливих заходів для припинення братовбивчої війни, припинення бойових дій і військового протистояння, пошуків шляхів мирного виходу з нього.

Мешканцям : м. Орджонікідзе, м. Нікополь та Нікопольського району:

відстоювати передбачені дійсним законодавством і Конституцією України права моїх виборців;

привести у відповідність доходи громадян і тарифи на житлово-комунальні послуги, які не повинні перевищувати 10% від доходу сім’ї.

скасувати пенсійну і медичну реформи, нав’язаних МВФ і ЄС, повернути пенсійний вік жінкам 55 років, чоловікам – 60 років;

Збільшити штрафи за несанкціоновані викиди в атмосферу;

надання малозабезпеченим громадянам безкоштовного житла на правах державної і комунальної оренди.

Молоді:

повернення державної безкоштовної дошкільної, середньої, професійно-технічної та вищої освіти та забезпечення реалізацію конституційного права на працю;

забезпечити фінансування державних закладів освіти та збільшення рівня фінансування державних установ культури та спорту.

Людям праці:

гідну зарплату - доля оплати праці у собівартості продукції не повинна бути нижче ніж 60%. Прибутки збільшувати не за рахунок трудівників, а за рахунок модернізації виробничих потужностей;

надання медикам, працівникам культури і освіти, які працюють у державних установах, статусу державних службовців;

підвищити заробітну плату педагогів до рівня середньої заробітної плати у промисловості.

Пенсіонерам:

створити умови забезпеченого життя;

розмір пенсій повинен враховувати стаж, умови праці і бути соціально справедливими;

збереження і розширення соціальних пільг.

Я розумію проблеми кожного із Вас, тому що народився у сім’ї селянина. Працював на виробництві, пройшов шлях від слюсаря-ремонтника до заст. начальника цеху. Як народний депутат України підтримую зв’язок з Вами – проводжу зустрічі, прийоми в особистих справах, тому знаю, що саме потрібно робити для вирішення проблем громадян.

МИР – УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ! БЛАГОПОЛУЧЧЯ – КОЖНІЙ СІМ’Ї!

З повагою,

Сергій Баландін.



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org