Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Баленко Ігор Валентинович

Баленко Ігор Валентинович

Баленко Ігор Валентинович

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6954 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 28 червня 1956 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, КП "Дніпродзержинський парк культури та відпочинку", безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

Баленко Ігоря Валентиновича

Шановні співвітчизники! Моя програма націлена на розвиток і розквіт регіону!

В наш час існує багато проблем, які заважають жити, і які негайно потрібно вирішувати разом!

Я впевнений, що Дніпропетровщина – центр могутнього промислового та сільськогосподарського регіону – повинна стати центром розвинутої  металургійної, хімічної та коксохімічної промисловості, машинобудування.

Такий напрямок розвитку забезпечить кожному невід’ємне право на високооплачувану роботу, житло, безпечне і комфортне життя у власній державі.

Це надасть людям спокій та впевненість у завтрашньому дні, перспективу на майбутнє Україні.

В державі не буде безробіття, панування негідницької корупційної системи, безвідповідальної влади!

Перш за все, необхідно створити умови для нормального функціонування суспільства. Здоров’я людей – це надбання держави. Запорукою здорового народу є безпека довкілля. Подолання екологічної кризи і посилення державного та громадського екологічного контролю за чистотою природи.

Життя дніпродзержинців, перспектива розвитку краю, вимагають від нас поставити найжорсткіші вимоги до тих, хто забруднює навколишнє середовище.

Необхідно забезпечити відтворення та зростання здорового і високоосвіченого населення своєї країни. Майбутнє є тільки у разі, якщо молоді українці будуть отримувати якісну освіту. Тому, першочерговим завднням є створення системи якісної і доступної освіти, здатної формувати особистість і фахівця.

Освіта, охорона здоров’я, культура, духовність, турбота про людей похилого віку, соціальний захист жінок, дітей і молоді – пріоритетні напрямки моєї діяльності.

Буду сприяти розв’язанню проблем повязаних з транспортом, ремонтом та будівництвом доріг.

Народний депутат України у своїх рішеннях завжди повинен спиратися на думку виборців, якомога швидше реагувати на їх звернення. У разі обрання буду тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування задля вирішення життєвих питань моїх виборців. Зроблю все від мене залежне, щоб у їхніх будинках завжди були тепло і світло, щоб мої земляки мали роботу, своєчасно отримували заробітну плату, пенсії, субсидії і були впевнені у завтрашньому дні, у майбутньому своїх дітей.

Я ставлю собі за мету досягти зниження цін на 20%, насамперед на продукти харчування, що можна досягти за рахунок зниження прибуткового податку на 10 відсотків і скасування ПДВ.

Я вірю в щасливе майбутнє нашої Батьківщини і головною метою вважаю побудувати з вами самостійну, правову, демократичну Україну, державна політика якої була б спрямована на служіння влади своєму народу, де визнавалися б людські цінності!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org