Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Барановський Володимир Миколайович

Барановський Володимир Миколайович

Барановський Володимир Миколайович

Одномандатний виборчий округ 39
Партія, що висунула ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9171 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 310 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 20 лютого 1955 року в селі Цирь Любешівського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар акушер-гінеколог, акушерське відділення Синельниківської центральної районної лікарні, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Синельникове Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати Україні

від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

в одномандатному виборчому окрузі№ 39  

БАРАНОВСЬКОГО Володимира Миколайовича.

Я, Барановський Володимир Миколайович, йду на вибори як член партійної команди Політичної Партії «Україна Майбутнього», яка має мету та задачі, що нас об’єднують. Керуючись  її програмними засадами, хочу прийняти саму активну участь у розбудові державності нашої країни, її економічного розвитку.

Я виступаю за свободу. За право власності. За солідарність. За майбутнє нової України, в якій важливе місце займає Дніпропетровщина.

Для мене Дніпропетровщина була і буде моєю Батьківщиною, саме тут живе дуже талановитий і працьовитий народ. Але треба відверто сказати, що наші люди заслуговують більш кращої долі.

Найвищою цінністю для нас є Людина, її свобода та право на гідне життя. Я все життя присвятив благородній справі – народженню нового життя та охороні здоров’я матері та дитини. Тому найпершим моїм завданням буде активна участь у реформування системи охорони здоров’я.

Йду в політику як медпрацівник, що піклуватиметься за розвиток якісної медицини для всіх громадян країни незалежно від соціального статусу. Статтю Конституції України про безкоштовну медицину не відмінено, але вона не діє. Її треба поновити, але з елементами осучаснення.

Моя діяльність буде спрямована на втілення програмних заходів нашої партії, а саме:

  • сприяти втіленню здорового способу життя, бо витрати на профілактику хвороб значно менші, ніж витрати на лікування;
  • введення чіткої заборони для всіх медичних установ відмовляти людям у наданні екстреної медичної допомоги;
  • забезпечення фінансування послуг «швидкої допомоги» за рахунок держави;
  • сприяти створенню в Україні системи добровільного медичного страхування з наступною передачею невикористаних коштів у спадок;
  • затвердження критеріїв потреби в державних субсидіях на придбання медичних послуг, а також базовий набір послуг, на який може розраховувати громадянин, що користується субсидіями держави.

Сьогоднішня система охорони здоров’я потребує реформування і модернізації і здійснювати реформування необхідно поетапно, проводячи в першу чергу модернізацію матеріальної бази, піклування про молодих медиків – зміни в освіті та підготовці освічених кадрів, програми будівництва соціального житла для молодих спеціалістів, що дасть змогу закріпити кадри в районних лікарнях та медичних установах на селі.

Як теперішньому депутату міської ради мені дуже близька проблема місцевого самоврядування. Чим ближче влада до людини, тим вона ефективніша, справедливіша та більш чесна.

Розвиток дотаційних регіонів – такими є більшість сільських районів – може вирішуватися тільки на державному рівні. Для вирішення цієї проблеми потрібні як створення нових підприємств, так і нових робочих місць на діючих підприємствах, застосування нових технологій в сільському господарстві.

Я буду сприяти реалізації таких   принципів самоврядування, як:

  • організаційна самостійність як право на організацію самоврядування на власний розсуд у межах встановлених законом;
  • фінансова самостійність як право на складання та ведення власного бюджету;
  • закріплення на законодавчому рівні права кожного громадянина безперешкодно одержувати доступ до будь-якої інформації, що стосується всіх аспектів діяльності органів місцевого самоврядування.

Тільки разом ми зробимо наше життя кращим. На різних рівнях влади я готов боротися за покращення життя кожного громадянина нашого краю.

Я вірю, що в ім’я майбутнього, в ім’я майбутнього наших дітей ми об’єднаємося і проголосуємо за наш рідний край.
З глибокою  вдячністю за Вашу мудрість, за Ваш свідомий і правильний вибір! © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org