Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Баско Андрій Валентинович

Баско Андрій Валентинович

Баско Андрій Валентинович
Одномандатний виборчий округ 27
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18379 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 4 червня 1987 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Алесан", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

 ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №27

Я, Баско Андрій Валентинович, усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і ВО «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ВО «Батьківщина».

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися, а саме:

1.Негайно виконати вимогу суспільства щодо забезпечення миру та спокою в Україні. Війна має бути зупинена. Питання єдності країни, збереження України в нинішніх кордонах потрібно вирішувати дипломатичним, політичним, переговорним шляхом.

2.Створити Нову Українську Армію. Професійну, добре навчену і підготовлену, озброєну і оснащену - такою вона повинна стати!

3.Найважливіший запит суспільства на даному етапі - люстрація, максимальне оновлення і перезавантаження влади. До органів влади на всіх рівнях - від парламенту до місцевих рад - повинні прийти нові люди, молодь з незаплямованою репутацією. Компетентні і порядні, які ставлять інтереси суспільства і країни вище за власні. Так Україна перетвориться на сучасну, демократичну державу з європейським рівнем життя.

4. У нинішній ситуації, коли частина території нашої держави окупована, порушений нормальний уклад життя, потрібно забезпечити студентів і молодих людей із зони бойових дій можливістю продовжувати здобувати освіту в інших регіонах країни. Для цього, зокрема, необхідно надати переселенцям право на безкоштовне проживання в гуртожитках. Цим людям нікуди повертатися, для них наше місто стало рідною домівкою.

5. Активна та ініціативна молодь повинна отримати всі можливості для подальшої реалізації. Держава повинна створювати всі умови для того, щоб талановита молодь залишалась працювати в Україні, розвивалась разом зі своєю країною. Саме тому я ініціюю широку програму підтримки молодіжного підприємництва та стартапів, в першу чергу - орієнтовану на студентів ВУЗів Дніпропетровська. Результат стане відчутним, а молоді люди матимуть змогу зробити величезний внесок у розвиток всієї України.

6. Перемога над бюрократією - у відкритості та прозорості влади. Перехід на електронне управління, впровадження принципів Е-демократії, створення системи електронного уряду - передові принципи державного менеджменту, які стали реальністю вже у багатьох країнах Європи.

7. Екологічні проблеми вимагають негайного реагування та вирішення. Щодня жителі Перемоги і Сокола, всього Жовтневого та Кіровського району бачать страшний дим з труби Придніпровської ТЕС, а жителі Самарського району - знаходяться в безпосередній зоні шкідливих викидів. Власникам підприємства час вживати рішучих заходів для скорочення викидів. Разом з громадськими активістами, місцевими жителями доб'ємося необхідних кроків щодо нормалізації екологічної ситуації від інших великих підприємств, що забруднюють повітря в містах нашого проживання.

8. Підвищення стандартів життя людей, в першу чергу - соціально незахищених верств населення, пенсіонерів, самотніх матерів, дітей-сиріт, молоді з обмеженими фізичними можливостями - найважливіший напрям роботи депутата. Я буду вимагати від профільних муніципальних і державних органів радикально підвищити якість соціальної роботи з жителями нашого округу, які потребують підтримки. Ми не залишимо без допомоги тих, хто її дійсно потребує!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org