Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бахчевников Олександр Анатолійович

Бахчевников Олександр Анатолійович

Бахчевников Олександр Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 40
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5504 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 4 жовтня 1969 року в місті Марганець Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник головного інженера з екології, ПАТ "Марганецький ГЗК", член Комуністичної партії України, проживає в місті Марганець Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України 

в  одномандатному виборчому окрузі № 40

Бахчевникова Олександра Анатолійовича.

Країна сьогодні стоїть перед життєво важливим вибором, яким буде майбутнє наше і наших дітей. Від всіх нас залежить, чи буде Україна вільною, незалежною, динамічно розвиненою країною, де честь та гідність людини захищено законом, або вона остаточно перетвориться на сировинний придаток, і у нас і далі будуть правити беззаконня і корупція.

Соціальна нерівність стала головною бідою України. Левову частку багатств країни, присвоює незначна меншість - олігархи, корумпована бюрократія, різного роду спекулянти і посередники, які дбають тільки про власну вигоду. Прірва між багатими і бідними збільшується. Люди, що створюють матеріальні блага для держави – перебувають у вкрай скрутному становищі. Впевнений, що Ми з Вами заслуговуємо на повагу та гідне життя в достатку і злагоді!

Шановні виборці, в своїй передвиборній програмі я обіцяю найголовніше - сумлінне виконання своїх депутатських обов’язків, постійно вести боротьбу за повернення народу його законних але вкрадених соціальних завоювань. не бути байдужим до жодної людини, до проблем регіону в якому ми з вами мешкаємо.

Першочерговими напрямами вважаю такі:

– збереження мораторію на торгівлю землею. Жорсткий державний контроль за використанням землі. Земля національне багатство нашого народу, зупинимо розкрадання землі. 

– зменшення негативного впливу екологічної ситуації на мешканців регіону. Жорсткий державний контроль за роботою підприємств, які зобов’язані працювати над зменшенням негативного впливу на навколишнє природне середовище, впроваджувати природоохоронні технології. Заборона використання ядохімікатів які несертифіковані Україною. Притягнення до судової відповідальності власників підприємств  в разі порушення природоохоронного законодавства.

– забезпечення якісного безоплатного і загальнодоступного медичного обслуговування. Недопущення комерціалізації медицини, припинення медичної реформи, що призводить до закриття лікувальних закладів, особливо в сільській місцевості, і погіршення медичного обслуговування населення. Суттєве збільшення фінансування медичної галузі з бюджетів усіх рівнів.

– захист прав громадян на працю, її гідну своєчасну оплату. Подолання безробіття шляхом збереження існуючих і створення нових робочих місць. Держава зобов’язана забезпечити молодих спеціалістів першим робочім місцем. Жорсткий контроль за дотриманням роботодавцями прав працівників, безпечних умов праці, соціальних гарантій.

– відродження державного будівництва соціального житла.  Будівництво житла за рахунок бюджетних коштів, та надання його в користування молодим спеціалістам. Забезпечення безвідсоткових довгострокових позик на будівництво житла. Забезпечення безлімітного споживання електроенергії, направлення енергоносіїв вироблених і видобутих  на території України в першу чергу на споживання населенню, за реальними фіксованими цінами.

– нормалізація транспортного обслуговування мешканців регіону. Перш за все це стосується відновлення регулярного курсування автобусів між населеними пунктами  районів, та капітального ремонту доріг районного та обласного значення. З цією метою домагатимусь створення мережі комунального транспорту, ціна проїзду в якому має бути прийнятною для пасажирів, а для пільгових категорій громадян – безкоштовною. Забезпечення постійної та якісної роботи шляхових ремонтно-будівельних підприємств.

Вирішення проблем, від яких потерпають люди, потребує відповідального підходу, всебічного аналізу, глибокого осмислення суті цих питань.

Я виріс у родині робітників, родичі живуть в Томаківському районі,  і тому добре знаю, як живуть прості люди.

Я докладу усіх зусиль для того, щоб здійснити на практиці гасло

«Людям труда повагу та гідне життя!»

Впевнений, що Ви, шановні виборці, підтримаєте мене і комуністичну партію України.

Повернемо країну народу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org