Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бережний Володимир Миколайович

Бережний Володимир Миколайович

Бережний Володимир Миколайович
Одномандатний виборчий округ 34
Висування Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-19888 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1206 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 1 листопада 1964 року в селі Могилів Царичанського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, перший секретар, П’ятихатський районний комітет Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України, проживає в селі Богдано-Надеждівка П’ятихатського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Передвиборна програма
кандидата у народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 34
Бережного Володимира Миколайовича

У разі перемоги на виборах разом зі своїми однопартійцями докладу всіх зусиль для ліквідації таких негативних явищ як безробіття, безпритульність, бездуховність, корупція, наркоманія та алкоголізм. Натомість буду відстоювати державні цільові програми зі створення додаткових робочих місць, доступної для молоді безоплатної освіти з обов’язковим наданням випускникам першого робочого місця; підвищення рівня заробітної плати працюючим та створення для них належних умов праці та відпочинку; встановлення ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, дітям війни, ветеранам військової служби, пенсіонерам гідної пенсії і виконання пільг, передбачених діючим законодавством України, в повному обсязі.
Намагатимусь ліквідувати ганебні зміни до пенсійного законодавства, які передбачають підвищення пенсійного віку для жінок, збільшення трудового стажу на 10 років.
Медицина повинна бути безоплатною, якісною і доступною для усіх верств населення.
Здійснити ці наміри можливо за рахунок суттєвих змін в економічній політиці держави. Для цього повернути в загальнодержавну власність видобувні та базові галузі економіки. Відмовитись від намірів приватизувати залізничний транспорт, енергогенеруючі станції. Негайно закріпити державну монополію на виробництво алкогольних та тютюнових виробів.
Встановити пильний контроль за фінансовою системою. Державні валютні кошти використовувати виключно на інвестиції в державну економіку.
Ввести прогресивний податок. Неприпустимо, коли бідний та олігарх сплачують 13% податоку.
Припинення подрібнення великих підприємств та переведення працівників в аутсорсінг;
Посилення ролі держави в надійному захисті українського товаровиробника, створенню належних, сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу;
Введення державного регулювання на товари та послуги першої необхідності;
Повернення населенню впродовж 2-3 років вкладів радянського періоду, з урахуванням рівня інфляції та відсотків;
Припинення медичної реформи та забезпечення безкоштовного, якісного та доступного лікування громадян;
Забезпечення пільгового кредитування будівництва житла для молодих сімей з гарантуванням погашення кредиту при народженні дітей;
Встановлення оплати праці медичних працівників та вчителів на рівні середньої заробітної плати у промисловості.
Шановні виборці!
Мир – українській землі,
Благополуччя – кожній сім’ї!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org