Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Безбах Іван Григорович

Безбах Іван Григорович

Безбах Іван Григорович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9301 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 30 листопада 1950 року в смт Царичанка Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

 

Передвиборча програма 

кандидата в депутати Верховної Ради по одномандатному виборчому округу № 24 Безбаха Івана Григоровича

Дороги важкі,але без них ще важче!

Україна – наш спільний Дім. Всі ми хочемо,щоб він був багатий,привітний і безпечний. Але ,на жаль, влада, Верховна Рада, мало дбають про заможність та безпеку своїх громадян. Кожні 20 хвилин в Україні трапляється дорожньо-транспортна пригода з постраждалими.  травми,Тільки в цьому році від ДТП загинуло 2,5 тисячі людей,більш ніж 19 тисяч отримали тілесні пошкодження. Більше як дві третини з них – це молоді люди від 25 до 45 років. Стан доріг,на  ремонт яких щорічно витрачаються чималі кошти,лякає європейців і стає причиною травматизму наших людей. Правилами руху нехтують як пішоходи,так і власники автотранспорту Система підготовки водіїв,як і робота ГАЇ-наскрізь корупційна.

Вважаю такий стан роботи по розвитку транспортної системи України,великої європейської держави, національним позором.

В Верховній Раді буду працювати над виконанням програми розвитку транспортної інфраструктури. Я виступатиму за втілення проектів

Перший

1.Проведення глибокого аудиту діяльності всіх причетних до нинішнього стану доріг в Україні. Громадяни мають знати, як витрачалися їх податки. Всі причетні до розкрадання державних коштів повинні піти зі своїх посад.

2. В країні має бути розроблена і законодавчо ухвалена стратегія розвитку транспортної інфраструктури країни на 10 років. Кінцевою метою програми має стати перетворення України в головний транспортно-логістичний центр Східної Європи, міст між Сходом та Заходом.

Має бути переглянута робота по реформуванню пасажирських перевезень з урахуванням потреб населення, а не тільки прибутків Укрзалізниці. Тарифи на перевезення громадян залізницею мають бути переглянуті за принципом-чим далі їдеш,тим пропорційно менше платиш. Ціни повинні бути доступними для всіх працюючих і пенсіонерів.

Має бути створена найближчим часом в кожному регіоні інспекція по контролю за якістю бензину, за висновком якої власник неякісного пального буде відшкодовувати збитки власникам пошкоджених двигунів та сплачувати штрафи в бюджет. Практика-ціни європейські,якість – яку хочу має бути ліквідована.

Країна має розробити програму покращення свого автопарку. Автовласники, які  не можуть забезпечити чистоту,справність своїх машин, добрий стан здоров’я водіїв,обмеження викидів, наявність в салонах кондиціонерів в літню пору,не мають права на отримання ліцензій на перевезення людей.

Другий

Економічне зростання потребує формування в суспільстві нової постіндустріальної ідеології. Зростатиме роль самоврядних територій. Головний критерій їх ефективності – стабільне зростання Індексу людського розвитку, який визначається за методикою Програми розвитку ООН: тривалість життя, досягнутий рівень освіти, реальні доходи на душу населення. Я зобов’язується на законодавчому рівні сприяти передачі місцевому самоврядуванню більших повноважень ї більших фінансів для розвитку територій.

Третій

Подальший розвиток країни неможливий без розвитку духовності, культури, науки.

Країна,яка планує хоче увійти до європейської спільноти,має мати високоосвічену молодь. Слід відновити  всі форми безкоштовної освіти,відродити  систему професійно-технічної освіти.

Головним у  вихованні людини і громадянина є сім’я, родина. Саме тут в кожного закладалася людяність, порядність, повага до суспільного порядку, традицій, любов до Батьківщини.

Зобов’язуюся законодавчо створити умови для зростання кількості сімей і народжуваності.

Країна має розвиватися як багатонаціональна  держава,підтримувати на державному рівні наше культурне,етнічне розмаїття.

Україна – світська держава,яка не втручається в діяльність Церкви,але зобов’язується на державному рівні стимулювати конструктивний діалог всіх конфесій і церков, спрямований на духовне збагачення людини.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org