Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Безкоштовний відпочинок від кандидата в депутати О. Момота

Безкоштовний відпочинок від кандидата в депутати О. Момота

Безкоштовний відпочинок від кандидата в депутати О. Момота

Олександр Момот, начальник Придніпровської залізниці, який балотується в народні депутати від Партії регіонів по 27 округу, для непрацюючих пенсіонерів своєї служби зробив подарунок – відпочинок на березі Чорного моря у місті Євпаторія протягом 13 днів. Проїзд, проживання і харчування здійснюється за кошт  Придніпровської залізниці. 1 жовтня потяг №90, що слідує сполученням Дніпропетровськ – Сімферополь, з додатковими десятьма вагонами із відпочиваючими вирушив до Криму.

Як  стало відомо спостерігачеві від ГМ ОПОРА від самих відпочиваючих, напередодні до людей похилого віку пенсіонерам-залізничникам подзвонили з відділу кадрів залізниці й запропонували скористатися можливістю безплатного відпочинку.

Начальник пасажирської служби Придніпровської залізниці Вадим Бусурулов повідомив спостерігачам ОПОРИ, що нічого про це не знає, ніяких передвиборчих перевезень залізниця не здійснює. Потім він зателефонував секретарю і запитав, чи вирушають сьогодні до Євпаторії пенсіонери-залізничники. Секретар відповіла, що вирушають, і що потяг з пенсіонерами відходить до Євпаторії о 21:30. Після розмови з секретарем Вадим Олександрович сказав, що він володіє лише інформацією про від’їзд групи відпочиваючих до Євпаторії.

Стаття №74, п.21 Закону України «Про вибори народних депутатів України» говорить: «Кандидатам у депутати забороняється використовувати для проведення передвиборчої агітації службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи, службові чи виробничі наради, збори колективу, а також залучати для передвиборчої агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з проведенням передвиборної агітації».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org