Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Безпятий Анатолій Олексійович

Безпятий Анатолій Олексійович

Безпятий Анатолій Олексійович

Одномандатний виборчий округ 34
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5459 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 4 вересня 1954 року в місті Ігрень Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник, комунальне підприємство "Жовтоводське міжміське бюро технічної інвентаризації", член Комуністичної партії України, проживає в місті Жовті Води Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 34

Безпятого Анатолія Олексійовича

 Шановні земляки!

Сьогодні кожен із нас бачить, що більшість нашого народу живе в умовах, які не можна назвати людськими. Багаті стають все багатшими, а бідні – ще біднішими. Капітал наступає на їх соціальні гарантії трудящих. Все в країні розглядається як джерело отримання прибутку, який олігарх кладе до себе у карман.

Я, як комуніст, вірю в перемогу праці над капіталом, у можливість побудови вільного суспільства без експлуатації людини людиною. Бо ми, комуністи, добиватимемося скидання політичної диктатури капіталу і встановлення системи справжнього народовладдя, в якому долю країни вирішує не купка олігархів, а трудовий народ.

Ми, комуністи, пропонуємо українському народові реальну альтернативу капіталістичному занепаду - соціалістичне суспільство справедливості і гуманізму. На шляху до нього нам доведеться вирішити два завдання: здолати кризові явища, викликані правлінням капіталу, і створити передумови для побудови соціалізму.

Висуваючись кандидатом у народні депутати України від Комуністичної партії України і цілком підтримуючи її програму, беру на себе наступні зобов'язання з ініціювання законів, спрямованих на захист жителів округу, а саме:

1. Державне планування це - гарантія розвитку народного господарства, робочі місця для всіх і в т.ч., для молоді. Держава зобов'язана погасити борги держпідприємств-банкрутів перед працівниками та місцевим бюджетом. Влада повинна бути не стороннім спостерігачем, а творцем, партнером, помічником, будівником. Ні приватизації комунальних підприємств і підприємств, що забезпечують безпеку держави!

Розвиток атомної промисловості - справа загальнодержавна! Держава фінансує Новокостянтинівку, а СхідГЗК - підвищує зарплату!

Націоналізація енергетики і добувної промисловості - низькі тарифи на послуги ЖКГ. 50% акцизного (бензинового) збору на ремонт місцевих доріг.

2. Податковий кодекс спростити і усунути можливість провокацій з боку держчиновників розробкою єдиної державної комп’ютерної програми нарахування податків. Підприємцям, які платили єдиний податок, повинен бути зарахований стаж роботи в повному розмірі. Держмонополія на тютюн і горілку – це 100% фінансування медицини та освіти з держбюджету.

3. Створення держгоспів – це робочі місця на селі, продовольча безпека країни, натуральне харчування і здорове покоління. До 10% з урожаю - орендна плати за користування землею.

4. Науці державне замовлення і фінансування – це запорука розвитку Україна!

5. Відмінити пенсійну реформу! Держава повинна виконувати всі соціальні зобов'язання перед дітьми війни та іншими соціально незахищеними верствами населення.

Народ України – є головним інвестором у своїй державі! Ми самі будуємо свою країну! Ні кабальним подачкам від МВФ!

Народний обранець повинен виконувати свої повноваження, не пориваючи зі своєю трудовою діяльністю. Бути народним депутатом від КПУ – це звичайна робота, тільки відданість виборцям - незвичайна!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org