Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Безус Валерій Олександрович

Безус Валерій Олександрович

Безус Валерій Олександрович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9416 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 6 серпня 1975 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма 

кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 24

Безуса Валерія Олександровича

Борімося – поборемо!

До Верховної Ради мене ведуть дороги, що лишилися за мною. Радянська Україна входила до десятки самих високорозвинених країн світу. Ми пишалися своїми космічними досягненнями, гігантами індустрії, наукою. Сільське господарство було одним з найбільших експортерів продовольства. Завдяки потужному розвитку економіки були створені умови для розвитку науки, культури, книговидавництва. Успіхи нашої школи, медицини, кінематографу були визнані в світі. Нас було 52 мільйони.

Тепер наша Батьківщина страждає від бездарної політики,що її впродовж двох десятиріч проводить влада. Скорочується тривалість життя, зумовлена низькою якістю медичних  послуг. Загрозливого рівня досягло розшарування суспільства. Деградує наше довкілля, якість повітря, води, їжі. Погіршується людський капітал, продовжується масовий виїзд з країни. Низькі пенсії лишають пенсіонерів права на достойну старість. Країна дедалі більше потрапляє в кабалу до МВФ, перетворюється на джерело дешевої робочої сили. У такої України нема майбутнього.

Головні завдання.

Влада - народу. Відновлення контролю суспільства над владою, розмежування державної служби і бізнесу. Обмеження строків перебування будь-якої посадової особи на одній посаді не більше двох строків, введення практики відкликання депутатів всіх рівнів і суддів, що не виконують своїх обіцянок перед виборцями.

Ліквідація привілеїв та пільг для чиновників. Відновлення в країні системи народного контролю. Звільнення державної політики від диктату олігархічних кланів та закордонних фінансових кіл.

Економічна політика

Відмова від ліберальної моделі розвитку, яка в умовах глобальної кризи показала свою повну неспроможність. Відновлення життєво необхідних функцій держави-планування, регулювання, координації і контролю. Модернізація економіки з опорою на внутрішні інвестиції, інноваційні технології.

Проведення аудиту виконання інвестиційних зобов’язань новими власниками. В разі невиконання таких зобов’язань, скорочення робочих місць та погіршення соціального захисту працівників, такі підприємства повертаються до державної власності.

 Заборона вивезення в офшори капіталів корпораціями, що працюють в Україні з використанням робочої сили українців. Виведення заробітної плати з тіні, попередження монопольних змов, зупинка інфляції.

Досягнення енергетичної незалежності вітчизняної економіки за рахунок виробництва власних енергоресурсів, використання відновлюваних джерел енергії, запровадження енергозберігаючих технологій.

Введення державної монополії на виробництво та реалізацію лікеро-горілчаних напоїв та тютюнових виробів.

Відмова від антидержавної політики отримання кредитів від міжнародних фінансових і транснаціональних  банківських установ на умовах, що носять дискримінаційний характер, обмежують національний суверенітет.

Соціальна політика

Спрямування протестних настроїв суспільства  на  ліквідацію бідності, забезпечення прав людини на працю і достойне життя, досягнення соціальної справедливості.

Забезпечення безкоштовного, рівного для всіх доступу до медичних послуг, до вищої освіти. Створення ефективної державної підтримки виховання і навчання дітей і юнацтва.

Протидія моральному розбещенню молоді, комерціалізації культури, насаджування націонал-шовінізму і ксенофобії, фальсифікації історії, спробам реабілітувати в навчальних закладах ідеологію фашизму і неонацизму. Всі неонацистські організації в Україні мають бути заборонені.

Лише об’єднавшись, ми зможемо подолати опір буржуазії, яка не хоче змінювати вигідне для неї за рахунок більшості населення становище, повернути людині праці гідність, державі велич.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org