Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бичков Дмитро Олександрович

Бичков Дмитро Олександрович

Бичков Дмитро Олександрович
Одномандатний виборчий округ 35
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18373 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 8 жовтня 1983 року в місті Нікополь Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, виконавчий директор, Федерація футболу Дніпропетровської області, член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №35

БИЧКОВА ДМИТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Шановні виборці, земляки!

Я, Бичков Дмитро Олександрович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками:

- Надавати необхідну підтримку місцевим органам влади щодо вирішення проблем розвитку житлово-комунального господарства, створення умов надання якісних послуг, врегулювання тарифів.

- Залучити населення до активного управління територіями.

- Докласти зусиль щодо поліпшення умов та оплати праці працівників бюджетної сфери.

- Розробити і запропонувати на державному рівні цільові програми щодо справедливого розподілу ВВП.

- Докласти зусиль до вирішення проблем екологічної безпеки та поліпшення умов навколишнього природного середовища.

- Вирішувати питання питного водопостачання, дорожнього будівництва та благоустрою територій округу.

- Підтримати розвиток народної творчості, патріотичного виховання дітей та молоді.

- Докласти зусиль щодо розвитку системи дошкільного виховання.

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org