Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бік Дмитро Євгенович

Бік Дмитро Євгенович

Бік Дмитро Євгенович

Одномандатний виборчий округ 27
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 10275 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 438 від 16.08.2012
Відомості про кандидата народився 13 лютого 1974 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 27

Біка Дмитра Євгеновича

38 років, пенсіонера МВС, учасника миротворчих операцій ООН, ветерана війни - учасника бойових дій

1. Мир краще війни! Політична, економічна та соціальна ситуація в Україні оцінюється як нестабільна та близька до таких країн, як Косово та Судан, де нещодавно полихали громадянські війни, наслідки яких я бачив на власні очі під час служби в миротворчих місіях ООН.

Об’єднання країни навколо ідеї єдності та примирення, інтеграції з братськими народами колишнього СРСР, обережного пошуку нових партнерів у Європі та іншому світі - є запорукою збереження миру як головної цінності нашої країни. Реалізувати даний пункт програми мені допоможе досвід миротворця.

2. «Кому война, а кому мать родна!» Більше 10 років миротворчої діяльності України в гарячих точках світу, коли миротворці долали наслідки збройних конфліктів, окремі працівники МВС, СБУ та Збройних сил України масово «мародерствували», присвоюючи собі статус ветерана війни - учасника бойових дій шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення. Під надуманими приводами, зокрема з нагоди «медальних парадів» держслужбовці відвідували колишню Югославію та після одноденного перебування ставали учасниками бойових дій, хоча участі у бойових діях або миротворчих операціях не брали. До виявленої мною схеми масової фальсифікації причетні народні депутати, генерали, полковники та інші можновладці: Голова Верховної Ради Литвин В.М., генерали міліції Москаль Г.Г. (партія «Батьківщина»), Грицак В.М. («Партія Регіонів»), полковник міліції Куликов К.Б. (партія Кличка «УДАР»), засуджений екс-міністр Луценко Ю.В., керівник делегації МВС, члени якої відвідали Косово у 2005 році та після «медального параду» і «фуршету» стали ветеранами війни. Луценко Ю.В. несе відповідальність як керівник, якому я доповів рапортом про зловживання і який у відповідь наказав звільнити мене з органів внутрішніх справ.

Маємо оцінити це належно і на виборах відмовити цим самозванцям, які хочуть і сьогодні сісти на горб українському народові!

З 2006 року я звертався до Верховної Ради, Кабміну, МВС, Генпрокуратури, Президента та Печерського районного суду, де розглядалася кримінальна справа проти Луценка Ю.В., але отримував відписки. Лише у січні 2012 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу, однак розслідування належним чином не здійснює. Влада засудила Луценка Ю.В., але покриває інших злочинців.

Шість років моєї боротьби із системою корупції в правоохоронних органах дають мені моральне та професійне право звернутись за підтримкою до народу для реалізації головного пункту усіх політичних програм України:  «Перемогти корупцію та усунути від державної служби злочинців!»

Назріла реформа правоохоронних органів та органів державної влади щодо додержання законності та виконання ними функцій захисту інтересів громадян є головним пунктом моєї програми та поточної громадської діяльності як члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація соціальної підтримки і захисту співробітників спецслужб України «Співдружність», представників якої об’єднала спільна програма.

Ситуація вимагає залучення досвідчених спеціалістів із захисту державних інтересів!

3. Народ реалізує владу лише під час виборів, тому має ретельно вивчити кандидатів, зробити відповідальний вибір, а не чекати на покращення життя від «божків». Наказ виборців - доручення прямої дії!

4. Зобов’язуюсь:

  • вивчити проблеми виборців та отримати їх наказ;
  • прийти на зустріч до кожного виборця на його запрошення;

у випадку обрання депутатом:

  • опублікувати програму, враховуючи вимоги виборців;
  • регулярно звітувати про роботу;
  • добросовісно працювати у парламенті та в окрузі з виборцями.

5. Чекаю на зустріч. Мої контакти: 056-3773761, 066-0328990, 063-5675174, dmytro_bik@mail.ru

Правду кажуть, якщо не займатися політикою, то політика займеться тобою!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org