Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Білан Андрій Володимирович

Білан Андрій Володимирович

Білан Андрій Володимирович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9415 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 грудня 1982 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24

Білана Андрія Володимировича

Я хочу бачити свою Батьківщину могутньою, сильною країною. Звідки не виїжджають, а куди приїздять жити. Де нема безробіття. Де створені всі умови для нормального життя і всебічного розвитку кожної людини. Про державу, в якій влада працює і забезпечує існування всіх державних інститутів так, що людині нема потреби втручатися у цей процес. Що нам заважає? Зрощення влади з бізнесом, розпухання бюрократичного та силового апарату, відсторонення громадян від прийняття рішень та здійснення контролю за діями  влади.

Моє бачення розвитку країни базується на трьох засадах:

  • Експортоспроможна економіка
  • Справедлива держава
  • Духовність та патріотизм.

І. В сфері економіки

Країна замість впровадження доганяючих технологій, що властиве країнам третього світу, розвиває власні високотехнологічні галузі економіки, які дають нам можливість конкурувати в світі, створять нові робочі місця. Це галузі: космічна, літако та судно будування, сільське господарство.

Під розвиток цих галузей, а не за вказівками МВФ здійснюється вибір партнерів для кооперації та збуту продукції вітчизняних товаровиробників. Під розвиток цих галузей плануються державні кошти, створюються технопарки, математичні площадки.

 Під ці галузі формується державне замовлення на освіту та надаються робочі місця випускникам вищих учбових закладів.

Під розвиток цих галузей ведеться пошук інвесторів, створюються венчурні фонди.

На розвитку цих галузей зосереджується робота наукових та науково-дослідних інститутів країни. Всілякі пільги, бонуси та преференції корпораціям та фінансовим групам, що інвестують власні кошти у розвиток національної економіки. Жорстокі санкції проти вивозу капіталу через офшорні зони.

В сільському господарстві – повернення до крупного товарного виробництва. Створення на селі сучасної інфраструктури. Земля – загальнонаціональний скарб, може надаватися в довгострокову оренду виробникам сільськогосподарської продукції. Всі земельні реформи впроваджуються лише після створення доступного кожному громадянину електронного державного Кадастру землі та державного Земельного іпотечного банку.

ІІ. Справедлива держава.

Створення дієвого механізму імпічменту  влади, відклику депутатів.

Реформування державного апарату. Перегляд повноважень між гілками  влади. Надання більших повноважень регіонам і місцевому самоврядуванню.

Гарантування незалежності судів. Правосуддя  має бути доступним для громадян.

Законодавче закріплення права народу на референдуми, всенародного прийняття або відхилення законів, що діють всупереч волі народу.

Жорстке призупинення неконтрольованого росту цін на товари та послуги через підвищення ролі Антимонопольного комітету в боротьбі зі зговорами і недобросовісною конкуренцією.

Перегляд діючих тарифів на послуги ЖКГ. Його модернізація здійснюється не за рахунок платників податків, а за рахунок спеціальних цільових державних коштів.

ІІІ. Духовність та патріотизм.

Україна – багатонаціональна країна. Люди різних національностей мають рівні, гарантовані Конституцією права. Ні один регіон не має права насаджувати всім іншим своє бачення розвитку держави.

Послуги держави одинакові для всіх у галузі культури, мистецтва, фізкультури і спорту.

Розробка та впровадження програми увічнення пам’яті позитивних представників українського народу, які своїм життям, героїчними та трудовими подвигами слугують прикладом для молодого покоління.

Ми завжди будували Україну для прийдешнього. Будуймо її зараз, тепер для щастя всіх і кожного!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org