Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Білий Андрій Володимирович

Білий Андрій Володимирович

Білий Андрій Володимирович

Одномандатний виборчий округ 38
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7486 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 4 вересня 1981 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Укр-Агро Холдинг", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 38 одномандатному виборчому округу

Білого Андрія Володимировича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я вирішив балотуватися кандидатом у народні депутати від партії «УДАР», тому що поділяю пріоритети, які визначає для себе партія: необхідність системних змін у країні і досягнення європейських стандартів життя. Я готовий докласти всі сили, щоб життя кожної людини досягнуло європейського рівня, було гідним та забезпеченим.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Дніпропетровського регіону та країни загалом. Через свавілля та корупцію чиновників, ми не маємо якісних доріг, в занедбаному стані школи, дитячі садки та лікарні, не працює житлово-комунальна сфера. Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії «УДАР» у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.  

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.

Запровадити сувору персональну відповідальність державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Зміцнити систему соціального захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей.

Завершити перехід до професійної армії.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади.

За рахунок цих коштів буде фінансуватися ремонт доріг та реконструкція житлових будинків, шкіл та дитячих садочків. В кожному населеному пункті мають працювати спортивні та інші гуртки. 

Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ.

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Створення сучасної, ефективної та доступної системи охорони здоров’я. На території кожної селищної ради та кожного мікрорайону мають функціонувати медичні заклади, в яких населення мало б змогу отримати кваліфіковану медичну допомогу.

ВСІ ГОВОРЯТЬ, ЩО НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ КРАЇНУ. МИ ЦЕ ЗРОБИМО!

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org