Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бондаренко Зоя Петрівна

Бондаренко Зоя Петрівна

Бондаренко Зоя Петрівна

Одномандатний виборчий округ 27
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6986 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народилася 1 травня 1956 року в селі Золоті Пруди Олександрівського району Донецької області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ 

ВІД ОКРУГУ № 27

БОНДАРЕНКО ЗОЇ ПЕТРІВНИ  

Дорогі виборці!

Пропоную Вам своє бачення першочергових дій у Верховній Раді України.

1. Соціальна політика – запорука розвитку суспільства!

Вважаю за необхідне звернути першочергову увагу на питання гідних заробітних плат та пенсій. Вкрай важливим є гарантоване працевлаштування молодих спеціалістів і створення нових робочих місць за рахунок перерозподілу бюджетних надходжень та вдосконалення податкової політики.

Кричуще питання – справедлива оплата праці. Ціни постійно зростають, люди ледве можуть прогодувати себе.

Пенсіонери сьогодні змушені не жити, а доживати. Усім, хто досягнув пенсійного віку і відпрацював повний стаж роботи необхідно гарантувати гідний розмір пенсій, не нижчий за прожитковий мінімум.

Люди мають відчувати себе людьми!

2. Належну увагу якості життя освітян та студентів !

Дніпропетровщина – один з освітніх центрів України. В той же час, заробітна платня викладачів залищає бажати кращого. Студентська молодь гідна кращих умов життя: стипендії мають не лише індексуватися у незрозумілий спосіб, а постійно зростати, аби молоді науковці відчували турботу та захист з боку держави й не виїжджали до інших країн у пошуках кращої долі. Ми виховуємо одних з найкращих фахівців в Європі, але, на жаль, сьогодні вони не можуть застосувати свої знання, влаштуватися на роботу.

Сьогоднішня молодь – майбутнє країни!

3. Нам потрібна якісна медицина!

Держава має гарантувати надання безоплатної медичної допомоги усім, хто її потребує і контролювати якість надання медичної допомоги в лікувальних закладах усіх форм власності. Люди старшого віку не мають витрачати на здоров’я всі свої гроші. Також потрібен жорсткий та постійний контроль рівня цін та якості медичних препаратів, що розповсюджуються через мережі аптек.

Здоров’я людини – пріоритет країни!

4. Родина – основа розвитку держави!

Необхідно сприяти молодим сім’ям. Задля цього, зокрема, треба видавати державні кредити під мінімальні відсотки на придбання житла. До того ж гасити певну частку кредиту після народження дитини.

Демогріфічна ситуація в Україні катастрофічна – нас стає дедалі менше!

5. Надати Дніпропетровску статус міста зі складними екологічними умовами!

Наш регіон є промисловим. Шкідливі викиди підприємств вкрай негативно впливають на здоров’я наших дітей. Екологічна ситуація стає дедалі складнішою. Ми забезпечуємо вагомі відрахування до державного бюджету, але майже нічого від цього не отримуємо.

Нам потрібне чисте повітря!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org