Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Борис Філатов постійно думає про Максима Курячого

Борис Філатов постійно думає про Максима Курячого

Борис Філатов постійно думає про Максима Курячого

1 вересня 2015 року на своїй Фейсбук сторінці народний депутат та ймовірний кандидат в мери м. Дніпропетровськ Борис Філатов поширив допис, в якому зазначається, що народний депутат Володимир Парасюк «побив» народного депутата від виборчого округу №25 (м. Дніпропетровськ) Максима Курячого. До запису прикріплено відео телепередачі «112 Україна» від 31.08.2015 року, в якому начебто відбувається «побиття». 

Довготермінові спостерігачі ГМ «ОПОРА» переглянули дане відео та не виявили факту завдання фізичної шкоди одного народного депутата іншому. На відео чітко видно, що народні депутати ведуть палку дискусію на тему реформування Конституції України та проведення АТО на Сході країни.

Максим Курячий заявив, що «Вчора мій опонент не зміг отримати перемогу в публічній дискусії, і тому вирішив, що бійка – найкращий спосіб довести свою правоту…  Я готовий зустрітися на боксерському ринзі».

Цікавим видається той факт, що на початку червня цього року Борис Філатов на своїй особистій Фейсбук сторінці поширив свою СМС-переписку з мешканцями будинку № 77 по пр. Воронцова (м. Дніпропетровськ). В цьому дописі також згадується ім’я Максима Курячого, де Борис Філатов не прямо звинувачує свого колегу в бездіяльності. «Розкажіть про популізм старенькій, яка не виходила з квартири з 7 травня», - пише Борис Філатов.

Даний допис видалено зі стрічки Фейсбук, проте, він набув широкого розголосу завдяки місцевим медіа, ще досі можна знайти безліч статей на цю тему.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org