Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Брат нардепа регіонала - кандидат в депутати від «Сильної України»

Брат нардепа регіонала - кандидат в депутати від «Сильної України»

Брат нардепа регіонала - кандидат в депутати від «Сильної України»

В окрузі № 25 м. Дніпропетровська від «Сильної України» балотуватиметься Олександр Шипко.

На з’їзді партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка, який відбувся 12 вересня 2014 року, був оголошений перелік кандидатів в депутати від партії по одномандатним виборчим округам. По округу №25 (м. Дніпропетровськ) партія висунула кандидатом депутата Дніпропетровської міської ради - Шипко Олександра Федоровича, який є рідним братом нардепа регіонала Андрія Шипко.

Будучи представниками середнього бізнесу, свою політичну кар’єру  брати Шипко розпочали,  приєднавшись  до лав Партії Регіонів у 2006 році, коли молодший із братів за списками пройшов до міськради, а старший до облради. Вже через рік молодший - Олександр - зайняв посаду начальника обласного управління земельних ресурсів, яку обіймав до 2010 року. У 2012 році старший – Андрій –балотуючись по мажоритарці від ОВО №35 (місто Нікополь), став народним депутатом та приєднався до фракції Партії Регіонів у ВР.

Треба зазначити, що рекламні щити партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка почали з’являтись у  Красногвардійському районі міста Дніпропетровська (територія ОВО №25) з останніх днів серпня. На білбордах відсутні вихідні дані, але враховуючи те що, процес реєстрації у ЦВК ще не пройдений, ці білборди  можна розцінювати, як рекламний матеріал.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org