Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Будикін Олег Володимирович

Будикін Олег Володимирович

Будикін Олег Володимирович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9474 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 18 травня 1975 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з питань економіки, КП "Дніпропетровські міські теплові мережі", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України по 24 одномандатному мажоритарному округу

Будикіна Олега Володимировича

Людям потрібна перспектива, підкріплена конкретними планами.

У наступні 4 роки Верховна Рада України працюватиме над виконанням розпочатих  владою В.Ф.Януковича реформ, подоланням негативних наслідків, заподіяних державі урядом Ю.Тимошенко. Попереду багато напруженої складної роботи.

Першочергові завдання

Переорієнтувати бюджетну політику на стимулювання інноваційної діяльності, особливо в секторах економіки, які допоможуть  диверсифікувати експорт або забезпечать імпортозаміщення.

Здійснити повернення до бюджетного федералізму, відмовитися від надмірної  централізації ресурсів в столиці. Створити фінансові умови для розвитку місцевого самоврядування.

Відмінити пільги чиновників, міністрів, депутатів всіх рівнів. За їх рахунок соціально підтримати ветеранів, чорнобильців, інвалідів та пенсіонерів.

Створити оптимальні умови для розвитку малого бізнесу, в тому числі і за рахунок зменшення грабіжницьких ставок орендної плати.

Відмінити практику відшкодування  експортного НДС для експорту сировинних товарів і товарів з низьким рівнем промислової переробки. Направити зекономлені кошти на розвиток малого і середнього бізнесу.

Законодавчо обмежити долю офшорів в капіталі українських компаній і підвищити податок на виплачувані в офшорні юрисдикціі дивіденди до 70 %.

Відновити житлове будівництво за допомогою іпотечного кредитування, розстрочок, пільг, розпочати роботу по забезпеченню квартирами офіцерів, що йдуть в запас та у відставку.

Рішуче виправити помилки, допущені в ході приватизації, щоб швидше  стали на ноги непрацюючі підприємства округу.

Створити умови для залучення інвестицій для розвитку  ділової активності, створення нових робочих місць.

Добиватися збільшення фінансування на будівництво нових дитячих садочків і медичних закладів.

Відновити втрачену систему безкоштовних спортивно-технічних секцій,особливо за місцем проживання, щоб відволікти дітей та підлітків від наркотиків та криміналу.

Щоб все це зробити, потрібно навести порядок у владі.

Я як депутат Верховної Ради буду кожен місяць бувати в окрузі, щоб особисто контролювати роботу місцевої влади. Разом і публічно ми затвердимо програму розвитку округу на 4 роки.

В Верховній Раді

Потрібно змінити  міру відповідальності депутатів  за порушення Регламенту роботи. Всі політичні суперечки вирішуються не бійками, а на трибуні через внесення бездоганно розроблених корисних для розвитку суспільства Законів.

Запровадити зміни до регламенту, що стосуються медичних оглядів народних обранців. Всі депутати і держслужбовці лікуються в вітчизняних медичних закладах. Привселюдна демонстрація немічності депутатів, їх відмова від здачі аналізів ганьбить державу. Посилання до іноземних експертів лише в вигляді консультацій.

За участі громадських організацій розробити систему контролю за виконанням передвиборчих програм депутатів. У випадку використання популізму для обману виборців і невиконання зобов’язань перед ними депутат відкликається від виконання своїх обов’язків.

В окрузі

Обґрунтувати і добитись виділення бюджетних коштів для проведення ремонтів дахів, панельних швів,при домових доріг. Розпочати реконструкцію п’ятиповерхівок-хрущовок, що використали свій ресурс.

Покращити транспортне сполучення між житловими масивами та центром. Особлива увага – забезпеченню безпеки руху на проспекті газети Правди, біля шкіл, дитячих закладів.

Розробити та затвердити програму, в якій передбачити адресну допомогу ветеранам, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам. Встановити пам’ятник землякам-працівникам трудового фронту в роки Великої Вітчизняної війни. Відкрити на житловому масиві Лівобережний філію територіального центру.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org