Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Буряк Олександр Миколайович

Буряк Олександр Миколайович

Буряк Олександр Миколайович
Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17925 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1749 від 14.10.2014
Відомості про кандидата народився 14 грудня 1951 року в смт Юр'ївка Юр'ївського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Юр’ївська районна рада, безпартійний, проживає в смт Юр’ївка Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України в

одномандатному виборчому окрузі № 38

Буряка Олександра Миколайовича

Моя позиція!

Я проти війни! Україна в небезпеці! Сьогодні вибір війни чи миру для нашої країни є основоположним для її існування. Мир в Україні це заморожений конфлікт, це відкладена війна, це перехід війни в інші форми. Як може бути досягнута ця мета? Модернізація Збройних Сил України, забезпечення армії найсучаснішою технікою і озброєнням, відновлення потужностей оборонного комплексу, використання новітніх технологій. Військовослужбовець має бути максимально захищений та добре навчений, а його родина повинна мати житло та достойні соціальні гарантії.

Я проти корупції! Корупція – смертельний ворог нашої країни. З ворогом необхідно не боротися, а винищувати всіма можливими засобами.

Необхідно скоротити кількість дозвільних процедур, ліквідувати необхідність спілкування людини та чиновника, збільшити кількість державних послуг в електронній формі, ввести найжорсткіше покарання за хабар.

Я за сильну економіку – основу і гарантію національної безпеки України. Створення сприятливих умов для інвестицій в розвиток і запровадження новітніх технологій в енергетиці, промисловості, сільському господарстві. Підтримка малого і середнього бізнесу шляхом зменшення податків,спрощення податкової системи – буде одне з першочергових моїх завдань.

Я за державну підтримку національного сільгосптоваровиробника, надання пільгових кредитів господарствам, які використовують землю за основним призначенням, надання на безкоштовній основі документів , що засвідчують право власності на землю, звільнення від податків новоутворених мілких та сімейних сільськогосподарських господарств терміном до 3 років, надання кожній молодій сім'ї можливості одержати земельну ділянку на селі під будівництво свого власного житла.

Я за безкоштовну освіту та відродження професійно-технічних учбових закладів, модернізації шкіл та дитячих садків, спортивних об'єктів, надання можливості доступу всіх верств населення до вищої освіти, повернення поваги людей до вчителів, забезпечення належної заробітної плати.

Я за безоплатну медицину і поступове запровадження страхової медицини. Лікарні та служби швидкої допомоги повинні бути оснащені сучасним обладнанням, укомплектовані кваліфікованими спеціалістами. Вже назріла необхідність разом з значним підвищенням заробітної плати лікарям запровадити і персональну відповідальність за надання медичної допомоги пацієнту. Регулярні заняття фізичною культурою та спортом повинні стати нормою життя для кожного громадянина.

Я за надання молоді державної підтримки. Молодь володіє величезним творчим потенціалом, енергією, прагненням нового. Ми разом повинні створити такі умови , щоб прагнення мати освіту і житло не заганяли молоді сім'ї в боргову яму на все життя. Молодь має право вимагати від суспільства надання робочого місця, а значить засобів до існування і це запорука нашої з вами достойної старості.

Я за повагу та гідну підтримку державою людей похилого віку, інвалідів всіх категорій, воїнів-захисників Вітчизни, які втратили здоров’я в ім’я захисту свободи і незалежності нашої держави.

Я за відродження в душах добра і справедливості, любові до Батьківщини і рідного дому , поваги до іншої думки , іншої національності і іншої релігії.

Ми не маємо права на помилки і прорахунки, але маємо обов'язок на те, щоб мобілізуватися і стати творцями своєї долі. Тільки разом, спільними зусиллями, шановні земляки, здолаємо перешкоди, збудуємо життя гідне нас, бо ми того варті!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org