Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бусень Олег Петрович

Бусень Олег Петрович

Бусень Олег Петрович

Одномандатний виборчий округ 37
Партія, що висунула ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9151 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 310 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 30 сiчня 1963 року в селі Червоне Долинського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, МПП "Ринок", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати Україні

від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

в одномандатному виборчому окрузі № 37

Бусеня Олега Петровича

Я, Бусень Олег Петрович, заявляю, що основні чинники моєї діяльності повністю збігаються з цінностями та цілями ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» (УМ).

У кожного з нас є мрії. У своїх мріях ми живемо у щасті та безпеці, гармонії з собою та оточуючим світом. Але повертаючись до реальності, знову продовжуємо бігти по колу, що створене «кимось», у пошуках здобичі, щоб прогодувати свою родину. Щодня ми стикаємося з несправедливістю існуючої системи, часто відчуваємо беззахисність та безвихідь. Ми віримо обіцянкам політиків, тому що хочемо вірити. Ми хочемо вірити, що прийде чесний та порядний лідер, та змінить світ на краще.

Я, як представник ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Україна МАЙБУТНЬОГО», зрозумів: цих хороших людей можна і не дочекатись – треба брати здійснення змін у свої руки.

Я виступаю за свободу. За право власності. За солідарність. За майбутнє нової України.

Як член політичної партії “Україна майбутнього”, керуючись її програмними засадами, хочу прийняти саму активну участь у розбудові державності нашої країни, її економічного розвитку.

При обранні мене народним депутатом України, я буду ініціювати:

1. Законодавче обґрунтування того, що чиновник є найманим працівником усієї спільноти людей і слугою народу. Якщо кожен з нас має право робити те, що не заборонено законом, то чиновник має право робити тільки те, що зобов’язує його робити закон.

2. Антикорупційне законодавство має покласти край хабарам, просуванню родичів на посади і прийняттю рішень за вказівкою, а не за законом.

3. У сільському господарстві мають бути впроваджені європейські стандарти праці та технології. Зараз за єврейськими стандартами живуть тільки ті, хто продає продукцію фермерів на зовнішні ринки. Я вважаю, що село на Дніпропетровщини має всі ресурси, щоб люди тут жили, як у селі Західної Європи.

4. Медицина має бути якісною та доступною. Медичне реформування має бути спрямоване на наближення до пацієнта і всебічному йому допомогу.

5. Захист історичної спадщини є основою, на якій треба будувати майбутнє. Без розуміння того місця, де ми живемо, ми не знатимемо самих себе. Інгулецький степ та інші природні заповідники і заказники мають бути туристичними принадами нашої країни та місцем досліджені істориків, археологів та інших вчених, а не варварським чином знищені через сьогоденні бізнес-інтереси.

Разом ми уже зробили багато. Час зробити більше!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org