Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Бусень Олег Петрович

Бусень Олег Петрович

Бусень Олег Петрович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19471 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1604 від 09.10.2014
Відомості про кандидата народився 30 сiчня 1963 року в селі Червоне Долинського району Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, МПП "Ринок", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №37

з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Бусеня Олега Петровича

Я, Бусень Олег Петрович, голова Громадської організації «Сприяння Збройним Силам України та Національної Гвардії України» іду на позачергові вибори народних депутатів України.

У кожного з нас є мрії. У своїх мріях ми живемо у щасті та безпеці, гармонії з собою та оточуючим світом. Але повертаючись до реальності, знову продовжуємо бігти по колу, що створене «кимось», у пошуках здобичі, щоб прогодувати свою родину. Ми віримо обіцянкам політиків, тому що хочемо вірити. Ми хочемо вірити, що мир прийде на нашу землю, та змінить світ на краще.

Я виступаю за свободу. За право власності. За солідарність. За майбутнє нової України , хочу прийняти саму активну участь у розбудові державності нашої країни, її економічного розвитку.

При обранні мене народним депутатом України, я буду ініціювати:

1. Законодавче обґрунтування того, що чиновник є найманим працівником усієї спільноти людей і слугою народу. Якщо кожен з нас має право робити те, що не заборонено законом, то чиновник має право робити тільки те, що зобов'язує його робити закон.

2. Антикорупційне законодавство має покласти край хабарам, просуванню родичів на посади і прийняттю рішень за вказівкою, а не за законом.

3. У сільському господарстві мають бути впроваджені європейські стандарти праці та технології. Зараз за європейськими стандартами живуть тільки ті, хто продає продукцію фермерів на зовнішні ринки. Я вважаю, що село на Дніпропетровщини має всі ресурси, щоб люди тут жили, як у селах Західної Європи.

4. Медицина має бути якісною та доступною. Медичне реформування має бути спрямоване на наближення до пацієнта і всебічному йому допомогу.

5. Захист історичної спадщини є основою, на якій треба будувати майбутнє. Без розуміння того місця, де ми живемо, ми не знатимемо самих себе. Інгулецький степ та інші природні заповідники і заказники мають бути туристичними принадами нашої країни та місцем досліджені істориків, археологів та інших вчених, а не варварським чином знищені через сьогоденні бізнес-інтереси.

6. Підтримка армії та флоту України - гарантія цілісності та незалежності нашої держави, адже той, хто не хоче дбати про свою армію буде годувати чужу.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org