Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Чанкселян Сергій Васильович

Чанкселян Сергій Васильович

Чанкселян Сергій Васильович
Одномандатний виборчий округ 39
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19563 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 7 серпня 1983 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу збуту, ДП "ВО ПМЗ імені О.М. Макарова", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України на виборах народних депутатів України

по 39 одномандатному виборчому округу

Чанкселян Сергія Васильовича

Основним завданням своєї депутатської роботи у Верховній Раді я бачу розробку та прийняття низки законів України, які сприятимуть скорішому виходу держави з кризи, стабілізації  мирного стану  в  Україні та вступу до ЄС, а також законів, спрямованих на децентралізацію влади.

На державному рівні:

- Вдосконалення парламентсько-президентської форми правління, та формування коаліції фракцій i депутатів.

- Підтримання реформи та законопроектів громадських організацій про проведення люстрації, особлива увага до судів, прокурорів та правоохоронців.

- Передачу повноважень та фінансових ресурсів місцевим радам та підтримання їх реформ i гарантування вільного  розвитку та неухильного дотримання прав усіх національних меншин.

- Обов’язковим вважаю розробку законопроекта по запровадженню особистого голосування серед депутатів та  зняття недоторканості з них.  

- Надання можливості отримання медичної допомоги на рівних умовах для кожного громадянина України, незалежно від його матеріального та соціального положення.

- Скорочення податків, зменшення податкового навантаження на малий та середній бізнес, забезпечення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, пільгове кредитування, створення нових робочих місць, підвищення зарплат і пенсій. 

- Обов’язковим вважаю захист вітчизняного виробника, відродження вітчизняного виробництва та створювання нових робочих місць. Підвищення соціального статуса кожного працівника.

Напрямами депутатської роботи у 39 виборчому окрузі Дніпропетровської області, Синельніковському районі я вважаю подальший розвиток в нашому регіоні сільськогосподарських, промислових і будівельних галузей промисловості, а також розвиток житлово-комунального напряму.

Впровадження програми «Рідний край», яка передбачає покращення рівня життя, медичне обслуговування, підтримка шкіл та лікарень, розвиток малого та середнього бізнесу:

-Ремонт шкіл та лікарень.

-Реконструкція та відновлення доріг та освітлення вулиць

-Забезпечення фінансування програм по газифікації сіл, які досі не підключенні до мережі газопостачання.

-Вирішення автобусного сполучення між усіма населеними пунктами округу.

-Будівництво та ремонт дитячих та спортивних майданчиків. Парків, скверів та зон відпочинку влітку та зиму.

У разі обрання мене народним депутатом України, буду тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування за для вирiшення життєвих питань моїх виборців. Буду щирим та відверто відкритим з моїми виборцями, та зроблю все від мене залежне, щоб в їх будинках були тепло і світло, а в сім’ях була любов і злагода. Щоб мої земляки мали роботу і отримували гідну зарплату, а пенсіонери вчасно пенсії.  Щоб всі Ви були впевнені у завтрашньому днi, а діти у своєму майбутньому.

Шановні виборці!

Я завжди виконую і відповідаю за свої слова та вчинки,така моя життєва позиція.

Захищав і буду захищати людей!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org