Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Чебурахін Вадим Вікторович

Чебурахін Вадим Вікторович

Чебурахін Вадим Вікторович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9406 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 356 від 14.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 жовтня 1965 року в місті Добропілля Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, рекламне агенство "ЗУМ", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Програма кандидата

в народні депутати України по 24 одномандатному округу

Чебурахіна Вадима Вікторовича

Від ліберально-ринкової моделі розвитку – до соціальної!

Україна переживає складні часи. Наростає зубожіння народу, смертність. Через геополітичні чинники, здорожчання енергоресурсів, неконкурентність країна втрачає ринки збуту, а, значить, і надходження коштів до бюджету. Олігархічно-фінансові групи, що, спекулюючи на лівих ідеях, захопили владу в країні, за всяку ціну стараються зберегти без змін стан справ в державі. Посилюється недовіра людей до влади, збільшується соціальна апатія. Країну роздирають політичні скандали, дії політичних опонентів втрачають цивілізований характер і дедалі радикалізуються.

Змінити діючий стан справ може лише шлях, яким йде більшість європейських країн. Соціальні гарантії, сучасна і інноваційна економіка, сильна і незалежна держава, відповідальна влада, заможне життя, розвинені наука і освіта, відроджена культура – це те, до чого прагнуть наші громадяни.

Верховна Рада нового скликання повинна розробити та затвердити концепцію розвитку країни, що забезпечить:

  • подолання відчуження людини від держави, виробництва, суспільства, людини від людини, поділу України на Схід і Захід, а українців – за етнічним походженням, мовою та політичними переконаннями;
  • розвиток соціально орієнтованої економіки, різноманітність форм власності, ефективне державне регулювання ринкового господарства;
  • динамічний розвиток суспільства, заснованого на політичній стабільності, національній єдності, відкритості, змагальності ідей у політиці;
  • відповідальність держави за благополуччя своїх громадян і відповідальність громадян за долю своєї країни. Єдність українського народу, об’єднання зусиль всіх регіонів заради побудови соціально справедливої держави.

Нова Верховна Рада має затвердити концепцію модернізації країни, що має на меті призупинення демографічної кризи, масового виїзду громадян, особливо молоді, за кордон в пошуках кращої долі, подолання бідності та безробіття.

На законодавчому рівні зафіксувати, що максимальна частка витрат громадян на оплату житла та комунальних послуг не повинна перебільшувати 15% сукупного доходу сім’ї.

Докорінно переглянути політику заробітної плати і оподаткування доходів. Як перший крок, законодавчо закріпити ціну людської праці в собівартості продукції не менше 35 відсотків і поступово довести її до 45-50 відсотків. При цьому необхідно ув’язати цей процес з реальними законами підвищення продуктивності праці.

Підняти рівень оплати праці втричі. Збільшити частку заробітної плати в ВВП до 60%. Проводити регулярну індексацію заробітної плати.

Вчителів, медиків, працівників культури перевести на оплату праці з прив’язкою до середньої зарплати в промисловості, а пенсійне забезпечення – за законом про державну службу (мінімум 80% від заробітку).

Зробити основою всіх економічних розрахунків замість прожиткового мінімуму соціальний стандарт, який би враховував витрати не лише на харчування та предмети першої необхідності, але й на утримання житла, освіту, лікування, відпочинок.

Зробити конкретною відповідальність роботодавців за затримку виплати заробітної плати, за прийняття на роботу з порушенням вимог трудового законодавства, без офіційного оформлення трудових відносин, без виплати соціального податку, за видачу зарплати в конверті.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org