Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Через Яроша невідомі заблокували інформаційний портал «Днепр Пост»

Через Яроша невідомі заблокували інформаційний портал «Днепр Пост»

Через Яроша невідомі заблокували інформаційний портал «Днепр Пост»

Як стало відомо, вже три дні поспіль заблоковано інформаційний портал Дніпропетровську. Керівництво порталу поки що не можуть пояснити ситуацію.

28 березня користувачі порталу «Днепр Пост» стикнулися з проблемою входу на сайт. Перші два дні портал працював з постійними збоями. Проте сьогодні, при спробі скористатися порталом, сайт блокується «редіректом».

Керівництво порталу намагається ліквідувати проблему і додають, що нещодавно до них надійшов анонімний лист, зміст якого повідомляв «Це вам за Яроша!».

Нагадаємо, що 23 квітня у Дніпропетровську на «Днепр Пост» відбулася прес-конференція кандидата на пост Президента та лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша. На конференції кандидат розповів про причини зупинення своєї агітаційної кампанії. На його думку, в тих умовах, що склалися в країні проводити агітаційну кампанію не є правильним, усі сили слід направити в іншому напрямку. Основні сили зосереджені на ліквідацію сепаратизму, підвищення обороноздатності держави.

Цікаво, що проблеми з сайтом почалися саме після виходу відео прес-конференції кандидата на інтернет-порталі.

Разом з тим канал «Днепр Пост» на порталі Youtube працює нормально, а з відео прес-конференції Дмитра Яроша можна ознайомитися тут:

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org