Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Черкащина: депутат від Партії регіонів представився членом ОПОРИ

Черкащина: депутат від Партії регіонів представився членом ОПОРИ

Черкащина: депутат від Партії регіонів представився членом ОПОРИ

Як ми повідомляли раніше, волонтерів від Комітету виборців України було доставлено у Лисянський районний відділ міліції у зв’язку зі зверненням начебто членів Громадянської мережі ОПОРА (199 округ). З’ясувалося, що міліцію викликав і представився опорівцем Євген Володимирович Головнич. Цікавим видається те, що на офіційному веб-сайті  Лисянської районної ради (lysyanskarada.ck.ua ) така ж особа зазначена у спискахдепутатів від фракції Партії регіонів

Варто зазначити, що активісти КВУ після встановлення їх осіб вчора ввечері повернулися додому. А Громадянська мережа ОПОРА та Комітет виборців України оприлюднили спільну заяву щодо цієї ситуації.

Черкаська обласна організація Комітету виборців України
Черкаська обласна організація Громадянська мережа ОПОРА

ЗАЯВА

19 вересня 2012 року в смт Лисянка були затримані активісти Черкаської обласної організації Комітету виборців України. Волонтерки КВУ розповсюджували на території Черкаської області бюлетень «Черкащина: захистимо вибір», в рамках загальноукраїнських програм КВУ по інформуванню виборців стосовно особливостей виборчого процесу на виборах у Верховну Раду України 28 жовтня 2012 року.

Спочатку автомобіль «Таврія», в якому пересувались волонтери, переслідувався 2-ма приватними іномарками (номерні знаки СА 4747 ВС Тойта-Авенсіс, СА 7716 ВЕ Деу-Ланос), які згодом заблокували автомобіль волонтерів. Особа, яка керувала одним із автомобілів представилась як Євген Головніч, представник Громадянської мережі ОПОРА в Лисянському районі. Цей чоловік вимагав документи у волонтерів і викликав міліцію, мотивуючи, що активісти КВУ розповсюджують брехливу інформацію з поклепами на кандидатів в народні депутати.

Представники МВС м. Лисянка, запросили активістів КВУ в відділок міліції, де взяли пояснення, стосовно діяльності волонтерів, сфотографували і попросили почекати. Чекання затяглось більше як на 4 години, і після чого волонтерів відпустили.

Як повідомили представники міліції в смт Лисянці, волонтерів затримали згідно заяви депутата районної ради від Партії регіонів Євгена Головнича.  Докладніше про цього депутата можна дізнатись на сайті «Твій місцевий депутат. Черкаська область».

Черкаська обласна організація Громадянська мережа ОПОРА відповідально заявляє, що Євген Головнич не є представником Громадянської мережі ОПОРА в Лисянському районі.

Черкаська обласна організація КВУ заявляє, що затримання волонтерів, є порушенням громадянських прав і є перешкоджанням законній діяльності громадських організацій.

Також, Черкаська обласна організація Комітету виборців України і Черкаська обласна організація Громадянська мережа ОПОРА спільно висловлюють занепокоєння стосовно неправомірного використання офіційних назв і символів наших громадських організацій іншими суб’єктами виборчого процесу і ми залишаємо за собою право звертатись до правоохоронних органів з проханням притягнути до відповідальності осіб, які вчинятимуть подібні дії.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org